Loopkalender


Ons clubgebouw (Albert Schweitzerdreef 471) kunt u bereiken via de afslag Maassluis-West en vervolgens op de Maasdijk de afslag Steendijkpolder, hierna na ongeveer 300 meter aan de rechterzijde.  
Wilt u een wedstrijd aanmelden voor vermelding op de AV Waterweg kalender stuur dan een email naar kalender@avwaterweg.nl
Ook op- en/of aanmerkingen zijn welkom op dit adres.


Ultra / marathon Baan Strand / Cross Agium Zomer Runcircuit Agium Winter Runcircuit Zorg en Zekerheid Oude Van Buuren Circuit Stratenloopcircuit AVW Activiteit


januari | februari | maart | april | mei | juni | juli | augustus | september | oktober | november | december
oktober 2022 Naar boven
1 oktober Zaterdag Burgh-Haamstede 12:00 Kustmarathon Zeeland 42.2 km
1 oktober Zaterdag Bleiswijk 11:00/11:15 Rottemerenloop 10.5 - 21.1 km
1 oktober Zaterdag Alblasserdam 13:00/12:50 Molenloop 5 EM - 10 EM
2 oktober Zondag Maassluis 14:00/14:15 Furieadeloop 1 - 5 km
9 oktober Zondag Eindhoven 10:00/13:30 35e Marathon Eindhoven 42.2 - 21.1 km
9 oktober Zondag Rotterdam 13:45/15:20/15:00 Bergseplasloop 5 - 10 - 15 km
9 oktober Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
16 oktober Zondag Amsterdam 9:30/13:20 Marathon Amsterdam 42.2 - 21.1 km
16 oktober Zondag Barendrecht 11:00 Halve marathon van Barendrecht 10 - 21.1 km
22 oktober Zaterdag Den Haag 10:30/10:40 1 van de 4 loop Haag (2) 5 - 10 km
23 oktober Zondag Maassluis 11:00 1e AVW cross 3 - 6 - 9 km
30 oktober Zondag Etten-Leur 10:45/12:45/10:30 Marathon Etten-Leur 42.2 - 21.1 - 10 km
november 2022 Naar boven
5 november Zaterdag Boskoop 13:25/14:15 Flora cross 4.5 - 6 - 9 km
6 november Zondag Terschelling 12:00/13:30 Berenloop 42.2 - 21.1 km
6 november Zondag Mijdrecht 11:10/11:00/11:15 Zilveren Turfloop 5 - 10 - 16.1 km
12 november Zaterdag Schipluiden 14:00 Duifpolderloop 7 - 11,7 km
12 november Zaterdag Rotterdam 12:40/14:30/12:30 Erasmusronde 5 - 10 - 15 km
13 november Zondag Zoetermeer 11:30 Klaverbladloop 15 km
13 november Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
13 november Zondag Maassluis 11:00 2e AVW cross 3 - 6 - 9 km
20 november Zondag Nijmegen 13:00 Zevenheuvelenloop 15 km
27 november Zondag Spijkenisse 11:00/10:30 SPARK marathon 21,1 - 42,2 km
27 november Zondag Den Haag 11:00 1 van de 4 cross HRR (1) 4.5 - 8.8 km
-
-
december 2021 Naar boven
5 december Zondag Maassluis 11:00 3e AVW cross 3 - 6 - 9 km
11 december Zaterdag Wassenaar 11:30/12:00 1 van de 4 cross Sparta (2) 4 - 8 km
12 december Zondag Rotterdam 15:30 Bruggenloop 15 km
12 december Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
18 december Zaterdag Linschoten 12:30/13.30/13.45 Linschotenloop 5.3 - 10.5 - 21.1 km
19 december Zondag Maassluis 11:00 4e AVW cross 3 - 6 - 9 km
27 december Maandag Arnhem 12:10/12:00/12:20 Derdekerstdagloop 7 - 14 - 21.1 km
31 december Vrijdag Soest vanaf 12:25 Sylvestercross 3.2 - 8 km
