AVW'er van 2019


Lenie de Visser loopt weer in!
(Update tot en met 10 juni)

UITSLAGEN:

Zondag 18 mei

Nesselandeloop te Rotterdam 14 km:  Chris Dijkstra 1.17.47

Zaterdag 25 mei

Goudse Houtloop te Gouda 10 km:   Lenie de Visser 1.03.30

Zondag 26 mei

DIJC Bertusloop te Delft 10 km:     Frank de Bie 51.06
5 km:   Ruud Wessels 21.50, Lenie de Visser 30.56

Hitlandrun te Nieuwerkerk a.d IJssel  10 km:   Chris Dijkstra 55.58

Donderdag 30 mei

Golten Tenloop te Delft 10 km:
Danny Grafe 43.37, Annemarie Dijksman 47.02, Ed Plugge 47.02, Robert Spoelder 48.47 pr (oud 50.21), Gilbert Post 51.32, Jasper van der Zwam 52.40, Frank van Roon 52.53, Jim Amas 53.53, Dorien Spoelder 1.03.46, Esmeralda van Roon 1.04.16, Nell Eichorn 1.17.00.
5 km:  Wibo Kuiper 32.48

Hemelvaartloop  te Lekkerkerk 8,6 km:   Margriet de Vries 50.47

Smulbosloop te Dordrecht 10 km:  Ruud Wessels 46.16

Hanepoelloop te Rijpwetering  10,5 km:   Ron Kolloffel 50.58, Lenie de Visser 1.05.56.

Zaterdag 1 juni

Sauna  Brunchloop te Naaldwijk   10 km: Lenie de Visser 1.06.13

Zondag 2 juni

Houtloop te Delft  7 km:
Alice Starrenburg 44.27, Lenie de Visser 45.05, Theresia Haring 46.24, Arie Uiterdijk 53.48, Nell Eichhorn 55.34, Eveline van Zanten (geen tijd).
14 km:     Ruud Wessels 1.10.00, Frank de Bie 1.11.58.

Woensdag 5 juni

Campusrun te Delft  5,2 km:  Lenie de Visser 33.00

Donderdag 6 juni

Sport en Spelloop  te Maasland  10  km: geen tijd waarneming
Martin den Hamer, Annemarie Dijksman (1e dame), Rik van der Have, Ed Plugge, Ruud Wessels, Dorien Spoelder, Robbert Spoelder, Jasper van der Zwam.
6 km:   Jan Ouwendijk, Frank en Esmeralda van Roon.

Zaterdag 8 juni

Dios Lenteloop  10 km:
Martin den Hamer 43.41. Rik van der Have 45.31, Jan Ouwendijk 46.4, Frank de Bie  47.48, Annemarie Dijksman 47.54, Chris Dijkstra 54.11.
5 km:  Peter Noordam 24.33

Lenteloop te Papendrecht   10 km:     Lenie de Visser 1.04.39

MAASLANDLOOP  360 KM:
Marjorie de Heer, Anita van der Krans, Dionne de Wals, Jolande van der Burg, Barbara van Loon, Kees van der Eijk, Ronald Kolloffel, Fred Lantinga, Gilbert Post, Wernher van der Hoek, Eite Slootheer, Jos van Asselt en Lieuwe van Loon.

Maandag 10 juni

PPC loop  te Leiden  geen tijdwaarneming
5 km:   Arie Uiterdijk, Sjaak de Vries, Marjorie de Heer.
7 km:   Alice Starrenburg en Theresia Haring.
10 km:  Margriet de Vries en Nell Eichhorn.
14 km:  Lenie de Visser.

