RUITENBURG HALVE, AV WATERWEG, MAASSLUIS, 15.01.2012 UITSLAGENLIJST
16-01-2012 22:00                                                     Pag: 1
Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
 MSR, 21,1 KM 
    1 Mike Barsaiyan         87 Olympus '70           1:10:31
    2 Aziz Kanfaoei          78 Gouda                 1:13:16
    3 Rene de Lange          77 De Koplopers          1:16:05
    4 Jiri Kemper            77 AV '23                1:17:05
    5 Bram van Dongen        79 Haag Atletiek         1:18:19
    6 Jelle Enthoven         85 Loopgroep PK          1:18:55
    7 Roberto Raymond        87 Rotterdam Atletiek    1:19:36
    8 Pieter Moltzer         83 Rotterdam             1:19:40
    9 Michael Kerkhof        91 Rotterdam Atletiek    1:19:47
   10 Erwin Koens            79 Rotterdam Atletiek    1:20:15
   11 Ruben van Kesteren     90 Rotterdam Atletiek    1:21:54
   12 Wouter Kanselaar       83 the Hague Road Runne  1:21:57
   13 Lars Roosken           77 PAC                   1:22:13
   14 Robbie v/d Hoek        84 Rotterdam             1:22:21
   15 Arco Poot              84 Olympus '70           1:23:13
   16 Erik Uilenhoed         83 Flevo Delta           1:23:31
   17 Joris Wulfert          88 Dordrecht             1:24:01
   18 Niels Ros              86 Rotterdam Atletiek    1:24:04
   19 Wijnand Fransen        80 Maassluis             1:24:17
   20 Wikash Chedi           87 Rotterdam             1:24:51
   21 Laurens de Kort        81 Breda                 1:26:51
   22 Jaap Dekker            80 PAC                   1:27:01
   23 Tom van der Lelij      78 Fortuna               1:27:38
   24 Sjaak de Bloois        87 Maasland              1:28:20
   25 Edward Noordzij        81 Poortugaal            1:28:32
   26 Ronald van Mil         78 Maasland              1:29:25
   27 Arjen de Baat          86 Maassluis             1:30:02
   28 Ewoud Blaak            80 Rotterdam             1:30:47
   29 Michael Bouman         77 Krimpen aan den IJss  1:30:55
   30 Joost de Gussam        88 Maassluis             1:31:11
   31 Marco Rijnaard         79 Vlaardingen           1:31:23
   32 Chris Zuiderwijk       88 Pallas '93            1:32:32
   33 Wing Tong              80 PAC                   1:32:40
   34 Danny Grafe            83 Schiedam              1:32:50
   35 Martijn van Dijk       86 Rotterdam             1:33:06
   36 Armand Hekkema         81 Maassluis             1:33:49
   37 Wesley Bouman          83 Spijkenisse           1:34:16
   38 Stephan Baart          83 PAC                   1:34:36
   39 Sjoerd Janssen         80 Rotterdam             1:34:40
   40 Matthijs Bodegom       77 Olympus '70           1:37:02
   41 Jaap Westerbeek        78 Papendrecht           1:38:34
   42 Sebastiaan Philippa    77 Haag Atletiek         1:38:42
   43 Rene van de Griend     78 Berkel en Rodenrijs   1:40:26
   44 Daniel Hordijk         83 Hellevoetsluis        1:40:28
   45 Remko Kap              79 Pallas '93            1:41:15
   46 HM van Minnen          78 Schiedam              1:41:37
   47 Jos Huisman            81 Delft                 1:41:42
   48 Innocent Nkosi Ngubane 86 Maassluis             1:41:46
   49 Tim Kolmus             78 Maassluis             1:41:47
   50 Johan Verzijden        81 Thof Running          1:42:50
   51 Sander Bodmer          77 Rotterdam             1:43:05
   52 Eric van der Does      82 Schipluiden           1:44:53
   53 DVC Binh Nguyen        82 Rotterdam             1:45:07
   54 Jan Paul Matze         79 Ilion                 1:45:48
   55 Theo Booms             78 Maassluis             1:45:58
   56 Jacco vd Hoeven        78 Thof Running          1:48:31
   57 Alex van Amersfoort    77 Rotterdam             1:48:54
   58 Martijn van Maaren     85 Spark                 1:51:08
   59 Martin de Heer         77 Maassluis             1:51:19
   60 Ralph van der Leije    88 Schiedam              1:54:10
   61 Bas de Roest           88 's-Gravenhage         1:54:37
   62 Roy Baars              81 Spijkenisse           1:55:14
   63 Frank Daams            87 Spijkenisse           2:01:47
