Loopkalender


Ons clubgebouw (Albert Schweitzerdreef 471) kunt u bereiken via de afslag Maassluis-West en vervolgens op de Maasdijk de afslag Steendijkpolder, hierna na ongeveer 300 meter aan de rechterzijde.  
Wilt u een wedstrijd aanmelden voor vermelding op de AV Waterweg kalender stuur dan een email naar kalender@avwaterweg.nl
Ook op- en/of aanmerkingen zijn welkom op dit adres.


Ultra / marathon Baan Strand / Cross Westland Zomer Runcircuit Winter Runcircuit Zorg en Zekerheid Stad Grote Rivieren Loopcircuit Stratenloopcircuit AVW Activiteit


januari | februari | maart | april | mei | juni | juli | augustus | september | oktober | november | december
Juni 2024 Naar boven
2 juni Zondag Den Haag 13:00/14:30 The Hague Royal Ten 5 - 10 km
7-8 juni Vrijdag -
Zaterdag
Maasland 9:00 14e Maaslandloop 360 km
8 juni Zaterdag Papendrecht 14:00/15:00 Lenteloop 5 - 10 km
9 juni Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
10 juni Maandag Woerden 20:00 Singelloop Woerden 5 - 10 km
14 juni Vrijdag Kwintsheul 19:55/20:00 Verkade klimaat Oranjeloop 5 - 10 km
15 juni Zaterdag Maarn 19:00 Heuvelrugloop 10 - 21.1 km
15 juni Zaterdag Zevenhuizen 11:00 Rottemerenloop 5 - 10 - 15 km
16 juni Zondag Den Haag 12:15/12:25 Wateringse Veld loop 5 - 10 km
19 juni Woensdag Bleiswijk 19:30 Midzomeravondloop 16.1 km
20 juni Donderdag Maassluis 20:30 Clubkampioenschap 5 km
28 juni Vrijdag Honselersdijk 19:30 Burchtloop 5 - 10 km
29 juni Zaterdag Herwijnen 11:00 Lingewaalloop 5 - 10 km
30 juni Zondag Nootdorp 10:00 Halve van Nootdorp 21.1 km
Juli 2024 Naar boven
6 juli Zaterdag Schipluiden 14:30 Kadeloop 12 km
14 juli Zondag Rotterdam 11:00 Stratenloop Kralingen 6 km
20 juli Zaterdag Maasdijk 13:30 Ruitenburg Run Maasdijk 5 - 10 km
-
-
Augustus 2023 Naar boven
12 augustus Zaterdag De Lier 14:00 Bradelierloop 5 - 10 km
15 augustus Dinsdag Capelle 19:45/20:30 Ronde van West 5 - 10 km
24 augustus Donderdag Vlaardingen vanaf 18:30 RunningPoint Trackmeeting 1500 - 5000 m ?
September 2023 Naar boven
2 september Zaterdag Maassluis 13:00 Run Bike Run 5 - 20 - 3 km
10 september Zondag Gouda 13:30/14.15 Goudse singelloop 5 - 10 km
10 september Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
17 september Zondag Den Haag 11:00 1 van de 4 loop Sparta (1) 5 - 10 km
17 september Zondag Amsterdam vanaf 10:19 Dam tot damloop 16.1 km
23 september Zaterdag 's-Gravenzande 14:30/14:40 Rijk zwaanloop 5 - 16.1 km
24 september Zondag Capelle 10:30 Halve marathon van Capelle 5 - 10 - 21.1 km
24 september Zondag Zoetermeer 12:50/12:40/12:30 Geuzenloop 5 - 10 - 21.1 km
oktober 2023 Naar boven
7 oktober Zaterdag Burgh-Haamstede 12:00 Kustmarathon Zeeland 42.2 km
7 oktober Zaterdag Bleiswijk 11:00/11:15 Rottemerenloop 10.5 - 21.1 km
7 oktober Zaterdag Alblasserdam 13:00/12:50 Molenloop 5 EM - 10 EM
8 oktober Zondag Eindhoven 10:00/13:30 39e Marathon Eindhoven 42.2 - 21.1 km
8 oktober Zondag Rotterdam 13:45/15:20/15:00 Bergseplasloop 5 - 10 - 15 km
8 oktober Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