januari 2020 Naar boven
4 januari Zaterdag Oud-Beijerland 13:00/14:00 Nieuwjaarsloop 5 - 10 km
5 januari Zondag Hoek van Holland 11:00 Nieuwjaarsloop 5 - 10 km
12 januari Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
12 januari Zondag Egmond vanaf 12:16 48e Halve van Egmond 21.1 km
12 januari Zondag Wateringen 10:00 Bontehaasloop2 5 - 10 km
18 januari Zaterdag Den Haag 13:00/14:00 1 van de 4 cross Haag (4) 4 - 9 km
19 januari Zondag Maassluis 13:25/13:15/13:00 Ruitenburg Halve Maassluis 5 - 10 - 21.1 km
26 januari Zondag Den Haag 11:00 Puinduin Run 3.2 - 6.3 - 9.4 km
26 januari Zondag Uithoorn 11:00/11:05/11:05 Uithoorns Mooiste 5 - 10 - 16.1 km
februari 2022 Naar boven
5 februari Zaterdag Oud-Beijerland 10:15/10:10/10:00 Heinenoordtunnelloop 5 - 10 - 25 km
6 februari Zondag Gouda 12:15/12:00 Groenhovenplusloop (afgelast) 5 - 10 - 21.1 km
6 februari Zondag Apeldoorn 15:00/11:15/11:45 Midwintermarathon (afgelast) 8 - 16.1 - 25 km
13 februari Zondag Schoorl 14:30/11:00 Groet uit Schoorl RUN (afgelast) 10 - 21.1 - 30 km
13 februari Zondag Delft 11:00 1 van de 4 loop Koplopers (3) 5 - 10 - 15 km
13 februari Zondag Maasland 13:30 Midden-Delflandloop (afgelast) 10 - 21.1 km
13 februari Zondag Leiden 11:20/11:10/11:00 RWL LRRC loop (uitgesteld) 5 - 10 - 15 km
20 februari Zondag Maassluis 11:00 4e AVW cross 3 - 6 - 9 km
27 februari Zondag Maassluis 10:00 1e Marathon trainingsloop 10 - 17 - 24 - 30 km
maart 2022 Naar boven
6 maart Zondag Schiedam 12:30/12:15/12:00 Magneet Schiedam Loop (afgelast) 5 - 10 - 21.1 km
6 maart Zondag Alphen a/d Rijn 12:10/14:10/13:30 20 van Alphen (afgelast) 5 - 10 - 20 km
6 maart Zondag Voorschoten 11:00/12:00 Voorschotenloop 5 - 10 - 16.1 km
13 maart Zondag Den Haag 11:00/12:00/14:30 City-Pier-Cityloop (uitgesteld) 5 - 10 - 21.1 km
13 maart Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
13 maart Zondag Oostvoorne 12:00 Halve van Oostvoorne (afgelast) 8 - 21.1 km
13 maart Zondag Leiden 11:20/11:10/11:00 RWL Nieuwjaarskloop 5 - 10 - 15 km
19 maart Zaterdag Reeuwijk 12:00/13:00/13:30 68e Plassenloop 5 - 10 - 15 km
20 maart Zondag Rhoon 12:25/12:30 Lenteloop Albrandswaard (afgelast) 5 - 10 km
20 maart Zondag Berkel en Rodenrijs 12:10/10:30/12:00 Lansingerland Run 5 - 10 - 21.1 - 30 km
20 maart Zondag Maassluis 10:00 2e Marathon trainingsloop 10 - 17- 24 - 30 km
20 maart Zondag Lisse 11:20/11:10/11:00 Ter Specke Loop 5 - 10 - 15 km
26 maart Zaterdag Naaldwijk 12:30/14:00 Ruitenburg Halve Westland (afgelast) 5 - 10 - 21.1 km
27 maart Zondag Den Haag 11:05/11:00 1 van de 4 loop Haag (4) 5 - 10 km
april 2022 Naar boven
2 april Zaterdag Schipluiden 14:00 Duifpolderloop 3.75 - 7 - 11.8 km
3 april Zondag Roelofarendsveen 11:10/11:20/11:00 Braassemloop 5 - 10 - 21,1 km
3 april Zondag Delft 10:00/9:15 Houttrail 13 - 24 km
10 april Zondag Rotterdam 9:15/10:00 Marathon Rotterdam 10.55 - 42.2 km
