RUITENBURG HALVE, AV WATERWEG, MAASSLUIS, 17012016
UITSLAGENLIJST
20-01-2016 07:02 Pag: 1
Plts Naam GJ Vereniging/Woonplts Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
MSEN, 21.1 KM
1 Paul Visser 83 Tilburg Road Runners 1:13:25
2 Yunis Abu Stitan 89 NOVA 1:14:25
3 Gerben Solleveld 87 Rotterdam Atletiek 1:14:47
4 Rein de Groot 87 Haag Atletiek 1:18:02
5 Sandor Stuut 81 Haag Atletiek 1:18:30
6 Ewoud Lubbers 89 Rotterdam 1:21:11
7 Niels Ros 86 Leiden 1:21:16
8 Allard Lambers 89 Haag Atletiek 1:22:45
9 Robbie van der Hoek 84 Rotterdam Atletiek 1:23:14
10 Michael Groeneweegen 83 Achilles 1:23:39
11 Maarten Bening 86 Haag Atletiek 1:23:40
12 Erik Uilenhoed 83 Flevo Delta 1:23:58
13 Job Luijendijk 84 PAC 1:24:56
14 Berry Luesken 83 Fortuna 1:25:40
15 David Luijendijk 81 PAC 1:27:39
16 Gerben Vreugdenhil 82 Naaldwijk 1:28:40
17 Daniel Hordijk 83 Hellevoetsluis 1:28:52
18 Gerwin Grit 81 PAC 1:28:53
19 Ronald van der Hoeven 83 Maassluis 1:29:16
20 Boudewijn Hollebrands 82 Fortuna 1:29:18
21 Frank Schoonbrood 86 Haag Atletiek 1:29:21
22 Roald Smit 85 Rotterdam 1:29:27
23 T Abbink 88 Rotterdam 1:29:37
24 Edwin van Kersbergen 88 Maasland 1:29:37
25 Matthijs Morra 81 Maassluis 1:29:39
26 Jeffrey Duyvestein 87 Fortuna 1:29:53
27 Edward Noordzij 81 Poortugaal 1:30:34
28 Robert Nonner 83 Antwerpen 1:30:43
29 Justin Scheffers 92 Rotterdam 1:31:58
30 Tim Baas 81 's-Gravenhage 1:32:09
31 Wouter Wubben 82 Olympus '70 1:32:28
32 Tom den Brabander 88 Naaldwijk 1:33:39
33 Rutger Ouwendijk 86 Maassluis 1:33:41
34 Govert van Meerkerk 83 Rotterdam 1:33:44
35 Sander van Assen 88 Olympus '70 1:36:09
36 Gert-Jan Roest 85 Rotterdam 1:36:48
37 Niels Bardelmeijer 81 Bergschenhoek 1:37:18
38 Mink van der Sar 91 Maassluis 1:37:29
39 Ben van der Eijk 86 Delft 1:37:44
40 Thom Paping 94 Maassluis 1:38:00
41 Daan Nieuwenhuis 92 Rotterdam 1:38:25
42 Daan Smeets 89 Vlaardingen 1:39:08
43 Frank Heimeriks 83 Rotterdam 1:39:22
44 Johan Verzijden 81 Maasland 1:40:02
45 Roland van Daalen 84 Ruitenburg 1:40:07
46 Lucien Kroep 84 Hoek van Holland 1:43:27
47 Sander Slikkerveer 82 Naaldwijk 1:43:48
48 Bart-jan Schoone 84 Maassluis 1:43:48
49 Peter Schenk 86 Maassluis 1:44:22
50 Maurice Helms 87 Berkel en Rodenrijs 1:44:43
51 Leon Jacques 92 Rozenburg Zh 1:45:42
52 Robert Trovato 82 Krimpen aan den IJss 1:47:02
53 Dave Kleihorst 85 Thof 1:50:27
54 Jesper Neeleman 83 Delft 1:51:59
55 Jeroen van der Kruk 87 De Koplopers 1:52:32
56 Nick Winkelman 90 PAC 1:53:09
57 Evert van 't Hof 86 Fortuna 1:54:21
58 Arnoud Draisma 83 Rotterdam 1:56:07
59 Mark Janson 89 Rotterdam 1:56:07
60 Michael Kroes 85 Maasland 1:59:14
61 Dominique Frerichs 81 Rotterdam 2:00:53
62 Daan de Reus 99 Maassluis 2:12:31
M35, 21.1 KM
1 Ruben Scheurwater 80 Zwijndrecht 1:09:27
2 Rene de Lange 77 De Koplopers 1:11:07
3 Bram van Dongen 79 Haag Atletiek 1:17:29
4 Jesse van Straaten 79 Haag Atletiek 1:18:26
5 Rutger Kramer 76 Haag Atletiek 1:22:11
6 Thijs Boogert 80 Rotterdam 1:22:29
7 Erwin van Leeuwen 76 Rotterdam Atletiek 1:24:12
8 Ronald van Mil 78 Maasland 1:24:51
9 Ali Vakili 79 De Koplopers 1:25:17
10 Bert de Wit 78 Nieuwerkerk ad IJsse 1:27:01
11 Robert van der Toorn 77 Schiedam 1:27:06
12 Michael de Smit 80 PAC 1:27:51
13 Anko Goudswaard 78 Naaldwijk 1:28:34
14 Raymond Termaat 79 Rotterdam Atletiek 1:28:35
15 Jeroen Schaap 80 Pijnacker 1:29:20
16 Robert de Valk 78 Fortuna 1:31:52
17 Jasper Vedder 80 Pijnacker 1:33:45
18 Arnout Brouwers 78 Rotterdam 1:33:56
19 Gerwin Luijendijk 80 Rotterdam Atletiek 1:34:10
20 Marcin Grabarczyk 80 Maassluis 1:35:08
21 Jos van Rhee 79 Maasland 1:36:09
22 Martin van der Linden 79 Rotterdam 1:36:12
23 Mark de Kok 79 Maasland 1:36:38
