Loopkalender


Ons clubgebouw (Albert Schweitzerdreef 471) kunt u bereiken via de afslag Maassluis-West en vervolgens op de Maasdijk de afslag Steendijkpolder, hierna na ongeveer 300 meter aan de rechterzijde.  
Wilt u een wedstrijd aanmelden voor vermelding op de AV Waterweg kalender stuur dan een email naar kalender@avwaterweg.nl
Ook op- en/of aanmerkingen zijn welkom op dit adres.


Ultra / marathon Baan Strand / Cross Agium Zomer Runcircuit Agium Winter Runcircuit Zorg en Zekerheid Oude Van Buuren Circuit Stratenloopcircuit AVW Activiteit


januari | februari | maart | april | mei | juni | juli | augustus | september | oktober | november | december
December 2022 Naar boven
4 december Zondag Maassluis 11:00 3e AVW cross 3 - 6 - 9 km
10 december Zaterdag Wassenaar 11:30/12:00 1 van de 4 cross Sparta (2) 4 - 8 km
11 december Zondag Rotterdam 15:30 Bruggenloop 15 km
11 december Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
17 december Zaterdag Linschoten 12:30/13.30/13.45 Linschotenloop 5.3 - 10.5 - 21.1 km
18 december Zondag Maassluis 11:00 4e AVW cross 3 - 6 - 9 km
18 december Zondag Lisse 11:00/11:10 Ter Specke Loop 5 - 10 - 15 km
27 december Dinsdag Arnhem 12:10/12:00/12:20 Derdekerstdagloop 7 - 14 - 21.1 km
31 december Zaterdag Delft 10:45/11:30 1 van de 4 cross Koplopers (3) 4.6 - 9.2 km
31 december Zaterdag Soest vanaf 12:25 Sylvestercross 3.2 - 8 km
Januari 2023 Naar boven
7 januari Zaterdag Oud-Beijerland 10:00/10:45 Nieuwjaarsloop 5 - 10 km
8 januari Zondag Krimpen aan de IJssel 11:00/11:05/11:10 Snertloop 5 - 10 - 21.1 km
8 januari Zondag Leiden 11:10/11:00 Nieuwjaarsloop 5 - 10 km
8 januari Zondag Egmond aan Zee 10:25/12:16 48e Halve van Egmond 10.55 - 21.1 km
15 januari Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 23 km
21 januari Zaterdag Den Haag 10:30/11:00 1 van de 4 cross Haag (4) 4 - 9 km
22 januari Zondag Maassluis 13:20/13:10/13:00 Ruitenburg Halve Maassluis 5 - 10 - 21.1 km
29 januari Zondag Den Haag 11:00 Puinduin Run 3.2 - 6.3 - 9.4 km
29 januari Zondag Uithoorn 11:00/11:05/11:05 Uithoorns Mooiste 5 - 10 - 16.1 km
29 januari Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 25 km
Februari 2023 Naar boven
4 februari Zaterdag Oud-Beijerland 10:15/10:10/10:00 Nemesys tunnelloop 5 - 10 - 25 km
5 februari Zondag Apeldoorn 15:00/11:15/11:45 Midwintermarathon 8 - 16.1 - 25 km
12 februari Zondag Schoorl 14:30/11:00/11:00 Groet uit Schoorl Run 10 - 21.1 - 30 km
12 februari Zondag Delft 11:00 1 van de 4 loop Koplopers (3) 5 - 10 - 15 km
12 februari Zondag Maasland onbekend Midden-Delfland halve marathon 10 - 21.1 km
12 februari Zondag Leiden onbekend Valentijnsloop 5 - 10km
12 februari Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 28km
19 februari Zondag Berkel en Rodenrijs 11:50/10:15/11:45/11:45 Lansingerlandrun 5 - 10 - 21.1 - 30km
26 februari Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 30km
Maart 2023 Naar boven
12 maart Zondag Alphen a/d Rijn 13:00/14:15/13:30 20 van Alphen 5 - 10 - 20km
12 maart Zondag Den Haag 11:00/12:00/14:30 City-Pier-Cityloop 5 - 10 - 21.1km