   64 Dirk Korbee            80 Rotterdam             2:04:03
   65 Rene Verschoof         79 Rotterdam             2:22:40
                                                             
 M35, 21,1 KM 
    1 Fouad Fertoute         73 Spirit Oud Beijerlan  1:12:31
    2 Said Kanfaoui          73 AV Gouda              1:12:37
    3 Michiel Bovendeert     73 Fortuna               1:14:21
    4 Rutger Kramer          76 Haag Atletiek         1:18:35
    5 Gustav Swagemakers     73 Steenbergen Nb        1:19:09
    6 Bas de Peuter          74 Rotterdam Atletiek    1:19:18
    7 Sander Peters          76 Pallas '93            1:20:01
    8 Ali Shugul             75 Rotterdam Atletiek    1:20:08
    9 Stefan van den Berg    75 Santinirunners        1:23:21
   10 Rutger Thung           73 Loopgroep Aart Stigt  1:23:51
   11 Spas Gueorguiev        75 Loopgroep Aart Stigt  1:26:49
   12 Rene Keyzer            73 De Lier               1:28:00
   13 John Stehouwer         73 Passaat               1:28:57
   14 Ørjan Kooijman         76 Fortuna               1:29:04
   15 Richard Lelieveld      72 De Kieviten           1:29:12
   16 Martin den Hamer       74 Waterweg              1:29:44
   17 Marc Holierhoek        72 De Koplopers          1:29:52
   18 Martin van der Giesen  76 Eindhoven             1:30:14
   19 Herrald Steenbergen    72 Oudewater             1:30:45
   20 Rob Verhagen           72 Barendrecht           1:30:55
   21 Daniel Gorlitz         74 Passaat               1:31:49
   22 Ferry van Twist        73 Rockanje              1:32:47
   23 Bart Vanhauwaert       74 PAC                   1:32:50
   24 Ruud Hoogsteder        72 Rotterdam             1:33:10
   25 Dennis Brouwer         73 Rotterdam             1:33:31
   26 Peter Boot             73 Spirit Oud Beijerlan  1:34:34
   27 David Stapersma        74 's-Gravenzande        1:34:58
   28 Bas van Delft          76 Spijkenisse           1:36:33
   29 Ronald Borgdorff       76 Spijkenisse           1:36:33
   30 Enver Meeng            72 Rotterdam             1:36:42
   31 Frank de Gier          74 Maassluis             1:38:50
   32 Remco Vervloet         72 Fortuna               1:40:57
   33 Leon Lankester         72 Naaldwijk             1:41:25
   34 Marcel Voogt           74 Vlaardingen           1:42:39
   35 Bartek Gedrojc         75 De Koplopers          1:42:48
   36 Jan van Stigt          72 Giessen               1:44:19
   37 Remon den Ouden        75 Poortugaal            1:44:45
   38 Pieter-Frank van der K 73 Delft                 1:44:48
   39 Jeroen Moerman         76 Schiedam              1:45:34
   40 Jeroen van Hoorn       72 C1000 van de Hoven    1:48:02
   41 Sander Lindemans       75 Fortuna               1:48:20
   42 Arnold Rijsmus         76 Oud-Beijerland        1:50:11
   43 Jan-Pieter Bood        75 Rotterdam             1:50:41
   44 Michel Sap             75 Fortuna               1:52:24
   45 Rui Soares Aguiar      75 Hellevoetsluis        1:53:18
   46 Frans Tonissen         73 Hoek van Holland      1:54:42
   47 Emiel Smits            76 Vlaardingen           1:55:18
   48 Danny de Vos           72 Zaandam               1:57:19
                                                             
 M40, 21,1 KM 
    1 Patrick Kwist          68 PAC                   1:10:53
    2 Robert Willemse        68 Rotterdam Atletiek    1:13:18
    3 Danny van Wijk         69 Pallas '93            1:18:06
    4 Richard Deen           70 De Koplopers          1:19:05
    5 Hans Berendsen         67 Pallas '93            1:19:10
    6 Alfred van Pelt        68 Fortuna               1:19:41
    7 Leon van der Wilde     70 Vlaardingen           1:19:45
    8 Jan van Hoeven         68 Olympus '70           1:20:14
    9 Mark Wilson            71 Loopgroep PK          1:21:38
   10 Vincent Eijt           67 Zoetermeer            1:22:15
   11 Bart Roefs             68 De Kieviten           1:23:15
   12 Young de Graaf         71 Energie               1:24:24
   13 Erik van der Helm      70 Rotterdam Atletiek    1:24:41
   14 Marcel den Ouden       70 Rotterdam             1:24:50