Gaarne inschrijven onder onze verenigingsnaam AV Waterweg en/of mailen naar uitslagen @avwaterweg.nl

AVW'er van 2019

rang

naam

 

wk 20    t/m 19 Mei

wk 21    t/m 26 Mei

wk 22    t/m 2 Juni

wk 23   t/m 10 Juni

wk 24  t/m 16 Juni

TOTAAL

1

Wessels

Ruud

21

31

24

10

 

471

2

Dijksman

Annemarie

21

21

10

35

 

442

3

Have  van der

Rik

 

 

 

35

 

397

4

Visser de

Lenie

 

20

30

34

 

366

5

Eichhorn

Nell

20

 

20

10

 

350

6

Dijkstra

Chris

14

10

 

25

 

310

7

Hamer  den

Martin

41

 

 

35

 

309

8

Lantinga

Fred

 

 

 

30

 

305

9

Vries de

Margriet

 

 

10

10

 

298

10

Heer de

Marjorie

20

 

 

40

 

280

11

Starrenburg

Alice

 

 

10

10

 

275

12

Uiterdijk

Arie

10

 

10

10

 

255

13

Zanten van

Eveline

10

 

10

 

 

252

14

Bie de

Frank

 

10

14

25

 

239

15

Zwijnenburg

Marja

 

 

 

 

 

234

16

Eeuwijk

Bert

 

 

 

 

 

225

17

Oudshoorn

Quirijn

 

 

 

 

 

211

18

Koster

Selma

 

 

 

 

 

210

19

Roon  van

Frank

10

 

10

10

 

210

20

Lange de

Gerard

 

 

 

 

 

196

21

Post

Gilbert

 

 

10

30

 

193

22

Roon  van

Esmeralda

 

 

10

10

 

190

23

Vliegenthart

Arie

 

 

 

 

 

184

24

Morra

Mathijs

 

 

 

 

 

179

25

Klok

Eric

 

 

 

 

 

178

26

Amas

Jim

 

10

10

 

 

168

27

Grauw de

Marianne

 

 

 

 

 

161

28

Noordam

Peter

 

 

 

25

 

156

29

Valk van der

Robin

 

 

 

 

 

145

30

Haring

Theresia

10

 

10

10

 

142

31

Leeuwen van

Aad

 

 

 

 

 

139

32

Zwan  van der

Jasper

 

 

10

10

 

133

33

Berg van den

Ron

 

 

 

 

 

132

34

Slootheer

Eite

 

 

 

30

 

130

35

Ouwendijk

Jan

 

21

 

35

 

126

36

Mastrigt van

Jolande

 

 

 

 

 

122

37

Pleijsier  sr.

Siem

 

 

 

 

 

120

38

Elzen den

Leon

 

 

 

 

 

108

39

Spek van der

Patrick

 

 

 

 

 

105

40

Fortuin

Peter

 

 

 

 

 

98

41

Hoek van der

Wernher

 

 

 

30

 

95

42

Os  van

Ruurd

 

 

 

 

 

95

43

Water van de

Marcel

 

 

 

 

 

92

44

Oudsten den

Remco

 

 

 

 

 

91

45

Jordaan

Marcel

 

 

 

 

 

80

46

Kolloffel

Ronald

 

 

10

30

 

70

47

Vos

Petra

 

 

 

 

 

70

48

Wolters

Paul

 

 

 

 

 

66

49

Krans

Anita

 

 

 

30

 

65

50

Hoorn

David

 

 

 

 

 

61

51

Asselt  van

Jos

 

 

 

30

 

60

52

Burg van de

Jolande

 

 

 

30

 

55

53

Plugge

Ed

 

 

10

10

 

55

54

Spoelder

Robbert

10

 

20

10

 

50

55

Wessels

Carin

10

 

 

 

 

50

56

Draaijer

Karine

 

 

 

 

 

46

57

Klaver

Annemarie

 

 

 

 

 

45

58

Grootendorst

Rita

 

 

 

 

 

40

59

Rolvers

Vincent

 

 

 

 

 

40

60

Spoelder

Dorien

10

 

10

10

 

40

61

Daamen

Bert

 

 

 

 

 

36

62

Hoogendonk

Arie

 

 

 

 

 

36

63

Bakkers

Ingrid

 

 

 

 

 

35

64

Berg van den

Frank

 

 

 

 

 

35

65

Kap

Koos

 

 

 

 

 

35

66

Roest

Jacqueline

 

 

 

 

 

35

67

Velzen van

Aad

31

 

 

 

 

31

68

Boogh

Paul

 

 

 

 

 

30

69

Buitendijk

Bas

 

