AVW'er van 2018


Update tot en met 15 april
Ondanks warmte toch nog 4 p.r. verbeteringen uit 2017 op de marathon  

UITSLAGEN:

Woensdag 4 April
NK Veldlopen te Breda 12 km: Ronald Kolloffel 1.00.49

Zaterdag 7 April
Rondje van Zegveld 5 km: Lenie de Visser 30.24

Zondag  8 April   Marathon  Rotterdam
Arie Vliegenthart 3.33.50 pr (was 3.40.47),  Annemarie Dijksman 3.39.33 pr (was 3.57.17), Martin den Hamer 3.57.38, Eric Klok 3.58.39  pr (was 4.10.07), Peter Noordam 4.07.42, Bert Eeuwijk 4.09.40, Rik Opschoor 4.13.53, Martin Bot 4.17.40, Edwin Vijverberg 4.17.40, Chris Dijkstra 4.28.33, Jan van Buuren 4.33.06, Fred Lantinga 4.36.53, Paul Luijnenburg 4.44.12,.Esther van Loenen 4.50.43 pr (was 4.59.14), Lidy Warfemius 4.59.14, Jasper van der Zwam 5.11.01, Lenie de Visser 5.27.27.

Kwart marathon 10.6 km
Wouter van Rossum 39.45, Ruud Wessels 53.35, Eite Slootheer 54.32, Selma Koster 56.59, Koos Kap 1.03.17, Esmeralda van Roon 1.09.37, Frank van Roon 1.09.37, Rita Grootendorst 1.11.48, Jose Jans 1.11.57, Annemarie klaver 1.13.41, Marjorie de Heer 1.14.51, Nell Eichorn 1.14.51, Alice Starrenburg 1.17.32

Duo Marathon (tijd Halve)
Aad van Leeuwen 1.51.2, Remco den Oudsten 2.07.27
Patrick van der Spek, Peter Fortuin en Jan Ouwendijk (tijden onbekend) 

Zaterdag 14 April
Duifpolderloop te Schipluiden   11,7 km:
Norbert Veringmeier 56.12, Martin den Hamer 57.12, Sonja Jansen 1.01.30, Lenie de Visser 1.15.37.

Zondag 15 April
Delftse Houtloop  te Delft 10 km: Ruud  Wessels 48.48

BONUSLOOP  VRIJDAG 27 APRIL OASELOOP  MAASLAND 10 en 6 KM!!

 

AVW'er van 2018

rang

naam

 

wk 11      t/m 18 maart

wk 12-   t/m 25 maart

wk 13      t/m 1 2pril

wk 14     t/m 8 April

wk 15      t/m 15 April

wk 16    t/m 22 April

TOTAAL

1

Visser de

Lenie

30

31

20

52

12

 

392

2

Dijksman

Annemarie

30

25

 

52

 

 

354

3

Dijkstra

Chris

30

21

 

42

 

 

259

4

Opschoor

Rik

20

21

 

42

 

 

251

5

Hamer  den

Martin

30

21

 

42

12

 

231

6

Wessels

Ruud

30

10

 

11

10

 

227

7

Veringmeier

Norbert

30

27

 

 

12

 

215

8

Jansen

Sonja

30

21

 

 

12

 

209

9

Bot

Martin

30

21

 

42

 

 

201

10

Vijverberg

Edwin

30

21

 

42

 

 

199

11

Lantinga

Fred

 

 

 

42

 

 

188

12

Eeuwijk

Bert

30

21

 

42

 

 

186

13

Ouwendijk

Jan

30

21

 

21

 

 

184

14

Vliegenthart

Arie

30

31

 

52

 

 

166

15

Noordam

Peter

 

21

16

42

 

 

155

16

Klok

Eric

 

 

 

52

 

 

154

17

Roon  van

Frank

30

10

 

11

 

 

127

18

Leeuwen van

Aad

30

 

 

21

 

 

121

19

Lange de

Gerard

30

21

 

 

 

 

117

20

Loenen van

Esther

 

 

 

52

 

 

113

21

Bie de

Frank

30

 

 

 

 

 

110

22

Spek van der

Patrick

 

 

 

21

 

 

108

23

Fortuin

Peter

 

 

 

21

 

 

106

24

Oudsten den

Remco

30

25

 

21

 

 