   15 Marcel de Vette        71 Spirit Oud Beijerlan  1:25:17
   16 Ron Dekker             68 Fortuna               1:27:02
   17 Harold de Keizer       69 Poortugaal            1:27:08
   18 Michel Groeneveld      69 E-On                  1:27:25
   19 Ben van der Struijs    67 Schiedam              1:28:23
   20 Ferry Kempenaars       71 Loopgroep PK          1:28:24
   21 Bryan Vloemans         71 Rotterdam             1:28:43
   22 Theo Haarsma           70 Rotterdam             1:29:19
   23 Vloetmans              69 Rotterdam             1:30:23
   24 Jeroen Koelewijn       68 Haag Atletiek         1:30:29
   25 Matei Guttenberg       71 Spirit Oud Beijerlan  1:32:17
   26 Edwin van den Berg     71 Olympus '70           1:32:31
   27 Erik Kremer            69 Rotterdam             1:33:08
   28 Koen du Mortier        71 Vlaardingen           1:33:08
   29 Piet de Jong           70 Santinirunners        1:33:51
   30 Ronald Ketel           67 Dordrecht             1:34:40
   31 Peter de Jong          68 Capelle aan den IJss  1:34:52
   32 Richard Granneman      68 Pallas '93            1:35:24
   33 Maurice Guikema        71 Delft                 1:35:39
   34 Rene van Zanten        68 Naaldwijk             1:35:43
   35 Ronald van Meggelen    69 De Kieviten           1:38:25
   36 Remco van der Velden   68 Fortuna               1:38:40
   37 Wilco Hoogendoorn      67 PAC                   1:38:47
   38 Jaco Stolze            68 's-Gravenzande        1:38:53
   39 Pieter Zweekhorst      67 Vlaardingen           1:39:31
   40 Marco Veen             69 Maassluis             1:40:41
   41 Marlon van Donk        68 Rotterdam             1:40:55
   42 Koos Overwater         68 Spirit Oud Beijerlan  1:41:22
   43 Radjesh Ramasray       70 PAC                   1:41:39
   44 Marco Tuitel           69 Maasland              1:42:16
   45 Hilair Zwinkels        67 Olympus '70           1:42:23
   46 Jeroen du Mortier      69 Vlaardingen           1:42:40
   47 Henry van Willigen     68 Thof Running          1:43:01
   48 Bert Jan Willems       67 Rotterdam             1:43:40
   49 Nico Bakker            68 Maassluis             1:44:26
   50 Jurgen Hollemans       71 Fortuna               1:44:33
   51 Jos van Asselt         67 Waterweg              1:45:02
   52 Frank de Prez          67 Trackstars Nesseland  1:46:47
   53 Marc van Eijck         69 Maassluis             1:46:50
   54 Edwin de Haas          69 Rotterdam             1:46:55
   55 Patrick Wouters        67 Leiden                1:48:12
   56 Marco Gouwens          69 Rotterdam             1:49:59
   57 Remco Vogel            67 Rotterdam             1:50:07
   58 Ronald van Mil         67 Vlaardingen           1:51:23
   59 Bert Wilschut          68 Vlaardingen           1:51:42
   60 Marko Nieuwenhuize     67 Vlaardingen           1:52:02
   61 Geerke van den Berg    67 's-Gravenhage         1:52:22
   62 Stefan Hulsing         70 Fortuna               1:52:25
   63 Jan Klerks             71 's-Gravenhage         1:52:59
   64 Gerard Janssen         69 Capelle aan den IJss  1:53:47
   65 Maurice Dijkshoorn     70 Schipluiden           1:55:03
   66 Robert Holierhoek      67 Rotterdam             1:55:04
   67 Michel Wessels         68 Delft                 1:55:06
   68 Bas van Binnendijk     68 Bergschenhoek         1:56:09
   69 Dirk Schouten          68 De Koplopers          1:56:13
   70 Oscar Holterman        69 Fortuna               1:59:46
   71 Aad van Noordt-de Smit 70 Olympus '70           1:59:53
   72 Patrick van Hal        70 Maassluis             2:00:27
                                                             
 M45, 21,1 KM 
    1 Gerard de Lange        65 Waterweg              1:15:38
    2 Ron van den Berg       65 Waterweg              1:16:29
    3 Ab Snoeij              65 Pallas '93            1:16:39
    4 Rachid Fadis           64 Spark                 1:18:56
    5 Thomas White           64 Pallas '93            1:19:26
    6 Ferry ten Hove         64 Pallas '93            1:19:31
    7 Jan Verwijs            64 Energie               1:19:33
