AVW'er van 2019


Jungfrau marathon levert veel punten op
(Update tot en met 8 september)

Drie dames aan de leiding! Waar is Ruud???

Uitslagen

Maandag 26 t/m donderdag 29 Augustus
Hardloop 4 daagse te Spijkenisse 10 en 5 km:
Lenie de Visser 10 km: 1.04.10 en 1.01.45 5 km: 32.06 en 30.00.

Dinsdag 27 Augustus
Ronde van West te Capelle a/d IJssel 5km: Marjorie de Heer 31.46  

Woensdag 28  Augustus
Molenweiloop te Heersjandam 10 km:   
Margriet de Vries 1.01.11, Theresia Haring 1.01.56, Marjorie de Heer 1.05.16, Nell  Eichhorn 1.05.54 pr (was 1.07.30)

Zaterdag 31 Augustus
Run Bike Run van AVW met 18 AVW ers: zie aparte Uitslag.

Zondag 1 September
Halve marathon van Nieuwkoop 21.1km:  
Marcel van de Water 1.30.00, Annemarie Dijksman 1.37.23 pr (was 1.37.25), Martin den Hamer 1.37.24, Selma Koster 2.02.13, Lenie de Visser 2.12.52.
Vestingloop te Hellevoetsluis 10 km: Theresia  Haring 1.01.24, 5 km: Frank van Roon 25.25.
Delftse Houtloop te Delft 7 km:  
Marcel Jordaan 43.45, Eveline van Zanten 44.58, Arie Uiterdijk 49.36.
Royal Run 2019 te Soestdijk 10,5 km:
Margriet de Vries 1.07.30, Marjorie de Heer 1.07.30, Nell Eichhorn 1.10.08 

Zaterdag 7 September  
Jungfrau marathon  te Interlaken  42,2 km:   (tijd halve – hele)
Ron van den Berg 1.39.34—4.18.57, Gerard de Lange 1.29.16—4.20.46, Joost Husslage 1.49.11—4.51.51, Annemarie Dijksman 1.54.27—5.00.20, Paul Wolters 1.49.49—5.03.52, 
Marcel vd Water 1.56.14—5.13.12, Aad van Leeuwen 1.58.21—5.16.42, Edwin van de Lee 1.57.30—5.20.24, Bert Daamen 1.57.23—5.21.08, Monique Creemers 2.01.16—5.26.06,
Arie Vliegenthart 2.05.21—5.29.19, Martin den Hamer 1.55.56—5.30.07, Eric Klok 2.08.04—5.45.39, Bas Buitendijk 2.10.20—5.59.43, Marja Zwijnenberg 2.10.27—5.59.49,
Theo Jonkman 2.11.06—6.25.53, Selma Koster 2.27.55—6.26.58, Nell  Eichhorn 2.34.04—6.32.30, Marjorie de Heer 2.34.04—6.32.30, Lenie de Visser 2.30.42—6.48.22 en Gilbert Post 2.47.48

Zondag 8 September
Kopjesloop te Delft 10 km: Frank de Bie 47.09, Theresia Haring 59.15 pr (was 1.01.01).
5 km: Petra Vos 24.53, Eveline van Zanten 30.50

Nagekomen:  
Zondag  25 Augustus Allround sportcentrum Delft 5km: geen tijdwaarneming
Eveline van Zanten, Nell Eichhorn, Theresia Haring en Menno de Goede.

Gaarne inschrijven onder onze verenigingsnaam AV Waterweg en/of mailen naar uitslagen @avwaterweg.nl
 

 

AVWer van 2019

rang

naam

 

wk 32/33 t/m 18 Aug

wk 34   t/m 25 Aug

wk 35   t/m 1 Sept

wk 36 t/m 8 Sept

TOTAAL

1

Visser de

Lenie

50

41

61

42

831

2

Dijksman

Annemarie

31

25

23

42

692

3

Eichhorn

Nell

28

35

30

42

637

4

Wessels

Ruud

21

 

 

 

633

5

Heer de

Marjorie

30

25

30

42

584

6

Vries de

Margriet

20

25

20

 

522

7

Have  van der

Rik

11

25

20

 

498

8

Hamer  den

Martin

31

 

21

42

494

9

Dijkstra

Chris

10

 

 

 