15 oktober Zondag Amsterdam 9:30/13:20 Marathon Amsterdam 42.2 - 21.1 km
15 oktober Zondag Barendrecht 11:00 Halve marathon van Barendrecht 10 - 21.1 km
21 oktober Zaterdag Den Haag 10:30/10:40 1 van de 4 loop Haag (2) 5 - 10 km
22 oktober Zondag Maassluis 11:00 1e AVW cross 3 - 6 - 9 km
29 oktober Zondag Etten-Leur 10:45/12:45/10:30 Marathon Etten-Leur 42.2 - 21.1 - 10 km
November 2023 Naar boven
4 november Zaterdag Boskoop 13:25/14:15 Flora cross 4.5 - 6 - 9 km
5 november Zondag Terschelling 12:00/13:30 Berenloop 42.2 - 21.1 km
5 november Zondag Mijdrecht 11:00/11:10 Zilveren Turfloop 5 - 10 - 16.1 km
5 november Zondag Dordrecht 13:55/14:00 Drechtstadloop 5 - 10 km
11 november Zaterdag Schipluiden 14:00 Duifpolderloop 7 - 11,7 km
11 november Zaterdag Rotterdam 12:40/14:30/12:30 Erasmusronde 5 - 10 - 15 km
12 november Zondag Zoetermeer 11:30 Klaverbladloop 15 km
12 november Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
12 november Zondag Maassluis 11:00 2e AVW cross 3 - 6 - 9 km
12 november Zondag Rotterdam 11:00 Maastunnelloop 10 km
18 november Zaterdag Monster 14:20/14:10/14:00 Ruitenburg Beach Run 5.4 - 10.3 - 21.1 km
19 november Zondag Nijmegen 13:00 Zevenheuvelenloop 15 km
19 november Zondag Den Haag 11:00 1 van de 4 cross HRR (1) 4.5 - 8.8 km
26 november Zondag Spijkenisse 11:00/10:30 SPARK marathon 21,1 - 42,2 km
December 2023 Naar boven
3 december Zondag Maassluis 11:00 3e AVW cross 3 - 6 - 9 km
9 december Zaterdag Wassenaar 11:30/12:00 1 van de 4 cross Sparta (2) 4 - 8 km
10 december Zondag Rotterdam 15:30 Bruggenloop 15 km
10 december Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
17 december Zondag Lisse 11:00/11:10 Ter Specke Loop 5 - 10 - 15 km
23 december Zaterdag Linschoten 12:30/13.30/13.45 Linschotenloop 5.3 - 10.5 - 21.1 km
24 december Zondag Maassluis 11:00 4e AVW cross 3 - 6 - 9 km
27 december Woensdag Arnhem 12:10/12:00/12:20 Derdekerstdagloop 7 - 14 - 21.1 km
31 december Zondag Delft 10:45/11:30 1 van de 4 cross Koplopers (3) 4.6 - 9.2 km
31 december Zondag Soest vanaf 12:25 Sylvestercross 3.2 - 8 km
Januari 2024 Naar boven
6 januari Zaterdag Hoek van Holland 11:00 Nieuwjaarsloop HvH 5 - 10 km
6 januari Zaterdag Oud-Beijerland 10:00/10:45 Nieuwjaarsloop 5 - 10 km
7 januari Zondag Krimpen aan de IJssel 11:00/11:05/11:10 Snertloop 5 - 10 - 21.1 km
7 januari Zondag Stompwijk 12:00/12:05/12:15 Meerhorstloop 5.6 - 10 - 15 km
7 januari Zondag Leiden 11:10/11:00 Nieuwjaarsloop 5 - 10 km
14 januari Zondag Egmond aan Zee 10:25/12:16 49e Halve van Egmond 10.55 - 21.1 km
14 januari Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
14 januari Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 23 km
20 januari Zaterdag Den Haag 10:30/11:00 1 van de 4 cross Haag (4) 4 - 9 km
21 januari Zondag Maassluis 13:20/13:10/13:00 Ruitenburg Halve Maassluis 5 - 10 - 21.1 km
28 januari Zondag Den Haag 11:00 Puinduin Run 3.2 - 6.3 - 9.4 km
28 januari Zondag Uithoorn 11:00/11:05/11:05 Uithoorns Mooiste 5 - 10 - 16.1 km
28 januari Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 25 km
