AVW'er van 2019


Annemarie en Ruud nek aan nek
(Update tot en met 21 april)

Volgende update over 2 weken vanwege vakantie administrator Jaap

UITSLAGEN:

Zaterdag/zondag 6/7 april

Coast to Coast  marathon te Schotland  15 en 23 km:  Ruud Wessels

Zondag 7 april

Rotterdam  Marathon:
Quirijn Oudshoorn 3.15.19 pr (oud 3.21.36), Matthijs Morra 3.31.46, Annemarie Dijksman 3.33.34 pr (oud 3.36.33), Arie Vliegenthart 3.57.22, Eric Klok 3.58.53, Bert Eeuwijk 3.59.52, Rik van der Have 4.05.28  pr (oud 4.14.52), Selma Koster 4.20.04 (debuut), Robin Wessels 4.30.43 (debuut), Chris Dijkstra 4.32.51, Jasper van der Zwan 5.13.59, Ruurd van Os 5.38.54
Duo Marathon  ( dus ½ marathon):
Aad van Leeuwen en Remco den Oudsten
Kwart marathon (als 10 km genoteerd):
Leon den Elzen 52.27, Eite Slootheer 52.18, Conny Mosterd 53.22, Patrick van der Spek 55.38, Frank van Roon 56.49, Paul Boogh 59.32, Ingrid Bakkers 1.00.17, Marjorie de Heer 1.04.14, Annemarie Klaver 1.04.50, Esmeralda van Roon 1.06.44, Rita Grootendorst 1.07.09. Theresia Haring 1.08.39, Menno de Goede 1.10.56, Siem Pleijsier 1.17.51, Thea Fazzi 1.20.19, Vonneke van Dun 1.24.16

Zaterdag 13 april

Vlinderloop te Houten 15,2 km: Lenie de Visser 1.39.08

Duifpolderloop te Schipluiden 11,7 km: Chris Dijkstra 1.02.10
7 km: Robin van der Valk 29.14, Martin den Hamer 29.34, Siem Pleijsier 50.21.

Zondag 14 april

Hilversum City Run 10 km: Eite Slootheer 47.42 pr (was 49.39)

Kopjesloop te Delft 15 km: Ruud Wessels 1.12.57.
10 km: 
Marjorie de Heer 58.10 pr (was 58.37), Margriet de Vries 1.00.31, Theresia Haring  1.01.03 pr (was 1.03.24), Eveline van Zanten 1.05.16 pr (was 1.06.24), Nell Eichhorn  1.07.52, Arie Uiterdijk 1.11.11.
5 km:
Robin van der Valk 19.13 pr (was 19.40), Petra Vos 25.55, Marcel Jordaan 30.45 pr (was 31.25), Lenie de Visser 30,53

Zondag 21 april

Delftse Houtloop te Delft 10 km:  
Robin Wessels (geen lid??) 51.53, Frank van Roon 57.14, Marjorie de Heer 1.01.46, Margriet de Vries 1.02.28. Alice Starrenburg 1.06.52, Nell Eichhorn 1.11.17.
15 km:
Ruud Wessels 1.16.56, Frank de Bie 1.21.52.

Gaarne inschrijven onder onze verenigingsnaam AV Waterweg en/of mailen naar uitslagen @avwaterweg.nl

AVW'er van 2019

rang

naam

 

wk 14     t/m 7 April

wk 15      t/m 14 April

wk 16    t/m 21 April

wk 17      t/m 28 April

TOTAAL

1

Dijksman

Annemarie

52

 

 

 

341

2

Wessels

Ruud

38

15

15

 

336

3

Have  van der

Rik

52

 

 

 

317

4

Visser de

Lenie

 

25

 

 

282

5

Lantinga

Fred

 

 

 

 

240

6

Dijkstra

Chris

42

12

 

 

236

7

Eeuwijk

Bert

42

 

 

 

225

8

Eichhorn

Nell

 

10

10

 

225

9

Starrenburg

Alice

 

10

10

 

225

10

Vries de

Margriet

 

10

10

 

213

11

Oudshoorn

Quirijn

52

 

 

 

211

12

Koster

Selma

42

 

 

 

210

13

Zwijnenburg

Marja

 

 

 

 

204

14

Heer de

Marjorie

10

20

10

 

200

15

Hamer  den

Martin

 

10

 

 

192

16

Uiterdijk

Arie

 

10

 

 

180

17

Klok

Eric

42

 

 

 

178

18

Vliegenthart

Arie

42

 

 

 

174

19

Morra

Mathijs

42

 

 

 

169

20

Lange de

Gerard

 

 

 

 

161

21

Zanten van

Eveline

 

20

 

 

157

22

Amas

Jim

 