431

10

Uiterdijk

Arie

10

25

10

 

410

11

Lantinga

Fred

 

 

20

 

397

12

Starrenburg

Alice

 

 

 

 

370

13

Bie de

Frank

 

 

 

10

351

14

Koster

Selma

 

25

21

42

343

15

Haring

Theresia

10

35

20

20

332

16

Lange de

Gerard

20

 

20

42

323

17

Zanten van

Eveline

 

10

10

10

322

18

Zwijnenburg

Marja

20

 

 

42

316

19

Post

Gilbert

20

25

 

21

311

20

Vliegenthart

Arie

 

 

20

42

298

21

Roon  van

Esmeralda

 

 

 

 

292

22

Roon  van

Frank

 

 

10

 

281

23

Klok

Eric

20

 

 

42

270

24

Berg van den

Ron

20

25

20

42

266

25

Morra

Mathijs

 

 

 

 

251

26

Oudshoorn

Quirijn

20

 

 

 

251

27

Noordam

Peter

 

25

 

 

233

28

Jordaan

Marcel

20

 

10

 

229

30

Eeuwijk

Bert

 

 

 

 

225

29

Leeuwen van

Aad

20

 

20

42

221

31

Pleijsier  sr.

Siem

 

 

20

 

210

40

Ouwendijk

Jan

11

 

 

 

207

32

Mastrigt van

Jolande

 

 

 

 

204

33

Plugge

Ed

11

 

 

 

183

34

Grauw de

Marianne

 

 

 

 

181

35

Fortuin

Peter

 

 

20

 

178

36

Vries de

Sjaak

20

25

 

 

177

37

Slootheer

Eite

 

 

 

 

175

38

Water van de

Marcel

20

 

21

42

175

39

Amas

Jim

 

 

 

 

168

41

Zwan  van der

Jasper

 

 

 

 

160

42

Wolters

Paul

 

 

 

42

153

43

Valk van der

Robin

 

 

 

 

145

44

Elzen den

Leon

 

 

 

 

138

45

Hoek van der

Wernher

 

 

20

 

135

46

Kolloffel

Ronald

21

 

20

 

131

47

Os  van

Ruurd

 

 

 

 

125

48

Spek van der

Patrick

 

 

20

 

125

49

Daamen

Bert

 

 

20

42

120

50

Oudsten den

Remco

 

 

 

 

113

51

Lee  van der

Edwin

20

 

 

42

107

52

Asselt  van

Jos

 

 

20

 

100

53

Buitendijk

Bas

20

 

 

42

92

54

Loon van

Lieuwe

 

25

 

 

83

55

Creemers

Monique

20

 

 

42

82

56

Jonkman

Theo

 

 

 

42

82

57

Vos

Petra

 

 

 

10

80

58

Spoelder

Robbert

 

 

 

 

78

59

Mureau

Dim

 

 

20

 

77

60

Korstanje

Paul

 

 

20

 

75

61

Spoelder

Dorien

 

 

 

 

70

62

Krans

Anita

 

 

 

 

65

63

Bakkers

Ingrid

 

 

 

 

62

64

Hoorn

David

 

 

 

 

61

65

Velzen van

Aad

 

 

 

 

61

66

Loon van

Barbara

 

 

 

 

60

67

Burg van de

Jolande

 

 

 

 

55

68

Lansbergen

Jordy

 

 

 

 

55

69

Eijck van

Marc

 

 

 

 

53

70

Boogh

Paul

 

 

20

 

50

71

Bot

Martin

 

 

 

 

50

72

Eijk van der

kees

 

 

 

 

50

73

Veen  van

Marco

 

25

 

 

50

74

Wals  de

Dionne

 

 

20

 

50

75

Wessels

Carin

 

 

 

 

50

76

Draaijer

Karine

 

 

 

 

46

77

Klaver

Annemarie

 

 

 

 

45

78

Kupczak

Marcin

 

25

20

 

45

79

Husslage

Joost

 

 

 

42

42

80

Grafe

Danny

 

 

 

 

40

81

Grootendorst

Rita

 

 

 

 

40

82

Rolvers

Vincent

 

 

 

 

40

83

Hoogendonk

Arie

 

 

 

 

36

84

Berg van den

Frank

 

 

 

 

35

85

Kap

Koos

 