12 maart Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 32km
18 maart Zaterdag Reeuwijk 12:00/13:00/13:30 69e Plassenloop 5 - 10 - 15km
19 maart Zondag Voorschoten 11:00/12:00/12:00 Voorschotenloop 5 - 10 - 16.1km
19 maart Zondag Amstelveen onbekend Lentemarathon 5 - 10 - 21.1 - 42.2km
26 maart Zondag Naaldwijk onbekend Ruitenburg Halve Westland 5 - 10 - 21.1 km
26 maart Zondag Den Haag 11:05/11:00 1 van de 4 loop Haag (4) 5 - 10 km
26 maart Zondag Barendrecht 10:00 Marathon trainingsloop 35km
26 maart Zondag Zandvoort 11:45/12:45 Zandvoort Circuitrun 12 - 16.1km
-
-
april 2022 Naar boven
2 april Zaterdag Schipluiden 14:00 Duifpolderloop 3.75 - 7 - 11.8 km
3 april Zondag Roelofarendsveen 11:10/11:20/11:00 Braassemloop 5 - 10 - 21,1 km
3 april Zondag Delft 10:00/9:15 Houttrail 13 - 24 km
10 april Zondag Rotterdam 9:15/10:00 Marathon Rotterdam 10.55 - 42.2 km
24 april Zondag Enschedé 10:00 Marathon Enschedé 21,1 - 42,2 km
24 april Zondag Uithoorn 11:00/11:05 Uithoorns Mooiste 5 - 10 - 16,1 km
24 april Zondag Den Haag 11:00/11:10 Zier Running Lenteloop 5 - 10 km
27 april Woensdag Maasland 13:45 Groene Oaseloop 6 - 10 km
mei 2022 Naar boven
1 mei Zondag Noordwijkerhout 11:20/11:10/11:00 Omloop van Noordwijkerhout 5 - 10 - 15 km
8 mei Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
13 mei Vrijdag Monster 19:30/20:15 Omloop Ter Heijde 5 - 10 km
15 mei Zondag Leiden 14:30/11:00/10:00 Leiden Marathon 10 - 21.1 - 42.2 km
22 mei Zondag Maassluis 13:20/13:10/13:00 Ruitenburg Halve Maassluis 5 - 10 - 21.1 km
22 mei Zondag Leiden 11:20/11:10/11:00 RWL LRRC loop 5 - 10 - 15 km
22 mei Zondag Den Haag 13:00/14:30 The Hague Royal Ten 5 - 10 km
24 mei Dinsdag Maasland 19:30/19:25/19:15 Estafetteloop 20 - 25 - 30 km
26 mei Donderdag Delft 13:15/15:00 Golden Tenloop 5 - 10 km
28 mei Zaterdag Rotterdam 11:00 Nesseloop 7 - 10 - 14 km
juni 2022 Naar boven
4 juni Zaterdag Den Hoorn 13:45/14:45 DIOS Lenteloop 5 - 10 km
4-5-6 juni Zaterdag -
Maandag
Parijs/Hamburg
- Rotterdam
15:00 Roparun 520 km
9 juni Donderdag Maasland 19:30 Sport en Spelloop 6 - 10 km
10-11 juni Vrijdag -
Zaterdag
Maasland 9:00 12e Maaslandloop 360 km
11 juni Zaterdag Papendrecht 14:00/15:00 Lenteloop 5 - 10 km
16 juni Donderdag Maassluis 20:30 Clubkampioenschap 5 km
17 juni Vrijdag Kwintsheul 19:55/20:00 Verkade klimaat Oranjeloop 5 - 10 km
18 juni Zaterdag Maarn 19:00 Heuvelrugloop 10 - 21.1 km
19 juni Zondag Den Haag 12:15/12:25 Wateringse Veld loop 5 - 10 km
26 juni Zondag Nootdorp 10:00 Halve van Nootdorp 21.1 km
juli 2022 Naar boven
2 juli Zaterdag Schipluiden 14:30 Kadeloop 12 km
10 juli Zondag Rotterdam 11:00 Stratenloop Kralingen 6 km
16 juli Zaterdag Maasdijk 13:30 Ruitenburg Run Maasdijk 5 - 10 km
31 juli Zondag Rotterdam 11:15/10:15/09:00 Halve van Rotterdam 5 - 10.5 - 21.1 km
augustus 2022 Naar boven
13 augustus Zaterdag De Lier 14:00 Bradelierloop 5 - 10 km
16 augustus Dinsdag Capelle 19:45/20:30 Ronde van West 5 - 10 km
24 augustus Woensdag Vlaardingen vanaf 18:30 RunningPoint Trackmeeting 1500 - 5000 m ?