 

 

 

148

23

Valk van der

Robin

 

30

 

 

145

24

Post

Gilbert

 

 

 

 

143

25

Grauw de

Marianne

 

 

 

 

141

26

Bie de

Frank

 

 

15

 

135

27

Roon  van

Frank

10

 

10

 

135

28

Leeuwen van

Aad

21

 

 

 

129

29

Roon  van

Esmeralda

10

 

 

 

125

30

Mastrigt van

Jolande

 

 

 

 

122

31

Zwan  van der

Jasper

42

 

 

 

113

32

Berg van den

Ron

 

 

 

 

108

33

Spek van der

Patrick

10

 

 

 

105

34

Noordam

Peter

 

 

 

 

96

35

Os  van

Ruurd

42

 

 

 

95

36

Water van de

Marcel

 

 

 

 

92

37

Oudsten den

Remco

21

 

 

 

91

38

Haring

Theresia

10

20

 

 

90

39

Slootheer

Eite

10

20

 

 

90

40

Fortuin

Peter

 

 

 

 

88

41

Pleijsier  sr.

Siem

10

10

 

 

85

42

Elzen den

Leon

10

 

 

 

77

43

Wolters

Paul

 

 

 

 

66

44

Hoek van der

Wernher

 

 

 

 

65

45

Jordaan

Marcel

 

20

 

 

50

46

Klaver

Annemarie

10

 

 

 

45

47

Vos

Petra

 

10

 

 

45

48

Grootendorst

Rita

10

 

 

 

40

49

Rolvers

Vincent

 

 

 

 

40

50

Wessels

Carin

 

 

 

 

40

51

Daamen

Bert

 

 

 

 

36

52

Draaijer

Karine

 

 

 

 

36

53

Hoogendonk

Arie

 

 

 

 

36

54

Hoorn

David

 

 

 

 

36

55

Bakkers

Ingrid

10

 

 

 

35

56

Berg van den

Frank

 

 

 

 

35

57

Kap

Koos

 

 

 

 

35

58

Krans

Anita

 

 

 

 

35

59

Roest

Jacqueline

 

 

 

 

35

60

Boogh

Paul

10

 

 

 

30

61

Lourens

Paula

 

 

 

 

30

62

Bot

Martin

 

 

 

 

25

63

Burg van de

Jolande

 

 

 

 

25

64

Have  van der

Jozette

 

 

 

 

25

65

Lee  van der

Edwin

 

 

 

 

25

66

Veen  van der

Nelly

 

 

 

 

25

67

Eijck van

Marc

 

 

 

 

23

68

Aanholt van

Lionel

 

 

 

 

20

69

Asselt  van

Jos

 

 

 

 

20

70

Buitendijk

Bas

 

 

 

 

20

71

Creemers

Monique

 

 

 

 

20

72

Jonkman

Theo

 

 

 

 

20

73

Kolloffel

Ronald

 

 

 

 

20

74

Ouwendijk

Jan

 

 

 

 

20

75

Dun van

Vonneke

10

 

 

 

10

76

Fazzi

Thea

10

 

 

 

10

77

Goede de

Menno

10

 

 

 

10

78

Mosterd

Conny

10

 

 

 

10

79

Verburg

Annemieke

 

 

 

 

10

 


Dit zijn de spelregels:

1   Competitie loopt van 1 januari 2019 tot en met 31 december 2019. Uitslagen graag melden voor 
     of op de woensdag na de loop bij uitslagen@avwaterweg.nl

2   Aantal punten voor geregistreerde uitslagen inclusief baanwedstrijden:
     Van 3 km tot en met 10 km: 10 punten
        Vanaf 10,1 km : 1 punt per km

Bonuspunten bij tijdverbetering zijn als volgt te verdienen:

Bonus

Punt

5 km 10 km 15 km en 10 E.M

20 km – ½ mar

       en 25 km

Vanaf 30 km
           
2 t/m 5 sec t/m 15 sec t/m 20 sec t/m 30 sec t/m 40 sec
4 6 t/m 10sec 16 t/m 30sec 21 t/m 40sec 31 t/m 60 sec 41 t/m 80 sec
6 11 t/m 15 sec 31 t/m 45 sec 41 t/m 60sec 61 t/m 90 sec 81 t/m 120 sec
8 16 t/m 20 sec 46 t/m 60 sec 61 t/m 80 sec 91 t/m 120 sec 121 t/m 160 sec
10 21 sec en hoger 61 sec en hoger 81 sec en hoger 121 sec en hoger 161 sec en hoger


     De tijdvergelijking gaat op voor de periode vanaf 1 januari 2017 tot heden.
     Loopt men de afstand voor de eerste keer krijgt men alleen de deelnemerspunten, de volgende
     keer krijg je op dezelfde afstand (eventueel) bonuspunten.
     Er wordt altijd vergeleken met de beste prestatie in 2017/2018/2019.  