10

 

 

 

30

70

Eijk van der

kees

 

 

 

30

 

30

71

Loon van

Barbara

 

 

 

30

 

30

72

Loon van

Lieuwe

 

 

 

30

 

30

73

Lourens

Paula

 

 

 

 

 

30

74

Wals  de

Dionne

 

 

 

30

 

30

75

Bot

Martin

 

 

 

 

 

25

76

Have  van der

Jozette

 

 

 

 

 

25

77

Lee  van der

Edwin

 

 

 

 

 

25

78

Veen  van der

Nelly

 

 

 

 

 

25

79

Eijck van

Marc

 

 

 

 

 

23

80

Aanholt van

Lionel

 

 

 

 

 

20

81

Creemers

Monique

 

 

 

 

 

20

82

Jonkman

Theo

 

 

 

 

 

20

83

Dun van

Vonneke

 

 

 

 

 

10

84

Fazzi

Thea

 

 

 

 

 

10

85

Goede de

Menno

 

 

 

 

 

10

86

Grafe

Danny

 

 

10

 

 

10

87

Kuiper

Wibo

 

 

10

 

 

10

88

Meeder

Marc

 

 

 

 

 

10

89

Mosterd

Conny

 

 

 

 

 

10

90

Noordzij

Kim

10

 

 

 

 

10

91

Pelt van

Jaap

10

 

 

 

 

10

92

Verburg

Annemieke

 

 

 

 

 

10

93

Vries de

Sjaak

 

 

 

10

 

10


Dit zijn de spelregels:

1   Competitie loopt van 1 januari 2019 tot en met 31 december 2019. Uitslagen graag melden voor 
     of op de woensdag na de loop bij uitslagen@avwaterweg.nl

2   Aantal punten voor geregistreerde uitslagen inclusief baanwedstrijden:
     Van 3 km tot en met 10 km: 10 punten
        Vanaf 10,1 km : 1 punt per km

Bonuspunten bij tijdverbetering zijn als volgt te verdienen:

Bonus

Punt

5 km 10 km 15 km en 10 E.M

20 km – ½ mar

       en 25 km

Vanaf 30 km
           
2 t/m 5 sec t/m 15 sec t/m 20 sec t/m 30 sec t/m 40 sec
4 6 t/m 10sec 16 t/m 30sec 21 t/m 40sec 31 t/m 60 sec 41 t/m 80 sec
6 11 t/m 15 sec 31 t/m 45 sec 41 t/m 60sec 61 t/m 90 sec 81 t/m 120 sec
8 16 t/m 20 sec 46 t/m 60 sec 61 t/m 80 sec 91 t/m 120 sec 121 t/m 160 sec
10 21 sec en hoger 61 sec en hoger 81 sec en hoger 121 sec en hoger 161 sec en hoger


     De tijdvergelijking gaat op voor de periode vanaf 1 januari 2017 tot heden.
     Loopt men de afstand voor de eerste keer krijgt men alleen de deelnemerspunten, de volgende
     keer krijg je op dezelfde afstand (eventueel) bonuspunten.
     Er wordt altijd vergeleken met de beste prestatie in 2017/2018/2019.  

3   Bij crossen en test-trainingslopen zijn geen bonuspunten te verdienen.
     Trainingslopen van andere verenigingen zonder tijdregistratie worden niet gehonoreerd

4   Voor test-trainingslopen geldt dat ongeacht de gelopen afstand 20 punten worden gegeven.
     
Trainingslopen van andere verenigingen worden ongeacht de afstand beloond met 10 punten

5   Deelname aan de Run Bike Run van AVW wordt gehonoreerd met 20 punten.     

6   Voor deelname aan estafettelopen als Roparun, Maaslandloop etc. wordt 30 punten gegeven.

7   AVW wedstrijden.
     Voor deelname aan AVW georganiseerde lopen worden 10 extra punten toegekend (voor
     crossen onder 10 km
 dus altijd 20 punten)

8   Ruitenburg Halve telt niet mee omdat veel clubleden dan niet kunnen lopen

9   Alle lopen welke geregistreerd worden door de tijdregistratie van Olympus '70 (ca 12 lopen)  
     worden gehonoreerd met 15 extra punten boven de gelopen afstand.;