24 Ridwan Alblas 80 Maassluis 1:37:00
25 Rene van de Griend 78 Berkel en Rodenrijs 1:37:13
26 Adri Paans 80 Spirit Oud Beijerlan 1:37:15
27 Evert van Zanten 76 Olympus '70 1:37:36
28 Jeremy Kolmus 76 Maassluis 1:37:43
29 Eelco Stuy 79 Vlaardingen 1:38:16
30 John Rodenburg 78 Maasdijk 1:39:29
31 Michel Verkaik 80 Capelle aan den IJss 1:39:50
32 Martijn Wijnmaalen 76 PAC 1:40:24
33 Michel van Velzen 79 Dirksland 1:40:45
34 Bram Heijdra 80 Thof 1:41:23
35 Hilbert van Dijk 79 Maasdijk 1:41:57
36 Jeroen Kempers 77 Rotterdam 1:42:28
37 Chris Kolmus 79 Maassluis 1:42:31
38 Steven van de Veire 76 De Wielingen 1:42:54
39 Raymond Hess 77 Rotterdam 1:43:24
40 Martin de Heer 77 Maassluis 1:43:35
41 Bas van leeuwen 79 De Lier 1:43:37
42 Tim Kolmus 78 Maassluis 1:45:18
43 Walter Elgersma 78 Maasdijk 1:47:24
44 Ronald van der Kolk 79 Rotterdam Running Am 1:50:05
45 Mart Muller 78 Capelle aan den IJss 1:51:38
46 Ab Troost 77 Pernis Rotterdam 1:51:58
47 Mark van der Velden 80 Fortuna 1:52:32
48 Arjan Storm 76 Maassluis 1:52:54
49 John Stut 76 Haarlem 1:54:27
50 Emile Smits 76 Schiedam 1:56:29
51 Dennis van Dijk 76 Olympus '70 1:59:07
52 Steven Blom 76 Maassluis 2:00:30
53 Rogier de Kuyper 78 Lisserbroek 2:06:01
54 Hans Molenaar 77 Energie 2:12:58
55 Bjorn Casteleijn 80 Streefkerk 2:13:58
56 Martijn van der Valk 76 Rotterdam 2:17:00
M40, 21.1 KM
1 Jay Sauer 72 Cifla 1:15:18
2 Michiel Bovendeert 73 Fortuna 1:15:22
3 Ramon van der Wilde 75 Vlaardingen 1:17:21
4 Marcel de Vette 71 Spirit Oud Beijerlan 1:18:38
5 Staphan Stam 74 Olympus '70 1:20:46
6 ALI Shugul 75 Rotterdam Atletiek 1:21:15
7 Erwin Keus 74 De Koplopers 1:21:30
8 Young de Graaf 71 Energie 1:21:37
9 Bas de Peuter 74 Rotterdam Atletiek 1:22:44
10 Marco Scholten 73 Athlos 1:24:58
11 Diego Kooy 74 Den Hoorn Zh 1:26:24
12 Mark Wilson 71 Vlaardingen 1:27:07
13 Mario Wesdorp 71 PAC 1:27:43
14 Sander van Vliet 74 Vlaardingen 1:28:42
15 Edwin van den Berg 71 Olympus '70 1:29:41
16 Martin den Hamer 74 Waterweg 1:29:42
17 Matei Guttenberg 71 Spirit Oud Beijerlan 1:30:27
18 Paul Johan de Voogd 74 Fortuna 1:31:15
19 Timo Nuijten 75 Maassluis 1:31:43
20 Dennis van de Worp 71 Maasland 1:31:50
21 Dennis Brouwer 73 Rotterdam 1:36:26
22 Leon Lankester 72 Naaldwijk 1:37:07
23 Iwan Bruneel 75 Maassluis 1:37:31
24 Marlo Moedig 73 Maasland 1:38:38
25 Wilco van Zijl 72 's-Gravenzande 1:38:40
26 Pieter-Frank van der K 73 Delft 1:38:58
27 Frank Magnin 72 Maassluis 1:40:02
28 Marnix van der Wolk 75 Rotterdam 1:40:24
29 E Schwiebert 74 Wateringen W.I.N. 1:41:22
30 Roene Desjardijn 75 Rotterdam 1:41:31
31 Peter Ringelberg 71 Maassluis 1:42:52
32 Gerard Castelelijn 71 's-Gravenzande 1:43:48
33 Paul Vermeulen 71 PAC 1:43:54
34 Ronald vd End 73 Maasland 1:44:37
35 Marcel Breur 75 Schiedam 1:47:45
36 Sander van der Vaart 75 Maasland 1:47:58
37 Ivar Westerholt 73 Vlaardingen 1:49:28
38 Sven Westerholt 72 Maassluis 1:49:28
39 Barry de Roode 72 Vlaardingen 1:49:40
40 Frank van Roon 75 Waterweg 1:50:30
41 Matt Baker 73 Voorschoten 1:51:27
42 Ed van Hillo 71 Rotterdam 1:52:06
43 Frank de Bie 71 Waterweg 1:52:24
44 Peter Pronk 71 's-Gravenzande 1:52:42
45 Robbert Smit 72 Vlaardingen 1:53:10
46 Marvin Verroen 73 Pallas '93 1:56:25
47 Jan-Pieter Bood 75 Ruitenburg 1:57:11
48 Remco Vervloet 72 Fortuna 1:57:31
49 John Valstar 73 Olympus '70 1:57:38
50 Ronald Grothues 75 Fortuna 1:58:40
51 Perry Lankhorst 74 Pallas '93 1:59:29
52 Michel Sap 75 Fortuna 2:00:56
53 Wouter van Houwelinge 74 Fortuna 2:01:51
54 Bjorn Kalden 74 Heerjansdam 2:05:20
55 Dennis van Eijck 72 Waterweg 2:07:37
56 Jan Kocken 74 Hoogvliet Rotterdam 2:26:42
M45, 21.1 KM
1 Patrick Kwist 68 Rotterdam Atletiek 1:10:13
2 Hans Berendsen 67 Pallas '93 1:17:36