 

 

 

35

86

Roest

Jacqueline

 

 

 

 

35

87

Lourens

Paula

 

 

 

 

30

88

Mosterd

Conny

 

 

 

 

30

89

Heskes

Paul

 

 

 

 

27

90

Jansen

Sonja

 

 

 

 

27

91

Veringmeier

Norbert

 

 

 

 

27

92

Have  van der

Jozette

 

 

 

 

25

93

Kate ten

Ton

 

25

 

 

25

94

Veen  van der

Nelly

 

 

 

 

25

95

Aanholt van

Lionel

 

 

 

 

20

96

Arkelen van

Karine

 

 

 

 

20

97

Baan de

Yvonne

 

 

 

 

20

98

Bezemer

Janneke

 

 

 

 

20

99

Bruijn de

Peter

 

 

 

 

20

100

Goede de

Menno

 

10

 

 

20

101

Haverkamp

Katja

 

 

 

 

20

102

Haverkamp

Veerle

 

 

 

 

20

103

Hersbach

Alma

 

 

 

 

20

104

Janssen

Jan

 

 

 

 

20

105

Knoops

Hans

 

 

 

 

20

106

Leeuwen van

Gerda

 

 

 

 

20

107

Nivo

Lianne

 

 

 

 

20

108

Opschoor

Rik

 

 

 

 

20

109

Vrolijk

Eva

 

 

 

 

20

110

Witkam

Peter

 

 

 

 

20

111

Witzenburg

Janneke

 

 

 

 

20

112

Dun van

Vonneke

 

 

 

 

10

113

Fazzi

Thea

 

 

 

 

10

114

Kuiper

Wibo

 

 

 

 

10

115

Meeder

Marc

 

 

 

 

10

116

Noordzij

Kim

 

 

 

 

10

117

Pelt van

Jaap

 

 

 

 

10

118

Verburg

Annemieke

 

 

 

 

10

119

Vijverberg

Hedwig

 

 

 

 

10

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 


Dit zijn de spelregels:

1   Competitie loopt van 1 januari 2019 tot en met 31 december 2019. Uitslagen graag melden voor 
     of op de woensdag na de loop bij uitslagen@avwaterweg.nl

2   Aantal punten voor geregistreerde uitslagen inclusief baanwedstrijden:
     Van 3 km tot en met 10 km: 10 punten
        Vanaf 10,1 km : 1 punt per km

Bonuspunten bij tijdverbetering zijn als volgt te verdienen:

Bonus

Punt

5 km 10 km 15 km en 10 E.M

20 km – ½ mar

       en 25 km

Vanaf 30 km
           
2 t/m 5 sec t/m 15 sec t/m 20 sec t/m 30 sec t/m 40 sec
4 6 t/m 10sec 16 t/m 30sec 21 t/m 40sec 31 t/m 60 sec 41 t/m 80 sec
6 11 t/m 15 sec 31 t/m 45 sec 41 t/m 60sec 61 t/m 90 sec 81 t/m 120 sec
8 16 t/m 20 sec 46 t/m 60 sec 61 t/m 80 sec 91 t/m 120 sec 121 t/m 160 sec
10 21 sec en hoger 61 sec en hoger 81 sec en hoger 121 sec en hoger 161 sec en hoger


     De tijdvergelijking gaat op voor de periode vanaf 1 januari 2017 tot heden.
     Loopt men de afstand voor de eerste keer krijgt men alleen de deelnemerspunten, de volgende
     keer krijg je op dezelfde afstand (eventueel) bonuspunten.
     Er wordt altijd vergeleken met de beste prestatie in 2017/2018/2019.  