    8 Gerard Droog           64 Rotterdam Atletiek    1:20:16
    9 Fred Louter            65 Waterweg              1:21:49
   10 Marcel Flinterman      63 Olympus '70           1:23:31
   11 Marcel v.d. Water      66 Waterweg              1:24:19
   12 Peter Sabel            63 Fortuna               1:24:38
   13 Herbert Smit           64 Waterweg              1:24:40
   14 Henk Kerkhof           63 Hoogvliet Rotterdam   1:24:45
   15 Carel Slijkhuis        62 Spirit Oud Beijerlan  1:24:49
   16 Andrew Webb            64 Leiden                1:25:38
   17 Adrie Wenteler         62 De Koplopers          1:26:01
   18 Paul Jansen            65 Olympus '70           1:26:08
   19 Chris Zaal             63 Sparta                1:26:17
   20 Paul de Koning         66 Thof Running          1:27:22
   21 Arjen van Velden       65 Olympus '70           1:27:53
   22 Rob van Noordt         64 Olympus '70           1:28:29
   23 Arthur Heerkens        63 Olympus '70           1:28:42
   24 Arno van Unnik         65 Fortuna               1:28:46
   25 Fred van Berkum        64 De Koplopers          1:29:24
   26 Ronald Ton             64 Naaldwijk             1:29:39
   27 Paul Wolters           64 Geomet Funderingen    1:29:44
   28 Matthijs van Boxtel    66 De Koplopers          1:30:21
   29 Eric Philipsen         64 Olympus '70           1:30:33
   30 Evert Wallien          66 De Koplopers          1:30:49
   31 Edwin Cornelisse       64 PAC                   1:30:52
   32 Jorijen Mous           62 PAC                   1:31:28
   33 René Sjerp             65 Delft                 1:31:55
   34 Marcel Vonk            63 Santinirunners        1:32:37
   35 Wim Both               62 PAC                   1:32:49
   36 Ronald Hoogenboom      64 Olympus '70           1:33:05
   37 Albert Pesch           66 PAC                   1:33:09
   38 Martin Pronk           62 Fortuna               1:33:29
   39 Frans Louter           62 Thof Running          1:33:55
   40 Theo van Vliet         65 Dutch Runners Basic   1:34:03
   41 Hans Vermeer           66 Thof Running          1:34:05
   42 André Blok             64 avVN                  1:34:07
   43 Jan Blok               67 's-Gravenzande        1:34:28
   44 Willem Biemolt         66 Utrecht               1:34:43
   45 Jan Knipmeyer          66 Fortuna               1:34:45
   46 Rob Verdurmen          62 Trackstars Nesseland  1:35:50
   47 Philip van Dongen      63 Maasland              1:37:22
   48 Norbert Veringmeier    66 Den Hoorn Zh          1:38:07
   49 Mark van Dijk          64 Olympus '70           1:38:17
   50 Rob Lips               63 Schiedam              1:38:23
   51 Ben van den Berg       65 Vlaardingen           1:39:10
   52 Fer Peters             64 Vlaardingen           1:39:55
   53 Ruud Kouwenhoven       65 Monster               1:40:12
   54 Jaco Drop              64 's-Gravenzande        1:40:24
   55 Kees Vreugdenhil       63 Olympus '70           1:40:49
   56 Victor van den Berg    62 Fortuna               1:41:07
   57 Theo Roessen           65 's-Gravenzande        1:41:10
   58 Ad 't Hoen             66 Naaldwijk             1:41:27
   59 Hans van Veen          65 Thof Running          1:41:34
   60 Frank Amas             66 Spijkenisse           1:42:08
   61 Edwin Heuvelman        66 Fortuna               1:42:10
   62 Chris Roeland          65 PAC                   1:42:37
   63 Nico Groenewold        63 Delft                 1:42:44
   64 Arne Dutour Geerling   64 Haag Atletiek         1:42:46
   65 Rene van Luijk         63 Poeldijk              1:42:50
   66 Edwin van Oosten       63 Ter Heijde            1:42:55
   67 Leo van Zielst         63 Pallas '93            1:43:25
   68 Geert van Dijk         63 Naaldwijk             1:43:54
   69 Michel van Leeuwen     66 Vlaardingen           1:44:15
   70 Marco Hendriks         66 Monster               1:44:37
   71 Ronald Tertoolen       63 Fortuna               1:44:41
   72 Henk van Nieuwkerk     65 Fortuna               1:44:46
   73 Nico Hagman            64 Olympus '70           1:44:56
   74 Robert Schouw          65 Wateringen            1:45:01