3 Jan van Hoeven 68 Olympus '70 1:17:38
4 Bart Roefs 68 De Kieviten 1:20:41
5 Danny van Wijk 69 Pallas '93 1:20:57
6 Alfred van Pelt 68 Fortuna 1:23:47
7 Paul de Koning 66 Maassluis 1:24:29
8 Johan van Meurs 67 Fortuna 1:25:01
9 Patrick Bruce 69 Monster 1:25:39
10 Ron Dekker 68 Fortuna 1:25:49
11 Ben van der Struijs 67 Fortuna 1:26:34
12 Daniël Hamerslag 70 De Koplopers 1:27:36
13 Michel Groeneveld 69 Capelle aan den IJss 1:28:13
14 Rene van Zanten 68 Naaldwijk 1:28:51
15 Maurice Dijkshoorn 70 Schipluiden 1:32:10
16 Jeroen Koelewijn 68 Haag Atletiek 1:32:41
17 Michel Verheezen 68 Vitalis 1:33:10
18 Marco Veen 69 Maassluis 1:34:52
19 Berlo Breugem 68 Rotterdam 1:34:54
20 René Van Winden 69 Rotterdam 1:35:22
21 Willem Biemolt 66 Friesland 1:36:02
22 Freek Regout 66 Maasland 1:36:08
23 Perry van Gils 68 Rotterdam 1:37:47
24 Marcel Stam 69 Vlaardingen 1:37:52
25 M van Boxtel 66 De Koplopers 1:38:22
26 John van Vliet 70 Vlaardingen 1:38:28
27 Sebastiaan Vermaas 69 Barendrecht 1:38:42
28 Henry van Willigen 68 Thof 1:39:06
29 Jeroen de Roode 69 Vlaardingen 1:39:35
30 Nico Scheffer 68 Vlaardingen 1:39:54
31 Harald Buitenweg 69 Zoetermeer 1:40:14
32 Marcel vd Water 66 Maassluis 1:40:15
33 Arie Hoogendonk 67 Waterweg 1:40:25
34 Jan Knipmeyer 66 Fortuna 1:41:16
35 Johan Ringelberg 68 Vlaardingen 1:42:15
36 Martien Mol 68 Olympus '70 1:42:58
37 Jos van Asselt 67 Waterweg 1:43:57
38 P Borsboom 67 Heinenoord 1:44:58
39 Ronald te Lindert 66 Fortuna 1:45:09
40 Jacques Koekkoek 68 Rotterdam 1:46:08
41 René Bruggeling 67 Monster 1:47:15
42 Ed Meijster 67 Berkel en Rodenrijs 1:47:18
43 A 't Hoen 66 Naaldwijk 1:47:47
44 Bas van Binnendijk 68 De Kieviten 1:47:54
45 Michael vd Roer 70 Vlaardingen 1:49:03
46 Ferry de Vries 69 Energie 1:50:20
47 Rene Meijwaard 67 Spark 1:51:24
48 Wilco Hoogendoorn 67 PAC 1:51:30
49 Oscar The 67 PAC 1:51:30
50 Leo Hoogwerf 69 Pernis Rotterdam 1:51:58
51 Pieter Spuij 70 Maasland 1:52:13
52 Odd Godijn 69 Fortuna 1:52:33
53 Boetimann Isaack 66 Rotterdam 1:52:38
54 Dennis Middel 66 PAC 1:52:52
55 Groeneveld D 66 Den Hoorn Zh 1:53:13
56 Ed Roggeveen 68 Capelle aan den IJss 1:53:23
57 Ton Verheezen 67 Fortuna 1:55:08
58 Edwin Heuvelman 66 Fortuna 1:55:36
59 Erwin Schapers 66 Hellevoetsluis 1:56:21
60 Yorgo Poortvliet 70 Pallas '93 1:56:25
61 Nico Bakker 68 Maassluis 1:58:03
62 Aad van Noordt-de Smit 70 Olympus '70 1:58:09
63 Rob Blomjous 66 Olympus '70 1:59:33
64 Oscar Holterman 69 Fortuna 2:03:07
65 Hans Vermeer 66 Thof 2:04:26
66 Jan van Buuren 67 Schiedam 2:05:02
67 Duncan Kikkert 70 Hoek van Holland 2:07:05
68 Bouter 66 Schiedam 2:07:35
M50, 21.1 KM
1 Gerard de Lange 65 Waterweg 1:16:01
2 Ab Snoeij 65 Pallas '93 1:17:42
3 Michel de Maat 61 Fortuna 1:19:02
4 Peter Sabel 63 Fortuna 1:22:26
5 Paul Jansen 65 Olympus '70 1:22:30
6 Wim de Jong 61 Olympus '70 1:22:34
7 Jan Verwijs 64 Energie 1:23:33
8 Pieter Stellingwerf 65 Haag Atletiek 1:23:53
9 Henk Tuk 64 Voorne Atletiek 1:25:31
10 Edwin Cornelisse 64 PAC 1:25:55
11 Arjen van Velden 65 Olympus '70 1:27:34
12 Guido Breedveld 61 Den Hoorn zh 1:29:14
13 Arno van Unnik 65 Fortuna 1:29:15
14 H Beijer 64 Fortuna 1:29:19
15 Gert Bakkenes 61 Olympus '70 1:29:21
16 Ron van den Berg 65 Waterweg 1:29:42
17 Rob Verdurmen 62 Capelle aan den IJss 1:32:11
18 Alex de Langen 63 Oud Beijerland 1:32:24
19 Rob van Noordt 64 Olympus '70 1:32:43
20 Rob Michilsen 61 Rotterdam 1:34:37
21 Juan Caeiro-Mouzo 65 Energie 1:34:49
22 Wil Meershoek 64 Olympus '70 1:36:20
23 Philip van Dongen 63 Maasland 1:36:35
24 Peter van den Bent 63 Vlaardingen 1:36:37
25 Percy van As 62 Fortuna 1:36:46
26 Jos Veldscholte 63 Energie 1:36:47
27 Erwin Tareilus 63 Fortuna 1:37:28