24 april Zondag Enschedé 10:00 Marathon Enschedé 21,1 - 42,2 km
24 april Zondag Uithoorn 11:00/11:05 Uithoorns Mooiste 5 - 10 - 16,1 km
24 april Zondag Den Haag 11:00/11:10 Zier Running Lenteloop 5 - 10 km
27 april Woensdag Maasland 13:45 Groene Oaseloop 6 - 10 km
mei 2022 Naar boven
1 mei Zondag Noordwijkerhout 11:20/11:10/11:00 Omloop van Noordwijkerhout 5 - 10 - 15 km
8 mei Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
13 mei Vrijdag Monster 19:30/20:15 Omloop Ter Heijde 5 - 10 km
15 mei Zondag Leiden 14:30/11:00/10:00 Leiden Marathon 10 - 21.1 - 42.2 km
22 mei Zondag Maassluis 13:20/13:10/13:00 Ruitenburg Halve Maassluis 5 - 10 - 21.1 km
22 mei Zondag Leiden 11:20/11:10/11:00 RWL LRRC loop 5 - 10 - 15 km
22 mei Zondag Den Haag 13:00/14:30 The Hague Royal Ten 5 - 10 km
24 mei Dinsdag Maasland 19:30/19:25/19:15 Estafetteloop 20 - 25 - 30 km
26 mei Donderdag Delft 13:15/15:00 Golden Tenloop 5 - 10 km
28 mei Zaterdag Rotterdam 11:00 Nesseloop 7 - 10 - 14 km
juni 2022 Naar boven
4 juni Zaterdag Den Hoorn 13:45/14:45 DIOS Lenteloop 5 - 10 km
4-5-6 juni Zaterdag -
Maandag
Parijs/Hamburg
- Rotterdam
15:00 Roparun 520 km
9 juni Donderdag Maasland 19:30 Sport en Spelloop 6 - 10 km
10-11 juni Vrijdag -
Zaterdag
Maasland 9:00 12e Maaslandloop 360 km
11 juni Zaterdag Papendrecht 14:00/15:00 Lenteloop 5 - 10 km
16 juni Donderdag Maassluis 20:30 Clubkampioenschap 5 km
17 juni Vrijdag Kwintsheul 19:55/20:00 Verkade klimaat Oranjeloop 5 - 10 km
18 juni Zaterdag Maarn 19:00 Heuvelrugloop 10 - 21.1 km
19 juni Zondag Den Haag 12:15/12:25 Wateringse Veld loop 5 - 10 km
26 juni Zondag Nootdorp 10:00 Halve van Nootdorp 21.1 km
juli 2022 Naar boven
2 juli Zaterdag Schipluiden 14:30 Kadeloop 12 km
10 juli Zondag Rotterdam 11:00 Stratenloop Kralingen 6 km
16 juli Zaterdag Maasdijk 13:30 Ruitenburg Run Maasdijk 5 - 10 km
31 juli Zondag Rotterdam 11:15/10:15/09:00 Halve van Rotterdam 5 - 10.5 - 21.1 km
augustus 2022 Naar boven
13 augustus Zaterdag De Lier 14:00 Bradelierloop 5 - 10 km
16 augustus Dinsdag Capelle 19:45/20:30 Ronde van West 5 - 10 km
24 augustus Woensdag Vlaardingen vanaf 18:30 RunningPoint Trackmeeting 1500 - 5000 m ?
september 2022 Naar boven
4 september Zondag Hellevoetsluis 11:00/12:00/11.30 Vestingloop Hellevoetsluis 5 - 10 - 21.1 km
11 september Zondag Gouda 13:30/14.15 Goudse singelloop 5 - 10 km
11 september Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
17 september Zaterdag Maassluis 13:00 Run Bike Run 5 - 20 - 3 km
18 september Zondag Den Haag 11:00 1 van de 4 loop Sparta (1) 5 - 10 km
18 september Zondag Amsterdam vanaf 10:19 Dam tot damloop 16.1 km
24 september Zaterdag 's-Gravenzande 14:30/14:40 Westlands Mooiste 5 - 16.1 km
25 september Zondag Den Haag 11:00/12:00/14:30 City-Pier-Cityloop 5 - 10 - 21.1 km
25 september Zondag Zoetermeer 12:50/12:40/12:30 Geuzenloop 5 - 10 - 21.1 km