   75 Dennis Middel          66 PAC                   1:45:03
   76 Bert Pellikaan         63 Waterweg              1:45:03
   77 Paul Jordaan           66 PAC                   1:45:05
   78 René vd Knaap          62 Wateringen            1:45:06
   79 Martin Haring          65 Thof Running          1:45:44
   80 Hans van den Berg      63 Olympus '70           1:45:46
   81 Michel Ridder          64 Schipluiden           1:46:21
   82 Gert vd Schee          66 Olympus '70           1:48:45
   83 Jan Roodenburg         63 Vlaardingen           1:49:12
   84 Ronald Bik             64 Geomet Funderingen    1:49:18
   85 Ernst-Jan van Eck      62 Rotterdam             1:51:55
   86 Dolf Burger            62 's-Gravenzande        1:52:38
   87 Edwin de Blois         64 Fortuna               1:52:45
   88 Bob Polack             66 Geomet Funderingen    1:52:55
   89 Jan Vermeer            64 Thof Running          1:53:07
   90 Arthur de Ruiter       64 Schiedam              1:53:34
   91 Martin Vermeulen       64 Schiedam              1:53:40
   92 Rob van Wersch         62 Delft                 1:54:12
   93 Ruud Kenters           63 Hoek van Holland      1:55:16
   94 John Sprokop           62 Rotterdam             1:56:22
   95 Nardy Desloover        62 Rotterdam             1:57:11
   96 Tjerk Hazeveld         65 Pallas '93            1:58:11
   97 Kees Schrieks          63 Fortuna               1:58:18
   98 Marcel Moret           64 Hoogvliet Rotterdam   1:58:30
   99 Jeroen Over de Vest    63 Oude-Tonge            2:00:27
  100 Patrick van der Spek   64 Waterweg              2:00:27
  101 Ron Veldhoen           64 Dutch Runners Basic   2:00:40
  102 Wim van Driel          63 Fortuna               2:03:56
                                                             
 M50, 21,1 KM 
    1 Maarten de Jong        61 Olympus '70           1:16:51
    2 Rut Zoutman            59 Olympus '70           1:17:53
    3 Michel de Maat         61 Fortuna               1:20:19
    4 George Lobé            61 avVN                  1:20:49
    5 Charles Timmermans     57 Pallas '93            1:21:43
    6 Marti ten Kate         58 TION                  1:22:38
    7 Amriet Oemraw          60 Rotterdam Atletiek    1:23:19
    8 Harry Suyker           59 De Koplopers          1:23:24
    9 Nico van den Berg      61 Olympus '70           1:23:44
   10 Max van Dorsten        57 avVN                  1:26:45
   11 Egbert Roodbol         57 PAC                   1:27:08
   12 Armand Stolk           57 Spirit Oud Beijerlan  1:28:15
   13 Chris Paardenkooper    61 avVN                  1:28:31
   14 Jan van Gent           58 Spirit Oud Beijerlan  1:28:58
   15 Andre de Schipper      59 THOR                  1:29:35
   16 Piet 't Hart           60 Olympus '70           1:29:49
   17 Louis van de Hoeven    60 Wateringen            1:29:53
   18 Guido Breedveld        61 Den Hoorn zh          1:31:12
   19 Ed Smit                61 Vlaardingen           1:32:26
   20 Wim van Ruiven         61 Loopgroep PK          1:33:04
   21 Rene Daemen            58 Olympus '70           1:33:39
   22 Frank van der Krogt    58 Wateringen            1:33:58
   23 Frans den Outer        61 Loopgroep PK          1:34:08
   24 Kees Montanus          59 Fortuna               1:34:29
   25 Ruud van Es            60 Fortuna               1:34:40
   26 Willem van der Vaart   61 Fortuna               1:35:03
   27 Ard Persoon            60 Monster               1:35:12
   28 Andre de Roo           57 Fortuna               1:35:15
   29 Bert Vreugdenhil       61 Olympus '70           1:35:19
   30 Frans Greve            57 Santinirunners        1:35:31
   31 Jos van Dorp           59 Santinirunners        1:35:48
   32 Adrie Visser           58 Zuiderster team       1:36:43
   33 Han van der Helm       60 Naaldwijk             1:36:47
   34 Ruud Flik              62 Vlaardingen           1:36:52
   35 Calogero Profita       58 PAC                   1:37:06
   36 Wim Heijblom           59 Fortuna               1:37:23
   37 Hans Erkelens          59 PAC                   1:37:28