28 Ruud Kaarsemaker 65 Maasdijk 1:38:05
29 Hans van Schendel 65 Delft 1:38:18
30 Bert Vreugdenhil 61 Olympus '70 1:39:27
31 Leo van Geest 65 Honselersdijk 1:40:12
32 Mustapka el Duaymiri 61 Rotterdam 1:40:18
33 Kees Vreugdenhil 63 Olympus '70 1:40:48
34 Cor Terlouw 63 Bergambacht 1:41:45
35 Piet van Hoeven 64 Waterweg 1:41:46
36 John Lavooij 65 Pallas '93 1:42:44
37 Gerard Vos 63 Pallas '93 1:42:52
38 Koert Kouwenhoven 65 De Koplopers 1:42:55
39 Leo van Zielst 63 Pallas '93 1:43:12
40 Matthieu van der Lee 64 Thof 1:43:21
41 Jan Vos 65 Spirit Oud Beijerlan 1:43:21
42 Hans van Veen 65 Thof 1:43:34
43 Ronald Hoogenboom 64 Olympus '70 1:43:43
44 F Louter 62 Thof 1:44:34
45 Geert van Dijk 63 Naaldwijk 1:44:42
46 Matti Paping 62 Maassluis 1:45:33
47 Gert van Holst 61 Ruitenburg 1:45:33
48 Burt Aurik 62 Thof 1:45:40
49 Gerrit Krosschell 62 Maasland 1:45:42
50 Rob van Pelt 61 Ruitenburg 1:48:01
51 Jan van der Form 64 's-Gravenzande 1:48:03
52 Guus Ruigrok 64 Ruitenburg 1:48:23
53 Mart Voogt 64 Maasland 1:49:18
54 Martin van den Akker 62 Thof 1:49:31
55 Frits Bergmann 61 Rotterdam 1:49:50
56 Dirk de Groot 62 Rotterdam 1:50:58
57 Floor Groeneveld 64 Zwijndrecht 1:51:32
58 Ben van den Berg 65 Vlaardingen 1:53:22
59 Elbert van Hulst 62 Spark 1:53:24
60 Eric Reij 61 Fortuna 1:54:32
61 F. de Zeeuw 63 Pallas '93 1:54:57
62 Ronald Tertoolen 63 Fortuna 1:55:36
63 Rob Wouters 65 Schiedam 1:56:08
64 Jan van den Bos 61 Hoek van Holland 1:56:22
65 Bertus Noordzij 65 Pallas '93 1:56:25
66 Teunis Bakker 65 Maassluis 1:57:13
67 Willem Poot 62 Maassluis 1:59:29
68 Eric Klok 64 Waterweg 1:59:43
69 Jan Vermeer 64 Thof 1:59:50
70 Ron de Leeuw van Weene 62 Zuidland 2:05:46
71 Hendrik van Vliet 62 Maasland 2:06:07
72 René Vlassenrood 64 Fortuna 2:06:31
73 Ron Budding 64 Vlaardingen 2:19:21
M55, 21.1 KM
1 Ruud de Vette 58 Pallas '93 1:24:15
2 Charles Timmermans 57 Pallas '93 1:25:41
3 Amriet Oemraw 60 Rotterdam Atletiek 1:27:25
4 Willem van der Kooij 56 De Kieviten 1:27:35
5 Erik Schumacher 59 NSL 1:28:03
6 Aart van Wijk 58 Passaat 1:28:32
7 Ad van Marrewijk 57 PAC 1:29:14
8 Paul van de Castel 59 Haag Atletiek 1:31:20
9 Ronald Pol 61 Fortuna 1:32:38
10 Jan van Gent 58 Spirit Oud Beijerlan 1:33:27
11 Egbert Roodbol 57 PAC 1:33:46
12 Lillo Profita 58 PAC 1:34:06
13 Jan van Zwolle 59 Maassluis 1:34:44
14 Reinard Maarleveld 56 Schiedam 1:36:00
15 Peter Los 56 Waterweg 1:37:19
16 Rut Zoutman 59 Olympus '70 1:37:49
17 Hans Trompert 57 Rotterdam Atletiek 1:38:35
18 Aad van der Poel 58 Schoonhoven 1:39:57
19 Frans Greve 57 Santini Runners 1:40:12
20 Cor vd Geest 60 Haag Atletiek 1:41:12
21 Jos van Dorp 59 Santini Runners 1:41:56
22 Yusuf Yukler 57 Sparta 1:41:57
23 Arie van den Akkier 60 Thof 1:42:39
24 Anton Kneppens 60 De Koplopers 1:42:43
25 Kees Dijk 59 Den Hoorn Zh 1:43:01
26 Toon Schenkeveld 60 De Lier Lierseroadru 1:43:35
27 Bouwe Postma 60 Middelburg 1:43:51
28 Eite Slootheer 58 Waterweg 1:43:57
29 Wim Heijblom 59 Fortuna 1:45:10
30 Peter Verhoeff 58 Den Hoorn Zh 1:46:33
31 Piet Zuidgeest 58 Naaldwijk 1:53:03
32 Aad van der Hoeven 57 Nieuw-Beijerland 1:55:35
33 Theo Cummins 56 PAC 1:57:18
34 Bert van der Schans 57 Den Hoorn Zh 1:58:12
35 Ad van Marrewijk 57 Thof 1:59:26
36 Frans Plieger 57 Maasland 2:06:07
37 Roel van Leeuwen 57 Thof 2:06:08
38 Frans Wildenbeest 56 Spark 2:06:52
39 Fred Vermeer 60 Maassluis 2:10:30
40 Paul van Lieshout 60 Hoogvliet Rotterdam 2:26:42
M60, 21.1 KM
1 Cor Hoebeke 53 De Koplopers 1:24:13
2 Paul Streep 51 PAC 1:29:30
3 Arie van Dijk 51 Flakkee 1:31:33
4 Tom de Raad 54 avVN 1:33:17
5 Cees Wubben 49 Olympus '70 1:33:17
6 Piet Kruidenier 55 PAC 1:33:22
7 Rob Barendregt 50 Sparta 1:36:39
8 Rob Verhorst 52 PAC 1:38:23