Februari 2024 Naar boven
4 februari Zondag Oud-Beijerland 10:15/10:10/10:00 Nemesys tunnelloop 5 - 10 - 25 km
4 februari Zondag Apeldoorn 15:00/11:15/11:45 Midwintermarathon 8 - 16.1 - 25 km
11 februari Zondag Schoorl 14:30/11:00/11:00 Groet uit Schoorl Run 10 - 21.1 - 30 km
11 februari Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
11 februari Zondag Maasland 13:30 Ruitenburg Midden-Delfland Halve 10 - 21.1 km
11 februari Zondag Leiden 11:20/11:10 Valentijnsloop 5 - 10 km
11 februari Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 28 km
18 februari Zondag Berkel en Rodenrijs 11:50/10:15/11:45/11:45 Lansingerlandrun 5 - 10 - 21.1 - 30 km
25 februari Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 30 km
Maart 2024 Naar boven
3 maart Zondag Maassluis 11:00 Lus van Maassluis 10 km
3 maart Zondag Alphen a/d Rijn 13:00/14:15/13:30 20 van Alphen 5 - 10 - 20 km
9 maart Zaterdag Dordrecht 12:40/12:10 Halve marathon Fortius 5 - 10 - 21.1 km
10 maart Zondag Den Haag 11:00/12:00/14:00 City-Pier-Cityloop 5 - 10 - 21.1 km
10 maart Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 32 km
10 maart Zondag Oostvoorne 12:00 De halve van Oostvoorne 8 - 21.1 km
10 maart Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
16 maart Zaterdag Reeuwijk 12:00/13:00/13:30 70e Plassenloop 5 - 10 - 15 km
17 maart Zondag Amstelveen 13:30/13:15/10:00/09:00 Lentemarathon 5 - 10 - 21.1 - 42.2 km
24 maart Zondag Naaldwijk 11:00 Ruitenburg Halve Westland 5 - 10 - 21.1 km
24 maart Zondag Voorschoten 11:15/11:00/11:00 Voorschotenloop 5 - 10 - 16.1 km
24 maart Zondag Den Haag 11:05/11:00 1 van de 4 loop Haag (4) 5 - 10 km
24 maart Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 35 km
24 maart Zondag Zandvoort 11:45/12:45 Zandvoort Circuitrun 12 - 16.1 km
April 2024 Naar boven
6 april Zaterdag Schipluiden 14:00 Duifpolderloop 3.5 - 7 - 11.7 km
7 april Zondag Roelofarendsveen 11:10/11:20/11:00 Braassemloop 5 - 10 - 21,1 km
14 april Zondag Rotterdam 9:15/10:00 Marathon Rotterdam 10.55 - 42.2 km
20 april Zaterdag Hoornaar 13:00 Dirk IV loop 5 EM
21 april Zondag Delft 10:00/9:15 Houttrail 13 - 24 - 35 km
21 april Zondag Enschedé 10:00 Marathon Enschedé 21,1 - 42,2 km
27 april Zaterdag Maasland 13:30 Groene Oaseloop 6 - 10 km
28 april Zondag Noordwijkerhout 11:20/11:10/11:00 Omloop van Noordwijkerhout 5 - 10 - 15 km
Mei 2024 Naar boven
9 mei Donderdag Delft 13:15/15:00 Golden Tenloop 5 - 10 km
12 mei Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
12 mei Zondag Leiden 14:30/11:00/10:00 Leiden Marathon 10 - 21.1 - 42.2 km
14 mei Dinsdag Maasland 19:30/19:25/19:15 Estafetteloop Thof 20 - 25 - 30 km
15 mei Woensdag Zwijndrecht 20:15 Verkerkloop 5 - 10 km
18 mei Zaterdag Den Hoorn 13:45/14:45 DIOS Lenteloop 5 - 10 km
18-19-20 mei Zaterdag -
Maandag
Parijs/Hamburg
- Rotterdam
15:00 Roparun 520 km
26 mei Zondag Hellevoetsluis 11:30/13:00/12.30 Vestingloop Hellevoetsluis 5 - 10 - 21.1 km
26 mei Zondag Hoofddorp 11:00/11:20/11:30 Sportpark 21 Run 5 - 10 - 15 km
31 mei Vrijdag Monster 19:30/20:15 Omloop Ter Heijde 5 - 10 km