   38 Cor van der Blom       58 De Kieviten           1:37:33
   39 Han van den Boogaard   59 Dutch Runners Basic   1:37:55
   40 Sander de Vlieger      58 Haag Atletiek         1:38:20
   41 Dick Baggerman         57 De Kieviten           1:38:36
   42 Ron Huizer             60 Loopgroep Aart Stigt  1:39:12
   43 Anton Kneppers         60 De Koplopers          1:39:25
   44 Cor Kros               59 Poortugaal            1:40:01
   45 Yusuf Yukler           57 Sparta                1:40:09
   46 Leonard  G Boekestijn  58 Lierse Roadrunners    1:40:48
   47 Jaap van den Akker        Maasdijk              1:40:51
   48 Nico Huyts             57 PAC                   1:41:13
   49 Jan van Lier           58 Pallas '93            1:41:16
   50 Jan Willem Rijke       57 De Koplopers          1:41:40
   51 Patrick Spiessens      61 Puurs                 1:41:54
   52 Peter Timmermans       60 Sprang-Capelle        1:42:00
   53 Toon Schenkeveld       60 De Lier               1:43:16
   54 Johan Struijs          61 Fortuna               1:44:33
   55 Kees van den Bos       61 Olympus '70           1:44:59
   56 Eite Slootheer         58 Waterweg              1:45:02
   57 Paul Turion            61 AV '40                1:45:47
   58 Nico Verneer           58 Lierse Roadrunners    1:47:49
   59 Cock Barendse          60 Olympus '70           1:48:07
   60 Frans Plieger          57 Thof Running          1:48:11
   61 Ad van Marrewijk       57 Thof Running          1:49:03
   62 Dick Hordijk           57 Spirit Oud Beijerlan  1:50:16
   63 Aat Kortleven          58 Fortuna               1:50:17
   64 Ronald Braak           61 Fortuna               1:50:35
   65 Hans van Vliet         60 Honselersdijk         1:51:25
   66 Rob van Pelt           61 Den Hoorn Zh          1:52:56
   67 Ron van Kampen         60 Olympus '70           1:54:39
   68 Jan van den Bos        61 Hoek van Holland      1:54:40
   69 Ruud Hol               59 Rotterdam             1:54:44
   70 Kees Noordhoek         57 Pallas '93            1:54:46
   71 Jos van 't Oor         60 Fortuna               1:54:46
   72 AAd Zuiderwijk         59 Pallas '93            1:54:50
   73 Bram Klaris            58 PAC                   1:55:00
   74 Hugo van Galen         59 Fortuna               1:57:47
   75 Rob Huijsman           60 Vlaardingen           1:58:03
   76 Marcel Marchand        57 Leiden Atletiek       1:58:52
   77 Leo Stans              57 Fortuna               1:59:00
   78 Albert Waasdorp        60 RRZ                   2:00:28
   79 Robbert Kamphorst      59 Bergschenhoek         2:00:49
   80 Gert Jan van der End   60 Fortuna               2:01:56
   81 Frans Appel            58 PAC                   2:06:05
   82 Johan van Gameren      61 Alblasserdam          2:07:30
   83 Rudi van der Stege     60 Rotterdam             2:12:15
   84 Gerard Rolff           60 Fortuna               2:16:17
                                                             
 M55, 21,1 KM 
    1 Cor Hoebeke            53 De Koplopers          1:22:56
    2 Nico Vlaar             56 PAC                   1:23:51
    3 Ben Groenewegen        53 Olympus '70           1:24:44
    4 Jan Olsthoorn          52 Zuiderster team       1:27:16
    5 Kees Voogt             54 Tenaco                1:27:33
    6 Wim Wubben             56 Olympus '70           1:28:45
    7 Rob Prins              56 PAC                   1:29:30
    8 Ernesto Gonzalez       56 E-On                  1:30:50
    9 Henk van Kempen        54 Fortuna               1:31:24
   10 Ricardo Baptiste       55 E-On                  1:31:39
   11 Willem van der Kooij   56 De Kieviten           1:31:50
   12 Reinard Maarleveld     56 Schiedam              1:34:08
   13 Han vd Weck            56 Waterweg              1:34:21
   14 Rob Broeren            52 Rotterdam Atletiek    1:34:44
   15 Coen van Hal           52 's-Gravenhage         1:35:09
   16 Jan Noordam            54 Olympus '70           1:35:34
   17 Wout Verkade           54 Maasland              1:35:51
   18 Rob Bosboom            56 PAC                   1:38:24