9 Willem Willemsen 53 Olympus '70 1:38:48
10 Wil Egberts 53 Capelle aan den IJss 1:41:03
11 Henry van der Vegt 55 De Lier Lierse Roadr 1:41:40
12 Jan Noordam 54 Olympus '70 1:42:37
13 Bert Eeuwijk 50 Waterweg 1:42:57
14 Cees Duyndam 53 Olympus '70 1:43:52
15 Rob Wijnbergen 52 Maassluis 1:44:12
16 Wout Verkade 54 Maasland 1:48:38
17 Errol Seymonson 53 avVN 1:49:06
18 Kees van Paassen 54 Olympus '70 1:49:15
19 Joek Sloots 46 Pallas '93 1:51:43
20 Raymond Wissink 53 Pallas '93 1:52:31
21 Hans Suiker 55 Ruitenburg 1:52:38
22 Kees Post 52 PAC 1:52:51
23 Jan Olsthoorn 52 Berkel en Rodenrijs 1:55:11
24 Egbert van Dijk 45 Fortuna 1:56:43
25 Heiko Hassing 48 Fortuna 1:59:22
26 Gerard van den Ende 54 's-Gravenzande 1:59:38
27 Paul Wobbe 55 Haag Atletiek 2:00:37
28 Aad van Zeijl 51 Naaldwijk 2:01:19
29 Ferry Stutvoet 55 Ridderkerk 2:05:19
30 Friedes Lameris 46 Maassluis 2:16:59
31 Flip Waslander 54 Schiedam 2:28:23
32 Siem Pleijsier 35 Waterweg 2:37:12
VSEN, 21.1 KM
1 Annick Taselaar 92 Rotterdam Atletiek 1:24:11
2 Elly van der Zee 84 Haag Atletiek 1:36:10
3 Manja de Jeu 84 Maassluis 1:38:23
4 Sanne Broeksma 85 Rotterdam 1:40:22
5 Judith van den Berg 78 Ruitenburg 1:40:59
6 Maaike Slingerland 78 PAC 1:41:51
7 Inge Groenewegen 90 Pallas '93 1:42:44
8 Jorien Desjardijn 76 Vlaardingen 1:43:00
9 Gerdien Gelderblom 81 Funrunners Rotterdam 1:43:24
10 Lidi Wijnbergen 78 Maassluis 1:44:11
11 Esther Ligthart 89 De Lier 1:46:29
12 Christel Muis 79 AAA 1:47:51
13 Jolanda Kremer 81 Fortuna 1:49:07
14 Marja Heijdra 85 Maasland 1:49:41
15 Brenda Calis 88 Hellas 1:50:41
16 Rebbeca de Groot 92 Rotterdam 1:50:58
17 Jolanda Kleijwegt 86 Zuidland 1:51:08
18 Lisette Lansbergen 85 PAC 1:51:08
19 Nanda Heijndijk 88 Rotterdam 1:51:42
20 Mariska vd Engel 78 Drachten 1:52:07
21 Helma Hagemans 78 Ruitenburg 1:52:20
22 Britt Jager 89 Maassluis 1:53:40
23 Marieke Snel 80 De Kieviten 1:55:11
24 Nanda van der Sluis 77 De Koplopers 1:55:34
25 Jolijn van den Hengel 76 Schiedam 1:55:53
26 Kirsten Zonneveld 88 Maasdijk 1:56:47
27 Michelle Bol 87 Maassluis 1:57:11
28 Annemieke van der Kooi 89 Vlaardingen 1:58:36
29 Laura Blom-Dolstra 79 Maassluis 2:00:48
30 Ingeborg Vijverberg 80 De Kieviten 2:01:44
31 Nikki Kloet 86 Thof 2:01:58
32 Lenneke Bood 77 Ruitenburg 2:02:12
33 Daphne van der Maas 86 Spark 2:05:06
34 Mirjam Krijgsman 82 Energie 2:05:19
35 Mirjam Stutvoet 83 Heerjansdam 2:05:20
36 Kim vd Windt 76 Maassluis 2:05:24
37 Sabrina Korteland 88 Hoogvliet Rotterdam 2:05:24
38 Hilde de Leeuw van Wee 86 Zuidland 2:05:46
39 Suzanne fa 81 Thof 2:06:07
40 Hillie Heinsbroek 84 Fortuna 2:06:08
41 Afke Leentvaar 77 Waterweg 2:13:27
42 Maud Severien 91 Schiedam 2:14:02
43 Liane Borst 77 Fortuna 2:15:40
44 Caroline Mouwen 76 Maassluis 2:27:01
V40, 21.1 KM
1 Ingrid zwets-Pelkmans 75 Sprint 1:28:13
2 Sonja van Hecke 71 THOR 1:36:48
3 Carola Nell 74 Loopgroep Aart Stigt 1:36:52
4 Sarah Bent 73 Sparta 1:40:34
5 Marianne Bestebreur-Ho 76 Spirit Oud Beijerlan 1:42:24
6 Eline Vree 74 Spirit Oud Beijerlan 1:53:10
7 Radna Klink 74 Voorne Atletiek 1:54:57
8 Natasja van Ooijen 72 Energie 1:59:26
9 Martina Murphy 73 Vlaardingen 2:03:56
10 Corina Franken 73 Rotterdam 2:07:32
11 Linda Lansbergen 71 Thof 2:10:31
12 Daphne Woudenberg 75 Rotterdam 2:27:45
V45, 21.1 KM
1 Monique Leentvaar 68 Fortuna 1:29:15
2 Esther Appeldoorn 67 Rotterdam 1:39:12
3 Ann Tentenier 69 Puurs - Belgie 1:41:15
4 Yvonne van den Berg 67 Olympus '70 1:42:53
5 Claudia Wubben 67 Monster 1:46:24
6 Miranda Kaslander Stol 70 Olympus '70 1:49:18
7 Jose van Riet 68 Naaldwijk 1:50:44
8 Sonja van Breukelen 68 Haag Atletiek 1:51:06
9 Annemieke Lalleman 67 Fortuna 1:55:35
10 Ellen Zeegers 66 Maasland 1:58:06