106

25

Luijnenburg

Paul

30

 

 

42

 

 

102

26

Roon  van

Esmeralda

 

 

 

11

 

 

96

27

Koster

Selma

 

 

 

11

 

 

87

28

Velzen van

Cor

30

 

 

 

 

 

86

29

Nieuwenhuijzen

Alex

 

 

 

 

 

 

81

30

Jans

José

 

 

 

11

 

 

77

31

Kolloffel

Ronald

 

 

 

12

 

 

77

32

Starrenburg

Alice

 

10

 

11

 

 

76

33

Post

Gilbert

 

21

 

 

 

 

67

34

Water van de

Marcel

 

21

 

 

 

 

67

35

Grootendorst

Rita

 

 

 

11

 

 

66

36

Pleijsier  sr.

Siem

 

 

 

 

 

 

65

37

Heer de

Marjorie

 

 

 

11

 

 

62

38

Vos

Petra

 

10

 

 

 

 

61

39

Dalen  van

Kees

 

 

 

 

 

 

60

40

Wals  de

Dionne

 

 

 

 

 

 

60

41

Zwijnenburg

Marja

 

 

 

 

 

 

60

42

Kap

Koos

 

21

 

11

 

 

58

43

Eijk van

Dennis

 

 

 

 

 

 

55

44

Korstanje

Paul

 

 

 

 

 

 

55

45

Rossum van

Wouter

 

 

10

11

 

 

51

46

Vries de

Margriet

 

 

 

 

 

 

49

47

Uiterdijk

Arie

 

10

 

 

 

 

45

48

Los

Peter

 

 

 

 

 

 

44

49

Mastrigt van

Jolande

 

18

 

 

 

 

43

50

Buuren  van

Jan

 

 

 

42

 

 

42

51

Warffemius

Lidy

 

 

 

42

 

 

42

52

Zwan  van der

Jasper

 

 

 

42

 

 

42

53

Rest van

Liselotte

 

 

 

 

 

 

40

54

Eichhorn

Nell

 

 

 

11

 

 

36

55

Have  van der

Jozette

 

 

 

 

 

 

36

56

Jonkman

Theo

 

 

 

 

 

 

36

57

Kate ten

Ton

 

 

 

 

 

 

36

58

Berg van den

Ron

30

 

 

 

 

 

30

59

Böck

André

 

 

 

 

 

 

30

60

Buitendijk

Bas

 

 

 

 

 

 

30

61

Grauw de

Marianne

 

 

 

 

 

 

30

62

Hoek van der

Wernher

30

 

 

 

 

 

30

63

Os  van

Ruurd

 

 

 

 

 

 

30

64

Oudshoorn

Quirijn

 

 

 

 

 

 

30

65

Velzen van

Aad

30

 

 

 

 

 

30

66

Eijck van

Marc

 

 

 

 

 

 

25

67

Pleijsier jr.

Siem

 

 

 

 

 

 

25

68

Hoogendonk

Arie

 

21

 

 

 

 

21

69

Klaver

Annemarie

 

 

 

11

 

 

21

70

Ent  van der

Diane

 

 

 

 

 

 

20

71

Jordaan

Jacqueline

 

 

 

 

 

 

20

72

Slootheer

Eite

 

 

 

11

 

 

11

73

Dijk van

Louis

 

 

 

 

 

 

10

74

Have  van der

Rik

 

 

 

 

 

 

10

75

Korstanje

Ria

 

 

 

 

 

 

10

76

Krans

Anita

 

 

 

 

 

 

10

77

Lourens

Paula

 

 

 

 

 

 

10

78

Meeder

Marc

 

 

 

 

 

 

10

79

Veen  van der

Nelly

 

 

 

 

 

 

10

80

Vries de

Sjaak

 

 

 

 

 

 

10

 


Dit zijn de spelregels:

1   Competitie loopt van 1 januari 2018 tot en met 31 december 2018. Uitslagen graag melden 
     bij uitslagen@avwaterweg.nl

2   Aantal punten voor geregistreerde uitslagen inclusief baanwedstrijden:
     Van 3 km tot en met 10 km: 10 punten
        Vanaf 10,1 km : 1 punt per km

Bonuspunten bij tijdverbetering zijn als volgt te verdienen:

Bonus

Punt

5 km 10 km 15 km en 10 E.M

20 km – ½ mar

       en 25 km

Vanaf 30 km
           
2 t/m 5 sec t/m 15 sec t/m 20 sec t/m 30 sec t/m 40 sec
4 6 t/m 10sec 16 t/m 30sec 21 t/m 40sec 31 t/m 60 sec 41 t/m 80 sec
6 11 t/m 15 sec 31 t/m 45 sec 41 t/m 60sec 61 t/m 90 sec 81 t/m 120 sec
8 16 t/m 20 sec 46 t/m 60 sec 61 t/m 80 sec 91 t/m 120 sec 121 t/m 160 sec
10 21 sec en hoger 61 sec en hoger 81 sec en hoger 121 sec en hoger 161 sec en hoger


     De tijdvergelijking gaat op voor de periode vanaf 1 januari 2017 tot heden.
     Loopt men de afstand voor de eerste keer krijgt men alleen de deelnemerspunten, de volgende
     keer krijg je op dezelfde afstand (eventueel) bonuspunten.
     Er wordt altijd vergeleken met de beste prestatie in 2017/2018.  

3   Bij crossen en test-trainingslopen zijn geen bonuspunten te verdienen.
     Trainingslopen van andere verenigingen zonder tijdregistratie worden niet gehonoreerd

4   Voor test-trainingslopen geldt dat ongeacht de gelopen afstand 20 punten worden gegeven.

5   Deelname aan de Run Bike Run van AVW wordt gehonoreerd met 20 punten

6   Voor deelname aan estafettelopen als Roparun, Maaslandloop etc. wordt 30 punten gegeven.

7   AVW wedstrijden.
     Voor deelname aan AVW georganiseerde lopen worden 10 extra punten toegekend (voor
     crossen onder 10 km
 dus altijd 20 punten)

8   Ruitenburg Halve telt niet mee omdat veel clubleden dan niet kunnen lopen

9   Regelmatig zal er een bonusloop in de regio bekend gemaakt worden waarbij 15 extra
     bonuspunten toegekend worden boven de gelopen afstand.;


Uitslag 2017:

AVW'er van 2017

rang

naam

 

wk 48

wk 49

wk 50

wk 51

Bonus Cross

wk 52

TOTAAL

1

Visser de

Lenie

36

16

20

41

50

20

1565

2

Hamer  den

Martin

41

16

31

20

50

10

805

3

Wessels

Ruud

21

21

31

41

 

31

804

4

Have  van der

Rik

41

 

31

21

   

781

5

Vijverberg

Edwin

41

 

10

20

50

10

705

6

Noordam

Peter

10

 

10

20

   

667

7

Dijksman

Annemarie

21

 

21

31

 

10

617

8

Ouwendijk

Jan

21

   

21

   

476

9

Dijkstra

Chris

20

   

20

50

 

468

10

Bot

Martin

     

20

50

10

456

11

Roon van

Frank

 20    10

20

50  

411

12

Kolloffel

Ronald

20

   

20

50

 

372

13

Bie de

Frank

   

10

20

   

355

14

Lange de

Gerard

20

   

20

50

 

319

15

Rossum van

Wouter

20

   

31

   

306

16

Fortuin

Peter

20

 

10

     

301

17

Vliegenthart

Arie

     21      

300

18

Mureau

Dim

20

   

20

50

 

282

19

Leeuwen van

Aad

           

281

20

Jansen

Sonja

25

         

279

21

Spek van der

Patrick

   

10

     

278

22

Veringmeier

Norbert

15

         

269

23

Lantinga

Fred

   

10

     

266

24

Berg van den

Ron

20

 

10

20

50

24

265

25

Pleijsier  sr.