   19 Teun Noordhoek         53 Spirit Oud Beijerlan  1:38:31
   20 Anton van der Lubbe    56 RRZ                   1:38:36
   21 Kees Smies             52 De Kieviten           1:39:44
   22 Frank Bekker           54 Fortuna               1:39:45
   23 Philip Koelemij        54 Olympus '70           1:40:27
   24 Jacques Valentin       55 Wateringen            1:41:10
   25 Ron Terlouw            56 Pallas '93            1:42:33
   26 G vd Berg              55 Olympus '70           1:42:41
   27 Raymond Wissink        53 Pallas '93            1:42:48
   28 Gary Gill              55 Gouda                 1:43:18
   29 Henry van der Vegt     55 De Lier               1:43:19
   30 Jan Louter             54 Fortuna               1:43:38
   31 Jaap Jan Verheij Pols  55 Rotterdam             1:44:39
   32 Wil Egberts            53 Capelle aan den IJss  1:45:05
   33 Hans Koppers           55 Rotterdam             1:45:44
   34 Kees van Paassen       54 Olympus '70           1:47:47
   35 Harry Gerritse         56 Parthenon             1:47:50
   36 Theo Cummins           56 PAC                   1:48:12
   37 Ronald Vervoort        52 Vlaardingen           1:48:28
   38 G van Leeuwen          55 De Koplopers          1:50:01
   39 Paul Wobbe             55 Haag Atletiek         1:51:28
   40 Jan Koornneef          54 De Koplopers          1:51:50
   41 Leo van der Meer       53 Fortuna               1:53:11
   42 Dick van Prooijen      56 Loopgroep PK          1:53:36
   43 Bert Schippers         56 Fortuna               1:54:18
   44 Bart Bovenberg         53 Spirit Oud Beijerlan  1:54:36
   45 Theo van de Waardt     54 Maassluis             1:55:23
   46 Jo Vermeulen           54 Spirit Oud Beijerlan  1:58:29
   47 Wim van Rijnswou       55 Oegstgeest            1:58:51
   48 Peter de Valois        52 Zoetermeer            1:58:57
   49 Cees Poldervaart       52 Fortuna               2:01:07
   50 Arjen Pruijt           56 Fortuna               2:03:40
   51 Gerard van de Ende     54 's-Gravenzande        2:09:09
   52 Jan van de Wijnboom    52 Olympus '70           2:17:15
                                                             
 M60, 21,1 KM 
    1 Arie van der Leun      51 Passaat               1:24:00
    2 Paul Streep            51 C1000 van de Hoven    1:24:57
    3 Piet Hopmans           50 Spado                 1:27:25
    4 Drikus Haalboom        47 avVN                  1:28:30
    5 Cees Wubben            49 Olympus '70           1:29:14
    6 Albert Stehouwer       48 Passaat               1:30:18
    7 Siem van der Vaart     51 Thof Running          1:34:12
    8 Rini Marijnissen       47 THOR                  1:35:24
    9 Aad Gankema            52 Olympus '70           1:36:53
   10 Leo van Hoorn          49 Geomet Funderingen    1:37:45
   11 Mari Borsboom          46 Thof Running          1:39:31
   12 Kees Veerman           51 Delft                 1:40:38
   13 Piet de Jong           51 Olympus '70           1:43:01
   14 Joop Raaphorst         42 avVN                  1:44:18
   15 Hans Zeestraten        51 De Lier               1:44:58
   16 Wim Hoogerbrugge       50 Olympus '70           1:44:59
   17 Joek Sloots            46 Pallas '93            1:45:52
   18 Gerrit Vrij            51 Fortuna               1:48:35
   19 Bernard den Boogert    50 C1000 van de Hoven    1:50:14
   20 Hans Hendriks          38 Fortuna               1:51:58
   21 Bram Harder            49 C1000 van de Hoven    1:52:36
   22 Henny Hamers           46 Zuiderster team       1:52:56
   23 Ger Bosman             39 PAC                   1:55:03
   24 Sjaak Sies             47 Fortuna               1:58:40
   25 Ruurd Tolman           51 Spark                 2:00:08
   26 Wim Smit               50 Delft                 2:00:16
   27 Heiko Hassing          48 Fortuna               2:00:53
   28 Dick Rijnaard          46 Vlaardingen           2:01:57
   29 Gerard Kolner          51 Rotterdam             2:17:41
   30 Peter van Mil          47 Maasland              2:26:26
   31 E Wijnhorst            46 Maassluis             2:31:09
                                                             