11 Melinda Bakker 69 Oud-Beijerland AV Sp 1:58:07
12 Esther van Loenen 70 Waterweg 1:59:43
13 Janet Beijer 67 Fortuna 2:00:22
14 Marian Kil 68 Schiedam 2:03:31
15 Helma Vermeer 68 Thof 2:04:26
16 Annette Schapers 69 Fortuna 2:05:05
17 Edwine Kooyman 70 Maasland 2:06:06
18 Miranda Verkade 67 Maasland 2:06:06
19 Trudy Regout 66 Maasland 2:06:08
20 Yvonne Rusman 68 Olympus '70 2:06:39
21 Esther Verkoelen 66 Fortuna 2:08:02
22 Reny Tertoolen 69 Fortuna 2:08:03
23 Anne-Marie Visser 67 Fortuna 2:14:22
24 Miranda Kal 70 Vlaardingen 2:14:40
V50, 21.1 KM
1 Carla Ophorst 58 Olympus '70 1:25:27
2 Martine Lust 65 Voorne Atletiek 1:31:58
3 Anneke Starrenburg 58 Olympus '70 1:35:10
4 Monique Weening 60 Olympus '70 1:35:49
5 Corry de Haan 61 Olympus '70 1:37:14
6 Karen Lammerts van Bue 63 Haag Atletiek 1:37:26
7 Ellen Grimbergen 65 Olympus '70 1:37:58
8 M de Schipper - Fokke 59 Thof 1:40:33
9 Joke Immerzeel 60 Olympus '70 1:42:58
10 Winifred Broeder 64 PAC 1:43:16
11 Irene Enthoven 65 's-Gravenzande 1:46:17
12 Thea Bosman 60 Nieuwerkerk ad IJsse 1:47:15
13 Corrie Bosman 60 Nieuwerkerk ad IJsse 1:47:16
14 Silvana Dell'Era 65 Energie 1:49:45
15 Jolanda Ammerlaan 55 Maasland 1:50:37
16 Gina Heuser 60 Energie 1:50:48
17 Linda Vermeulen 60 Fortuna 1:50:50
18 Hieka Jager 65 De Koplopers 1:51:07
19 Nely van der Valk 62 Fortuna 1:52:45
20 Jane Peterzon 63 Rotterdam 1:53:11
21 Dinie van Berkel 59 Thof 1:53:17
22 Carolien Kloppenburg 64 Vlaardingen 1:53:21
23 Anja Hegge-van Marrewi 62 Olympus '70 1:53:22
24 Wilma van der Linde 58 Fortuna 1:54:00
25 Corrie Muijselaar 61 Fortuna 1:54:40
26 Ingrid Klop 64 Fortuna 1:56:16
27 Tineke den Oudsten 54 Maassluis 1:58:06
28 Margo Toonen 61 Vlaardingen 1:58:33
29 Ineke vd Zwan 64 Loopvereniging TOF 1:59:27
30 Karin Ammerlaan 59 Maasland 2:03:02
31 Yvonne Bek 61 Maassluis 2:04:09
32 Hofs Claude 56 Spark 2:07:32
33 Alida Vink-Bos 58 Fortuna 2:08:02
34 Akke Dijkshoorn 61 Fortuna 2:08:21
35 Martha Fontijn 51 Fortuna 2:08:33
36 Irene de Bloois 61 Maassluis 2:10:30
37 Astrid Kraan 63 Fortuna 2:14:22
38 Diana Willemsen-van de 60 Pallas '93 2:14:31
MAN, 10.0 KM
1 Cornelis Chatziioannou 79 Passaat 33:04
2 Matthijs Riemens 74 Fortuna 35:59
3 Sander Vis 87 Alphen aan den Rijn 36:19
4 Maarten Bakker 94 Olympus '70 36:55
5 Patrick Smulders 73 Barendrecht 37:10
6 Mark Moesker 96 Schiedam 38:55
7 Kim Noordzij 83 Maassluis 39:18
8 Frans-Peter Dechering 66 Maasland 39:32
9 Vincent Eken 78 Etten-Leur 39:39
10 Robin Vergeer 80 Clytoneus 40:00
11 Michael Kerkhof 91 Rotterdam 40:03
12 Ton Hereijgers 78 's-Gravenzande 40:17
13 Arthur Heerkens 63 Olympus '70 40:56
14 Corné van Beek 75 Road Runners Etten-L 41:00
15 Spas Gueorguiev 75 's-Gravenhage 41:20
16 Folkert van de Waardt 90 Maassluis 41:23
17 Ruud Hoogsteder 72 PAC 41:26
18 Martijn Soree 69 PAC 41:33
19 Sjoerd Ham 78 Maasland 42:19
20 Steven ter Meulen 72 Papendrecht 42:27
21 Reinoud van Soest 80 Rijswijk Zh 43:03
22 Piet de Jong 70 Santini Runners 43:22
23 Ørjan Kooijman 76 Fortuna 43:27
24 Wilco Huijsman 64 Olympus '70 43:30
25 Kees van Dongen 63 Hooge Zwaluwe 43:45
26 Jan van der Burg 66 Fortuna 43:46
27 Marnix de Zeeuw 78 Monster 44:07
28 Ronald Kolloffel 54 Waterweg 44:14
29 Marcin Chmura 85 Vlaardingen 44:39
30 J Oudesluijs 54 Olympus '70 45:06
31 René van Doorn 83 's-Gravenhage 45:25
32 Martijn van der Hoeven 79 Maassluis 45:26
33 Bas van Hattem 86 Fortuna 45:45
34 Stefan Olsthoorn 85 Ruitenburg 46:35
35 Piet van Schie 46 Olympus '70 46:36
36 Patrick van der Spek 64 Waterweg 46:38
37 Allard Zomer 70 Santini Runners 47:16
38 Ed van Paassen 66 Santini Runners 47:42
39 Nico Hagman 64 Olympus '70 48:01
40 Martijn Stokkel 86 Leiden 48:36