3   Bij crossen en test-trainingslopen zijn geen bonuspunten te verdienen.
     Trainingslopen van andere verenigingen zonder tijdregistratie worden niet gehonoreerd

4   Voor test-trainingslopen geldt dat ongeacht de gelopen afstand 20 punten worden gegeven.
     
Trainingslopen van andere verenigingen worden ongeacht de afstand beloond met 10 punten

5   Deelname aan de Run Bike Run van AVW wordt gehonoreerd met 20 punten.     

6   Voor deelname aan estafettelopen als Roparun, Maaslandloop etc. wordt 30 punten gegeven.

7   AVW wedstrijden.
     Voor deelname aan AVW georganiseerde lopen worden 10 extra punten toegekend (voor
     crossen onder 10 km
 dus altijd 20 punten)

8   Ruitenburg Halve telt niet mee omdat veel clubleden dan niet kunnen lopen

9   Alle lopen welke geregistreerd worden door de tijdregistratie van Olympus '70 (ca 12 lopen)  
     worden gehonoreerd met 15 extra punten boven de gelopen afstand.;


Uitslag 2018:

AVW'er  van 2018

rang

naam

 

wk 47 t/m 25 Nov

wk 48 t/m 2 Dec

wk 49 t/m 9 Dec

wk 50 t/m 16 Dec

wk 51 t/m 23 Dec

wk 52 t/m 31 Dec

TOTAAL

1

Visser de

Lenie

15

30

25

26

20

45

1199

2

Dijksman

Annemarie

 

21

21

 

21

21

825

3

Hamer  den

Martin

45

21

10

10

20

25

710

4

Wessels

Ruud

20

31

15

10

20

33

688

5

Dijkstra

Chris

20

21

15

10

20

 

552

6

Roon  van

Frank

20

10

25

 

20

30

470

7

Vijverberg

Edwin

20

 

15

 

20

 

463

8

Jansen

Sonja

10

 

 

 

 

 

441

9

Veringmeier

Norbert

10

 

 

 

 

 

427

10

Vliegenthart

Arie

 

 

41

 

20

12

399

11

Noordam

Peter

20

 

 

 

20

 

398

12

Opschoor

Rik

 

21

 

 

21

 

391

13

Bot

Martin

20

21

25

 

 

 

381

14

Ouwendijk

Jan

 

10

 

 

 

 

370

15

Bie de

Frank

20

21

 

 

20

10

362

16

Eeuwijk

Bert

 

 

 

 

20

 

332

17

Klok

Eric

 

21

 

21

 

 

331

18

Lange de

Gerard

20

21

 

 

20

 

324

19

Have  van der

Rik

20

21

15

 

20

 

318

20

Roon  van

Esmeralda

20

10

 

 

 

20

313

21

Lantinga

Fred

 

10

15

 

20

 

312

22

Water van de

Marcel

20

21

 

 

20

12

304

23

Berg van den

Ron

20

18

 

 

20

24

298

24

Pleijsier  sr.

Siem

20

10

 

 

20

 

285

25

Post

Gilbert

20

 

15

 

20

 

280

26

Heer de

Marjorie

 

 

15

 

 

 

269

27

Koster

Selma

20

 

25

 

 

 

244

28

Zwan  van der

Jasper

 

31

15

 

 

 

241

29

Kolloffel

Ronald

 

 

 

 

 

 

234

30

Kap

Koos

20

 

25

 

 

 

221

31

Zwijnenburg

Marja

 

10

15

20

 

 

217

32

Leeuwen van

Aad

20

 

15

 

20

 

216

33

Loenen van

Esther

 

21

 

21

 

 

196

34

Fortuin

Peter

 

 

 

 

 

 

187

35

Oudsten den

Remco

 

 

15

 

 

 

177

36

Have  van der

Jozette

 

 

 

 

20

 

176

37

Vries de

Margriet

20

 

15

 

20

 

174

38

Hoek van der

Wernher

20

 

 

 

20

12

158

39

Jonkman

Theo

20

 

 

 

20

 

152

40

Mureau

Dim

20

 

 

 

20

 

151

41

Spek van der

Patrick

 

 

 

 

 

 

147

42

Velzen van

Cor

 

 

 

 

 

 

146

43

Eichhorn

Nell

 

 

15

 

 

 

141

44

Buitendijk

Bas

 

15

 

 

 

 

137

45

Eijk van

Dennis

20

15

 

 

 

 

131

46

Los

Peter

20

 

 

 