3   Bij crossen en test-trainingslopen zijn geen bonuspunten te verdienen.
     Trainingslopen van andere verenigingen zonder tijdregistratie worden niet gehonoreerd

4   Voor test-trainingslopen geldt dat ongeacht de gelopen afstand 20 punten worden gegeven.
     
Trainingslopen van andere verenigingen worden ongeacht de afstand beloond met 10 punten

5   Deelname aan de Run Bike Run van AVW wordt gehonoreerd met 20 punten.     

6   Voor deelname aan estafettelopen als Roparun, Maaslandloop etc. wordt 30 punten gegeven.

7   AVW wedstrijden.
     Voor deelname aan AVW georganiseerde lopen worden 10 extra punten toegekend (voor
     crossen onder 10 km
 dus altijd 20 punten)

8   Ruitenburg Halve telt niet mee omdat veel clubleden dan niet kunnen lopen

9   Alle lopen welke geregistreerd worden door de tijdregistratie van Olympus '70 (ca 12 lopen)  
     worden gehonoreerd met 15 extra punten boven de gelopen afstand.;


Uitslag 2018:

AVW'er  van 2018

rang

naam

 

wk 47 t/m 25 Nov

wk 48 t/m 2 Dec

wk 49 t/m 9 Dec

wk 50 t/m 16 Dec

wk 51 t/m 23 Dec

wk 52 t/m 31 Dec

TOTAAL

1

Visser de

Lenie

15

30

25

26

20

45

1199

2

Dijksman

Annemarie

 

21

21

 

21

21

825

3

Hamer  den

Martin

45

21

10

10

20

25

710

4

Wessels

Ruud

20

31

15

10

20

33

688

5

Dijkstra

Chris

20

21

15

10

20

 

552

6

Roon  van

Frank

20

10

25

 

20

30

470

7

Vijverberg

Edwin

20

 

15

 

20

 

463

8

Jansen

Sonja

10

 

 

 

 

 

441

9

Veringmeier

Norbert

10

 

 

 

 

 

427

10

Vliegenthart

Arie

 

 

41

 

20

12

399

11

Noordam

Peter

20

 

 

 

20

 

398

12

Opschoor

Rik

 

21

 

 

21

 

391

13

Bot

Martin

20

21

25

 

 

 

381

14

Ouwendijk

Jan

 

10

 

 

 

 

370

15

Bie de

Frank

20

21

 

 

20

10

362

16

Eeuwijk

Bert

 

 

 

 

20

 

332

17

Klok

Eric

 

21

 

21

 

 

331

18

Lange de

Gerard

20

21

 

 

20

 

324

19

Have  van der

Rik

20

21

15

 

20

 

318

20

Roon  van

Esmeralda

20

10

 

 

 

20

313

21

Lantinga

Fred

 

10

15

 

20

 

312

22

Water van de

Marcel

20

21

 

 

20

12

304

23

Berg van den

Ron

20

18

 

 

20

24

298

24

Pleijsier  sr.

Siem

20

10

 

 

20

 

285

25

Post

Gilbert

20

 

15

 

20

 

280

26

Heer de

Marjorie

 

 

15

 

 

 

269

27

Koster

Selma

20

 

25

 

 

 

244

28

Zwan  van der

Jasper

 

31

15

 

 

 

241

29

Kolloffel

Ronald

 

 

 

 

 

 

234

30

Kap

Koos

20

 

25

 

 

 

221

31

Zwijnenburg

Marja

 

10

15

20

 

 

217

32

Leeuwen van

Aad

20

 

15

 

20

 

216

33

Loenen van

Esther

 

21

 

21

 

 

196

34

Fortuin

Peter

 

 

 

 

 

 

187

35

Oudsten den

Remco

 

 

15

 

 

 

177

36

Have  van der

Jozette

 

 

 

 

20

 

176

37

Vries de

Margriet

20

 

15

 

20

 

174

38

Hoek van der

Wernher

20

 

 

 

20

12

158

39

Jonkman

Theo

20

 

 

 

20

 

152

40

Mureau

Dim

20

 

 

 

20

 

151

41

Spek van der

Patrick

 

 

 

 

 

 

147

42

Velzen van

Cor

 

 

 

 

 

 

146

43

Eichhorn

Nell

 

 

15

 

 

 

141

44

Buitendijk

Bas

 

15

 

 

 

 

137

45

Eijk van

Dennis

20

15

 

 

 

 

131

46

Los

Peter

20

 

 

 

20

 

128

47

Uiterdijk

Arie

 

 

15

 

 

 

125

48

Jans

José

 

 

 

 

 

 

117

49

Vos

Petra

 

 

15

 

 

 

116

50

Wessels

Carin

 

10

 

10

20

 

110

51

Nieuwenhuijzen

Alex

 

 

 

 

 

 

108

52

Heskes

Paul

20

 

 

 

20

 

106

53

Rossum van

Wouter

 