41 John Visser 64 Vlaardingen 48:46
42 Aad de Bruijn 70 Waterweg 48:52
43 John Franke 60 Schipluiden Hardlope 49:19
44 Ros Lockhorst 61 Ruitenburg 50:15
45 EE van Aart 64 PAC 50:21
46 Ruud Schrijver 70 Schipluiden 50:25
47 Leo van Spronsen 62 Poeldijk 50:38
48 Jan-Willem Verwoerd 69 Ruitenburg 51:22
49 Teun Kuijvenhoven 60 Olympus '70 51:45
50 Walter Berk 92 Ruitenburg 51:58
51 Jeroen Knol 82 Maassluis 52:10
52 Renaud Berk 78 Ruitenburg 52:20
53 Gerrit Brinkman 53 Fortuna 52:24
54 Rene Nunes 63 Maassluis 52:58
55 Sjierd Kuiper 79 Maassluis 53:02
56 Ad van der Valk 63 Fortuna 53:04
57 Marnix van Dam 73 Maassluis 53:09
58 Martin Slijp 89 Berkel en Rodenrijs 53:13
59 Jacco van der Hoeven 78 Thof 53:22
60 Jan Henk de Vast 59 Thof 53:22
61 Dimitri Saenen 71 Rozenburg Zh 53:35
62 Leo Fransen 50 Thof 53:47
63 Piet Westhoff 55 Santini Runners 53:52
64 Hans van der Staay 53 Naaldwijk 54:20
65 Marco Moorman 67 Fortuna 54:56
66 Theo van de Waardt 54 Maassluis 55:37
67 Ton van Almen 45 Pallas '93 55:37
68 Raymond Scheepens 79 Maassluis 55:47
69 Peter Spoelstra 66 Maassluis TVR 55:56
70 Martin Haring 65 Thof 56:01
71 Gerard Oomen 60 Hoek van Holland 56:08
72 Ron 't Lam 58 Schiedam 56:19
73 Jelle de Wit 74 Thof 56:23
74 Mark van Dijk 64 Olympus '70 56:25
75 Lars de Water 78 Maassluis 56:31
76 Rene van der Reijden 74 Maassluis 57:12
77 Jan vd Meijs 44 Fortuna 57:18
78 Matthias Meijer 80 Dordrecht 57:22
79 Leo Stans 57 Fortuna 57:36
80 Geer Jansen 59 Thof 57:44
81 Bas van der Raaf 40 avVN 57:47
82 Arie vd Kuil 80 AAA 58:21
83 Bennie Weerheim 88 Pijnacker 58:28
84 Jan Janssen 43 Waterweg 58:59
85 B Westenberg 39 Fortuna 59:44
86 K den Hartigh 58 Poortugaal Tempel Ru 59:53
87 Mike van den Brand 66 Ruitenburg 1:01:31
88 Meindert de Schiffart 54 Maassluis 1:01:47
89 Jan Kortleven 48 Fortuna 1:01:56
90 T Theuns 53 Waterweg 1:02:03
91 Hans Luyendijk 52 Ilion 1:02:18
92 Sjaak vd Berg 63 Maassluis 1:03:22
93 Arthur Bern 65 Maassluis 1:03:22
94 Gerard Stoevelaar 48 Fortuna 1:05:33
95 Carel van Montfoort 58 PAC 1:06:32
96 Gerard Rolff 60 's-Gravenzande 1:12:09
97 Wilfred van Winden 65 Ruitenburg 1:42:17
VROUW, 10.0 KM
1 Lisan Duijvestijn 98 Olympus '70 40:31
2 Sabina Zanetta 78 's-Gravenhage 41:24
3 Inge van 't Veer 86 Phoenix 44:26
4 Judith van der Kruk 82 's-Gravenhage 46:37
5 Ghislaine van der Vlie 82 Spijkenisse 47:33
6 Lynn van Toledo 97 Olympus '70 48:35
7 Karlijn Ten Kate 90 Waterweg 48:43
8 Lotte Visser 92 Vlaardingen 48:45
9 Anja Boks van Nieuwker 66 Olympus '70 49:15
10 Lisette Fransen 77 Maassluis 50:12
11 Wendy vuijk 86 Maasland 51:01
12 Lisette Rijpsma 80 Maassluis 52:00
13 Mirte van Dis 85 PAC 52:25
14 Fabienne van Dam 78 Maassluis 52:58
15 Linda Alexandra 75 Olympus '70 53:07
16 Evelien Heemskerk 90 Rotterdam 54:20
17 Inge Prins 78 Maassluis 54:21
18 van der Houwen 69 Olympus '70 54:33
19 Nienke Fierlier 87 Maassluis 54:42
20 Sui Tsang 77 Ruitenburg 54:56
21 Manon van Dijk 96 Honselersdijk 56:25
22 Sandra Huisman 77 Naaldwijk 56:26
23 Marjan Willemsen 57 's-Gravenzande 57:04
24 Jana ILIEVA 90 Rijswijk Zh 57:06
25 Carola de Held 77 Rotterdam 57:23
26 Carla Stans 56 Fortuna 57:36
27 Hilde Baasten 58 Maassluis 58:06
28 Mirella Magnin 75 Maassluis 58:13
29 Jeanine Wolters 71 Zuidland 58:22
30 Valesca van Dam 89 Bergen op Zoom 58:28
31 Adri Kalkman 62 Thof 58:41
32 Nanna Pluim 76 Schiedam 59:16
33 Joyce Leijendekkers 66 Maassluis 59:17
34 Anne Marijn Troost 76 Rotterdam 59:19
35 Naomi Gouwenberg 80 Julianadorp 59:30
36 Rienke Warnaar 75 Maasland 1:00:00
37 Elizabeth van Roest 74 Maasland 1:00:01
38 Karen Fahrenbruch 75 Voorschoten 1:00:10
39 Martine Rijnberg 70 Maassluis 1:01:03
40 Patricia Mansveld 77 Maassluis 1:01:13