Uitslag 2018:

AVW'er  van 2018

rang

naam

 

wk 47 t/m 25 Nov

wk 48 t/m 2 Dec

wk 49 t/m 9 Dec

wk 50 t/m 16 Dec

wk 51 t/m 23 Dec

wk 52 t/m 31 Dec

TOTAAL

1

Visser de

Lenie

15

30

25

26

20

45

1199

2

Dijksman

Annemarie

 

21

21

 

21

21

825

3

Hamer  den

Martin

45

21

10

10

20

25

710

4

Wessels

Ruud

20

31

15

10

20

33

688

5

Dijkstra

Chris

20

21

15

10

20

 

552

6

Roon  van

Frank

20

10

25

 

20

30

470

7

Vijverberg

Edwin

20

 

15

 

20

 

463

8

Jansen

Sonja

10

 

 

 

 

 

441

9

Veringmeier

Norbert

10

 

 

 

 

 

427

10

Vliegenthart

Arie

 

 

41

 

20

12

399

11

Noordam

Peter

20

 

 

 

20

 

398

12

Opschoor

Rik

 

21

 

 

21

 

391

13

Bot

Martin

20

21

25

 

 

 

381

14

Ouwendijk

Jan

 

10

 

 

 

 

370

15

Bie de

Frank

20

21

 

 

20

10

362

16

Eeuwijk

Bert

 

 

 

 

20

 

332

17

Klok

Eric

 

21

 

21

 

 

331

18

Lange de

Gerard

20

21

 

 

20

 

324

19

Have  van der

Rik

20

21

15

 

20

 

318

20

Roon  van

Esmeralda

20

10

 

 

 

20

313

21

Lantinga

Fred

 

10

15

 

20

 

312

22

Water van de

Marcel

20

21

 

 

20

12

304

23

Berg van den

Ron

20

18

 

 

20

24

298

24

Pleijsier  sr.

Siem

20

10

 

 

20

 

285

25

Post

Gilbert

20

 

15

 

20

 

280

26

Heer de

Marjorie

 

 

15

 

 

 

269

27

Koster

Selma

20

 

25

 

 

 

244

28

Zwan  van der

Jasper

 

31

15

 

 

 

241

29

Kolloffel

Ronald

 

 

 

 

 

 

234

30

Kap

Koos

20

 

25

 

 

 

221

31

Zwijnenburg

Marja

 

10

15

20

 

 

217

32

Leeuwen van

Aad

20

 

15

 

20

 

216

33

Loenen van

Esther

 

21

 

21

 

 

196

34

Fortuin

Peter

 

 

 

 

 

 

187

35

Oudsten den

Remco

 

 

15

 

 

 

177

36

Have  van der

Jozette

 

 

 

 

20

 

176

37

Vries de

Margriet

20

 

15

 

20

 

174

38

Hoek van der

Wernher

20

 

 

 

20

12

158

39

Jonkman

Theo

20

 

 

 

20

 

152

40

Mureau

Dim

20

 

 

 

20

 

151

41

Spek van der

Patrick

 

 

 

 

 

 

147

42

Velzen van

Cor

 

 

 

 

 

 

146

43

Eichhorn

Nell

 

 

15

 

 

 

141

44

Buitendijk

Bas

 

15

 

 

 

 

137

45

Eijk van

Dennis

20

15

 

 

 

 

131

46

Los

Peter

20

 

 

 

20

 

128

47

Uiterdijk

Arie

 

 

15

 

 

 

125

48

Jans

José

 

 

 

 

 

 

117

49

Vos

Petra

 

 

15

 

 

 

116

50

Wessels

Carin

 

10

 

10

20

 

110

51

Nieuwenhuijzen

Alex

 

 

 

 

 

 

108

52

Heskes

Paul

20

 

 

 

20

 

106

53

Rossum van

Wouter

 

 

 

 

 

 

106

54

Starrenburg

Alice

20

 

 

 

 

 

106

55

Luijnenburg

Paul

 