 

 

 

 

 

106

54

Starrenburg

Alice

20

 

 

 

 

 

106

55

Luijnenburg

Paul

 

 

 

 

 

 

102

56

Wals  de

Dionne

 

 

 

 

 

 

100

57

Mastrigt van

Jolande

 

 

 

 

 

 

98

58

Wolters

Paul

 

21

 

 

 

 

89

59

Grootendorst

Rita

 

 

 

 

 

 

86

60

Velzen van

Aad

 

 

 

 

 

 

86

61

Loon van

Barbara

20

 

15

 

 

 

85

62

Daamen

Bert

 

 

 

 

 

12

83

63

Loon van

Lieuwe

 

 

 

 

 

 

82

64

Eijck van

Marc

20

15

 

 

 

 

81

65

Kate ten

Ton

20

 

 

 

 

 

76

66

Boogh

Paul

 

 

 

 

 

 

75

67

Grauw de

Marianne

 

 

15

 

 

 

75

68

Korstanje

Paul

 

 

 

 

 

 

75

69

Dalen  van

Kees

 

 

 

 

 

 

70

70

Oudshoorn

Quirijn

 

 

 

 

20

 

70

71

Boogh

Lucienne

 

 

 

 

 

 

65

72

Rijn van

Ab

 

 

 

 

20

 

60

73

Slootheer

Eite

 

 

15

 

 

 

56

74

Asselt  van

Jos

 

 

 

 

 

 

55

75

Burg van de

Jolande

 

 

 

 

 

 

50

76

Eijk van der

kees

 

 

 

 

 

 

50

77

Jordaan

Jacqueline

 

 

15

 

 

 

45

78

Kate ten

Lianne

 

 

15

 

 

 

45

79

Buuren  van

Jan

 

 

 

 

 

 

42

80

Warffemius

Lidy

 

 

 

 

 

 

42

81

Krans

Anita

 

 

 

 

 

 

40

82

Meeder

Marc

 

 

 

 

 

 

40

83

Rest van

Liselotte

 

 

 

 

 

 

40

84

Hoogendonk

Arie

 

 

 

 

 

 

37

85

Klaver

Annemarie

 

 

15

 

 

 

36

86

Lansbergen

Jordy

 

 

 

 

 

 

35

87

Theuns

Ton

 

 

 

 

 

 

34

88

Böck

André

 

 

 

 

 

 

30

89

Ent  van der

Diane

 

 

 

 

 

 

30

90

Haverkamp

Katja

 

 

 

 

20

 

30

91

Knoops

Hans

 

 

 

 

 

 

30

92

Os  van

Ruurd

 

 

 

 

 

 

30

93

Bouwhuis

Erna

 

 

15

 

 

 

25

94

Elzen den

Leon

15

 

 

 

 

 

25

95

Husslage

Joost

 

 

15

 

 

 

25

96

Pleijsier jr.

Siem

 

 

 

 

 

 

25

97

Warnaar

Arie

 

 

 

 

 

 

21

98

Goede de

Menno

 

 

 

 

 

 

20

99

Hoek van der

Thea

 

 

 

 

 

 

20

100

Janssen

Jan

 

 

 

 

 

 

20

101

Lourens

Paula

 

 

 

 

 

 

20

102

Bezemer

Janneke

 

 

 

 

 

 

10

103

Dijk van

Louis

 

 

 

 

 

 

10

104

Grafe

Danny

 

 

 

 

 

 

10

105

Haverkamp

Veerle

 

 

 

 

 

 

10

106

Hoff van 't

Joyce

 

 

 

 

 

 

10

107

Koning de

Jolanda

 

 

 

 

 

 

10

108

Korstanje

Ria

 

 

 

 

 

 

10

109

Kramer

Martine

 

 

 

 

 

 

10

110

Leeuwen van

Gerda

 

 

 

 

 

 

10

111

Lucardie

Leon

 

 

 

 

 

 

10

112

Puyt

Gabrielle

 

 

 

 

 

 

10

113

Schie van

Kees

 

 

 

 

 

 

10

114

Veen  van der

Nelly

 

 

 

 

 

 

10

115

Verburg

Aart

 

 

 

 

 

 

10

116

Vries de

Sjaak

 

 

 

 

 

 

10