41 Nadège van Es 86 Maassluis 1:01:47
42 Marieke van der Staaij 85 De Lier 1:02:03
43 Yvonne Blom 73 Ruitenburg 1:02:07
44 Marloes van der Stok 91 Thof 1:02:21
45 Veerle vd Stok Thof 1:02:22
46 Chantal de Kievit 81 Thof 1:02:39
47 Anne Kooijman 87 Spirit Oud Beijerlan 1:02:43
48 Erica Bouman 55 Waterweg 1:02:48
49 Karin van Arkelen 80 Maassluis 1:02:50
50 Conny van Dam 80 Ruitenburg 1:06:08
51 Roos Admiraal 72 Maassluis 1:06:08
52 Nicole Vermeer 90 Thof 1:06:08
53 Jacqueline Schuurman H 65 PAC 1:06:32
54 Sandra Middel 68 Rotterdam 1:06:32
55 Marianne Bormann 62 Maassluis 1:10:37
MAN, 5.0 KM
1 Henk van Leeuwen 92 Pallas '93 15:30
2 Tom de Gelder 98 Olympus '70 16:27
3 Arthur van Dijk 71 Olympus '70 16:32
4 Sjoerd van Marrewijk 98 Olympus '70 17:02
5 Wesley Odenkirchen 94 Olympus '70 17:05
6 Richard Knaap 87 Olympus '70 17:09
7 Alvin Severijn 96 Ilion 17:32
8 Roché Silvius 69 Olympus '70 17:32
9 Daan Valstar 97 Olympus '70 18:10
10 Niels Hoogenboom 93 Olympus '70 18:13
11 Marius Buijs 89 Loopgroep Aart Stigt 18:19
12 Bram van Paassen 90 Olympus '70 18:20
13 Patrick van Eeters 94 Olympus '70 18:57
14 Wijnand Fransen 80 Maassluis 19:12
15 Nico van den Berg 61 Olympus '70 19:51
16 Bob Hart 72 Fortuna 20:06
17 Robin Visser 91 Ruitenburg 20:12
18 Karel Uitterlinden 62 Spirit Oud Beijerlan 20:40
19 Ivo Harms 90 Fortuna 20:46
20 Marlon Borsboom 78 's Gravenzande 21:09
21 Aad Geluk 66 Hendrik-Ido-Ambacht 21:47
22 Radjesh Ramasray 70 Rotterdam 22:28
23 Ron Huizer 60 Loopgroep Aart Stigt 22:28
24 Gert van Seters 64 Olympus '70 22:47
25 Hans Valstar 64 Olympus '70 23:03
26 Rico Scheffers 88 Ruitenburg 23:23
27 Marco van Schie 93 Ruitenburg 24:38
28 Martin van 't Hoff 79 Maassluis 24:44
29 Willem van der Vaart 61 Fortuna 24:58
30 Robert Kroep 51 Hoek van Holland 25:28
31 Mark Ramackers 74 Maassluis 25:39
32 Robin van Leeuwen 87 's-Gravenzande 26:13
33 Cedric Demal 01 Olympus '70 26:58
34 Simon Hertogh 65 Thof 28:56
35 Dennis van Vliet 93 Maasland 29:00
36 Leon de Laat 62 Pernis Rotterdam 31:39
37 Eric Schouten 68 Maassluis 32:17
38 Rainer Schutt 55 Maassluis 32:19
39 Flip de Jong 42 Fortuna 36:02
VROUW, 5.0 KM
1 Inga Michejenko 83 Olympus '70 20:01
2 Marjolen van Marrewijk 92 Olympus '70 20:21
3 Corina Voorn 63 De Koplopers 21:33
4 Marleen Slaman 76 Ruitenburg 23:48
5 Angela Ramackers 76 Maassluis 27:06
6 Mirjam de Gelder 89 Rotterdam 27:40
7 Jetske Fiering 73 Spijkenisse 28:19
8 Wilma Buitelaar 70 Maasland 28:26
9 Lize Dirks 50 Fortuna 28:34
10 Nikita van Sprang 97 Rotterdam 29:47
11 Brigitte Westdijk 70 Hoek van Holland 30:11
12 Ginny van Tol 78 Ruitenburg 30:35
13 Ine van der Form 69 's-Gravenzande 30:35
14 Helma Mol 67 De Koplopers 30:35
15 Elma Strohmayer 78 Rozenburg Zh 30:48
16 Antine Lalleman 87 Rozenburg Zh 31:22
17 Rosa Hanemaaijer 94 Ruitenburg 31:25
18 Renate Hanemaaijer 91 Ruitenburg 31:25
19 Esther de Laat 91 Pernis Rotterdam 31:39
20 Aafje van dijk 58 Thof 31:45
21 Nicole van Cranenburgh 69 Maassluis 32:17
22 Karin de Jong 67 Fortuna 32:53
23 Mandy Bosma 71 Maasland 33:02
24 Diana van Nimwegen 79 Maassluis 33:05
25 Marina Kleinschmidt 66 's-Gravenzande 33:06
26 Claudia Kraijenbosch 80 Maassluis 33:20
27 Deborah Boerlage 74 Rozenburg Zh 33:29
28 Anita Westendorp 65 Maassluis 33:55
29 Ellen van der Sluis 56 Fortuna 34:08
30 Saskia Westendorp 72 Maassluis 34:20
31 Manuela van den Bijl 66 Lekkerkerk 34:44
32 Karin van der Ent 61 Maasland 35:06
33 Hanneke van Nistelrode 80 Ruitenburg 35:48
34 Sanchez Vega 43 Maassluis 37:02
Iedereen weer bedankt en graag tot bij 1 van onze
30 km trainingslopen of in Schipluiden; zie ook:
http://www.dehardloper.nl/md-halve/
Voor vragen of opmerkingen; woc@avwaterweg.nl