 

 

 

 

 

102

56

Wals  de

Dionne

 

 

 

 

 

 

100

57

Mastrigt van

Jolande

 

 

 

 

 

 

98

58

Wolters

Paul

 

21

 

 

 

 

89

59

Grootendorst

Rita

 

 

 

 

 

 

86

60

Velzen van

Aad

 

 

 

 

 

 

86

61

Loon van

Barbara

20

 

15

 

 

 

85

62

Daamen

Bert

 

 

 

 

 

12

83

63

Loon van

Lieuwe

 

 

 

 

 

 

82

64

Eijck van

Marc

20

15

 

 

 

 

81

65

Kate ten

Ton

20

 

 

 

 

 

76

66

Boogh

Paul

 

 

 

 

 

 

75

67

Grauw de

Marianne

 

 

15

 

 

 

75

68

Korstanje

Paul

 

 

 

 

 

 

75

69

Dalen  van

Kees

 

 

 

 

 

 

70

70

Oudshoorn

Quirijn

 

 

 

 

20

 

70

71

Boogh

Lucienne

 

 

 

 

 

 

65

72

Rijn van

Ab

 

 

 

 

20

 

60

73

Slootheer

Eite

 

 

15

 

 

 

56

74

Asselt  van

Jos

 

 

 

 

 

 

55

75

Burg van de

Jolande

 

 

 

 

 

 

50

76

Eijk van der

kees

 

 

 

 

 

 

50

77

Jordaan

Jacqueline

 

 

15

 

 

 

45

78

Kate ten

Lianne

 

 

15

 

 

 

45

79

Buuren  van

Jan

 

 

 

 

 

 

42

80

Warffemius

Lidy

 

 

 

 

 

 

42

81

Krans

Anita

 

 

 

 

 

 

40

82

Meeder

Marc

 

 

 

 

 

 

40

83

Rest van

Liselotte

 

 

 

 

 

 

40

84

Hoogendonk

Arie

 

 

 

 

 

 

37

85

Klaver

Annemarie

 

 

15

 

 

 

36

86

Lansbergen

Jordy

 

 

 

 

 

 

35

87

Theuns

Ton

 

 

 

 

 

 

34

88

Böck

André

 

 

 

 

 

 

30

89

Ent  van der

Diane

 

 

 

 

 

 

30

90

Haverkamp

Katja

 

 

 

 

20

 

30

91

Knoops

Hans

 

 

 

 

 

 

30

92

Os  van

Ruurd

 

 

 

 

 

 

30

93

Bouwhuis

Erna

 

 

15

 

 

 

25

94

Elzen den

Leon

15

 

 

 

 

 

25

95

Husslage

Joost

 

 

15

 

 

 

25

96

Pleijsier jr.

Siem

 

 

 

 

 

 

25

97

Warnaar

Arie

 

 

 

 

 

 

21

98

Goede de

Menno

 

 

 

 

 

 

20

99

Hoek van der

Thea

 

 

 

 

 

 

20

100

Janssen

Jan

 

 

 

 

 

 

20

101

Lourens

Paula

 

 

 

 

 

 

20

102

Bezemer

Janneke

 

 

 

 

 

 

10

103

Dijk van

Louis

 

 

 

 

 

 

10

104

Grafe

Danny

 

 

 

 

 

 

10

105

Haverkamp

Veerle

 

 

 

 

 

 

10

106

Hoff van 't

Joyce

 

 

 

 

 

 

10

107

Koning de

Jolanda

 

 

 

 

 

 

10

108

Korstanje

Ria

 

 

 

 

 

 

10

109

Kramer

Martine

 

 

 

 

 

 

10

110

Leeuwen van

Gerda

 

 

 

 

 

 

10

111

Lucardie

Leon

 

 

 

 

 

 

10

112

Puyt

Gabrielle

 

 

 

 

 

 

10

113

Schie van

Kees

 

 

 

 

 

 

10

114

Veen  van der

Nelly

 

 

 

 

 

 

10

115

Verburg

Aart

 

 

 

 

 

 

10

116

Vries de

Sjaak

 

 

 

 

 

 

10