Siem

   

10

20

   

256

26

Heer de

Marjorie

           

252

27

Post

Gilbert

           

227

28

Klok

Eric

           

201

29

Oudshoorn

Quirijn

44

         

197

30

Jans

José

           

195

31

Oudsten den

Remco

           

186

32

Grauw de

Marianne

           

175

33

Loenen van

Esther

           

171

34

Lantinga

Wil

           

170

35

Velzen van

Aad

10

 

20

20

50

 

170

36

Lansbergen

Jordy

20

     

50

 

166

37

Boogh

Paul

20

         

162

38

Hoek van der

Wernher

20

   

20

   

156

39

Zwijnenburg

Marja

23

         

156

40

Vries de

Margriet

     

20

   

151

41

Opschoor

Rik

21

         

150

42

Roon  van

Esmeralda

           

150

43

Velzen van

Cor

           

142

44

Eeuwijk

Bert

           

134

45

Nieuwenhuijzen

Alex

           

134

46

Kap

Koos

           

132

47

Eichhorn

Nell

           

131

48

Rest van

Liselotte

20

         

131

49

Hoogendonk

Arie

           

126

50

Loon van

Lieuwe

           

124

51

Water van de

Marcel

21

   

20

50

 

121

52

Have  van der

Jozette

     

20

   

116

53

Meeder

Marc

           

114

54

Burg van de

Jolande

           

110

55

Doesburg

Tim

20

     

50

 

110

56

Jacques

Henno

20

   

20

50

 

110

57

Olsthoorn

Ludo

20

     

50

 

110

58

Wolters

Paul

31

   

21

   

104

59

Daamen

Bert

20

         

102

60

Vos

Petra

           

100

61

Uiterdijk

Arie

           

90

62

Kate ten

Ton

           

84

63

Os  van

Ruurd

           

82

64

Vries de

Sjaak

     

20

   

81

65

Warffemius

Lidy

           

72

66

Lourens

Paula

           

71

67

Slootheer

Eite

           

71

68

Dalen  van

Kees

           

70

69

Jonkman

Theo

     

20

   

66

70

Los

Peter

           

63

71

Warnaar

Arie

           

62

72

Lee  van der

Edwin

           

61

73

Vijverberg

Hedwig

           

60

74

Koster

Selma

           

57

75

Böck

André

           

52

76

Bourquin

Marieke

           

51

77

Krans

Anita

           

51

78

Starrenburg

Alice

           

51

79

Wals  de

Dionne

           

51

80

Heskes

Paul

           

50

81

Dijk van

Louis

         

10

45

82

Pelt van

Jaap

     

21

   

43

83

Buitendijk

Bas

           

42

84

Knoops

Hans

           

42

85

Olsthoorn

Paula

           

41

86

Hoeven van

Piet

     

20

   

40

87

Mastrigt van

Jolande

           

40

88

Oosterlee

Esther

           

40

89

Zanten van

Eveline

           

40

90

Asselt  van

Jos

           

31

91

Wortman

Dennis

           

31

92

Buisman

Rien

           

30

93

Eijk van der

kees

           

30

94

Janssen

Jan

           

30

95

Kate ten

Ciska

           

30

96

Voogt

Olga

           

30

97

Noordzij

Kim

           

26

98

Grootendorst

Rita

           

21

99

Jordaan

Jacqueline

           

21

100

Klaver

Annemarie

           

21

101

Lucardie

Leon

           

21

102

Wever

Charlene

           

21

103

Beusichem van

Gerrit

           

20

104

Eijck van

Marc

           

20

105

Haverkamp

Katja

           

20

106

Rijn van

Ab

           

20

107

Verburg

Aart

           

20

108

Godthelp

Bart

           

17

109

Creemers

Monique

15

         

15

110

Zwam van de

Jasper

           

15

111

Elsen den

Leon

           

11

112

Gram

Amy

           

11

113

Have van der

Danny

           

11

114

Jol

Clara

           

11

115

Berg van den

Jolanda

           

10

116

Boogh

Lucienne

           

10

117

Bouman

Erica

           

10

118

Dumay

Weny

           

10

119

Hoedt

Karin

           

10

120

Hoff van 't

Thea

           

10

121

Kate ten

Karlijn

           

10

122

klok

Ezra

           

10

123

Korstanje

Ria

           

10

124

Korstanje

Paul

           

10

125

Laats

Rinus

           

10

126

Loon van

Barbara

           

10

127

Neuschwanger

Kimberley

           

10

128

Pleijsier jr.

Siem

           

10

129

Schie van

Kees

           

10

130

Spannenburg

Marja

           

10

131

Staalduinen van

Toos

           

10

132

Steeg van

Mireille

           

10

133

Stienstra

Pauline

           

10

134

Theuns

Ton

           

10

135

Veen  van der

Nelly

           

10

136

Waas van

Eric

           

10

137

Wessels

Nikki

           

10