20

 

128

47

Uiterdijk

Arie

 

 

15

 

 

 

125

48

Jans

José

 

 

 

 

 

 

117

49

Vos

Petra

 

 

15

 

 

 

116

50

Wessels

Carin

 

10

 

10

20

 

110

51

Nieuwenhuijzen

Alex

 

 

 

 

 

 

108

52

Heskes

Paul

20

 

 

 

20

 

106

53

Rossum van

Wouter

 

 

 

 

 

 

106

54

Starrenburg

Alice

20

 

 

 

 

 

106

55

Luijnenburg

Paul

 

 

 

 

 

 

102

56

Wals  de

Dionne

 

 

 

 

 

 

100

57

Mastrigt van

Jolande

 

 

 

 

 

 

98

58

Wolters

Paul

 

21

 

 

 

 

89

59

Grootendorst

Rita

 

 

 

 

 

 

86

60

Velzen van

Aad

 

 

 

 

 

 

86

61

Loon van

Barbara

20

 

15

 

 

 

85

62

Daamen

Bert

 

 

 

 

 

12

83

63

Loon van

Lieuwe

 

 

 

 

 

 

82

64

Eijck van

Marc

20

15

 

 

 

 

81

65

Kate ten

Ton

20

 

 

 

 

 

76

66

Boogh

Paul

 

 

 

 

 

 

75

67

Grauw de

Marianne

 

 

15

 

 

 

75

68

Korstanje

Paul

 

 

 

 

 

 

75

69

Dalen  van

Kees

 

 

 

 

 

 

70

70

Oudshoorn

Quirijn

 

 

 

 

20

 

70

71

Boogh

Lucienne

 

 

 

 

 

 

65

72

Rijn van

Ab

 

 

 

 

20

 

60

73

Slootheer

Eite

 

 

15

 

 

 

56

74

Asselt  van

Jos

 

 

 

 

 

 

55

75

Burg van de

Jolande

 

 

 

 

 

 

50

76

Eijk van der

kees

 

 

 

 

 

 

50

77

Jordaan

Jacqueline

 

 

15

 

 

 

45

78

Kate ten

Lianne

 

 

15

 

 

 

45

79

Buuren  van

Jan

 

 

 

 

 

 

42

80

Warffemius

Lidy

 

 

 

 

 

 

42

81

Krans

Anita

 

 

 

 

 

 

40

82

Meeder

Marc

 

 

 

 

 

 

40

83

Rest van

Liselotte

 

 

 

 

 

 

40

84

Hoogendonk

Arie

 

 

 

 

 

 

37

85

Klaver

Annemarie

 

 

15

 

 

 

36

86

Lansbergen

Jordy

 

 

 

 

 

 

35

87

Theuns

Ton

 

 

 

 

 

 

34

88

Böck

André

 

 

 

 

 

 

30

89

Ent  van der

Diane

 

 

 

 

 

 

30

90

Haverkamp

Katja

 

 

 

 

20

 

30

91

Knoops

Hans

 

 

 

 

 

 

30

92

Os  van

Ruurd

 

 

 

 

 

 

30

93

Bouwhuis

Erna

 

 

15

 

 

 

25

94

Elzen den

Leon

15

 

 

 

 

 

25

95

Husslage

Joost

 

 

15

 

 

 

25

96

Pleijsier jr.

Siem

 

 

 

 

 

 

25

97

Warnaar

Arie

 

 

 

 

 

 

21

98

Goede de

Menno

 

 

 

 

 

 

20

99

Hoek van der

Thea

 

 

 

 

 

 

20

100

Janssen

Jan

 

 

 

 

 

 

20

101

Lourens

Paula

 

 

 

 

 

 

20

102

Bezemer

Janneke

 

 

 

 

 

 

10

103

Dijk van

Louis

 

 

 

 

 

 

10

104

Grafe

Danny

 

 

 

 

 

 

10

105

Haverkamp

Veerle

 

 

 

 

 

 

10

106

Hoff van 't

Joyce

 

 

 

 

 

 

10

107

Koning de

Jolanda

 

 

 

 

 

 

10

108

Korstanje

Ria

 

 

 

 

 

 

10

109

Kramer

Martine

 

 

 

 

 

 

10

110

Leeuwen van

Gerda

 

 

 

 

 

 

10

111

Lucardie

Leon

 

 

 

 

 

 

10

112

Puyt

Gabrielle

 

 

 

 

 

 

10

113

Schie van

Kees

 

 

 

 

 

 

10

114

Veen  van der

Nelly

 

 

 

 

 

 

10

115

Verburg

Aart

 

 

 

 

 

 

10

116

Vries de

Sjaak

 

 

 

 

 

 

10