september 2022 Naar boven
4 september Zondag Hellevoetsluis 11:00/12:00/11.30 Vestingloop Hellevoetsluis 5 - 10 - 21.1 km
11 september Zondag Gouda 13:30/14.15 Goudse singelloop 5 - 10 km
11 september Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
17 september Zaterdag Maassluis 13:00 Run Bike Run 5 - 20 - 3 km
18 september Zondag Den Haag 11:00 1 van de 4 loop Sparta (1) 5 - 10 km
18 september Zondag Amsterdam vanaf 10:19 Dam tot damloop 16.1 km
24 september Zaterdag 's-Gravenzande 14:30/14:40 Westlands Mooiste 5 - 16.1 km
25 september Zondag Den Haag 11:00/12:00/14:30 City-Pier-Cityloop 5 - 10 - 21.1 km
25 september Zondag Zoetermeer 12:50/12:40/12:30 Geuzenloop 5 - 10 - 21.1 km
oktober 2022 Naar boven
1 oktober Zaterdag Burgh-Haamstede 12:00 Kustmarathon Zeeland 42.2 km
1 oktober Zaterdag Bleiswijk 11:00/11:15 Rottemerenloop 10.5 - 21.1 km
1 oktober Zaterdag Alblasserdam 13:00/12:50 Molenloop 5 EM - 10 EM
2 oktober Zondag Maassluis 14:00/14:15 Furieadeloop 1 - 5 km
9 oktober Zondag Eindhoven 10:00/13:30 35e Marathon Eindhoven 42.2 - 21.1 km
9 oktober Zondag Rotterdam 13:45/15:20/15:00 Bergseplasloop 5 - 10 - 15 km
9 oktober Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
16 oktober Zondag Amsterdam 9:30/13:20 Marathon Amsterdam 42.2 - 21.1 km
16 oktober Zondag Barendrecht 11:00 Halve marathon van Barendrecht 10 - 21.1 km
22 oktober Zaterdag Den Haag 10:30/10:40 1 van de 4 loop Haag (2) 5 - 10 km
23 oktober Zondag Maassluis 11:00 1e AVW cross 3 - 6 - 9 km
30 oktober Zondag Etten-Leur 10:45/12:45/10:30 Marathon Etten-Leur 42.2 - 21.1 - 10 km
november 2022 Naar boven
5 november Zaterdag Boskoop 13:25/14:15 Flora cross 4.5 - 6 - 9 km
6 november Zondag Terschelling 12:00/13:30 Berenloop 42.2 - 21.1 km
6 november Zondag Mijdrecht 11:00/11:10 Zilveren Turfloop 5 - 10 - 16.1 km
12 november Zaterdag Schipluiden 14:00 Duifpolderloop 7 - 11,7 km
12 november Zaterdag Rotterdam 12:40/14:30/12:30 Erasmusronde 5 - 10 - 15 km
13 november Zondag Zoetermeer 11:30 Klaverbladloop 15 km
13 november Zondag Delft 11:00 Kopjesloop 5 - 10 - 15 km
13 november Zondag Maassluis 11:00 2e AVW cross 3 - 6 - 9 km
19 november Zaterdag Monster 14:20/14:10/14:00 Ruitenburg Beach Run 5.4 - 10.3 - 21.1 km
20 november Zondag Nijmegen 13:00 Zevenheuvelenloop 15 km
27 november Zondag Spijkenisse 11:00/10:30 SPARK marathon 21,1 - 42,2 km
27 november Zondag Den Haag 11:00 1 van de 4 cross HRR (1) 4.5 - 8.8 km