 VSR, 21,1 KM 
    1 Marieke Boekestijn     81 Waterweg              1:26:52
    2 Danielle Groeneveld    73 Krimpen aan den IJss  1:31:57
    3 Pauline van Donkelaar  86 De Kieviten           1:32:34
    4 Carola Nell            74 Loopgroep Aart Stigt  1:34:44
    5 Monique Panis          80 Rotterdam             1:36:41
    6 Sabina Zanetta         78 's-Gravenhage         1:37:03
    7 Joanie Reitsma         92 AV '40                1:39:18
    8 Claudia Slee           82 De Koplopers          1:42:15
    9 Patricia Verwer        83 Rotterdam             1:44:48
   10 Elke Hagenaars         82 Rotterdam             1:47:38
   11 Patricia Ammerlaan     81 Maasland              1:49:03
   12 Laura Bunnik           82 De Lier               1:49:31
   13 Jocelyn Bolluijt       84 PAC                   1:51:11
   14 Danielle Zonne         77 Fortuna               1:55:17
   15 Margot Mittertreiner   76 Maassluis             1:56:54
   16 Minke Kortekaas        81 Rotterdam             1:59:08
   17 Fiola van der Pijl     74 Delft                 2:21:43
   18 Jennifer Bonten        83 Hoogvliet Rotterdam   2:24:22
                                                             
 V40, 21,1 KM 
    1 Helmie Ramakers        69 Haag Atletiek         1:29:00
    2 Monique Leentvar       68 Fortuna               1:31:08
    3 Marion Corfield        70 PAC                   1:31:38
    4 Esther Schilt          69 De Kieviten           1:32:42
    5 Marleen Westhoff       68 Haag Atletiek         1:33:39
    6 Yvonne van den Berg    67 Olympus '70           1:33:41
    7 Carline Koedoot        67 Flakkee               1:33:51
    8 Paula Groot            68 Pallas '93            1:37:00
    9 Yvette Solognier       71 Haag Atletiek         1:42:46
   10 Sonja Jansen           69 Den Hoorn Zh          1:42:53
   11 Ann Tentenier          69 Stitswerd (BEL)       1:42:56
   12 Tanja de Blaeij        68 De Koplopers          1:43:04
   13 Merike van Berkel      71 Rotterdam             1:44:41
   14 Esther van Loenen      70 Waterweg              1:45:59
   15 Elly Maat              67 PAC                   1:46:38
   16 Thea de Prez           67 Rotterdam             1:46:47
   17 Caroline Gautier       71 De Koplopers          1:49:47
   18 Sylvia Strik           67 Honselersdijk         1:50:33
   19 Sherley Castelen       67 Berkel en Rodenrijs   1:50:46
   20 Miranda Kaslander Stol 70 's-Gravenzande        1:54:01
   21 Nancy Langenberg       70 Hoek van Holland      1:58:26
   22 Geera Poot-Toren       70 Fortuna               1:59:50
   23 Marion Smit            70 Delft                 2:00:12
   24 Carla van der Gaag     70 De Koplopers          2:00:12
   25 Saar van Dijk - de Smi 70 Olympus '70           2:00:27
   26 Annemieke Lalleman     67 Fortuna               2:00:53
   27 Annette Schapers       69 Fortuna               2:03:56
   28 Simone Heemskerk       71 Rotterdam             2:04:23
   29 Jolanda Blaak-Janssen  67 Bergambacht           2:11:08
   30 Suzan Vos              70 De Koplopers          2:11:19
   31 Sies                   70 Bergschenhoek         2:22:39
                                                             
 V45, 21,1 KM 
    1 Cora Vlot              64 Passaat               1:30:39
    2 Anke van Mil           62 Rotterdam             1:35:04
    3 Ivonne van der Pad     64 avVN                  1:44:51
    4 Irene Enthoven-Vonk    65 De Lier               1:45:30
    5 Ingrid Baggerman       63 De Kieviten           1:45:35
    6 Anja Hegge             62 's-Gravenzande        1:47:05
    7 Jorien van den Doel    62 Fortuna               1:47:16
    8 Annemarie de Jong      64 De Koplopers          1:50:05
    9 Nely van der Valk      62 Fortuna               1:51:35
   10 Wilma Boer             64 C1000 van de Hoven    1:52:44
   11 Yvonne Schafthuizen    62 Fortuna               1:52:53
   12 Toke van Ruijven       62 Olympus '70           1:53:18
   13 Hieka van Benten       65 Delfgauw              1:54:36
   14 Anita Stolk            64 Fortuna               1:55:17
   15 Aleid van Prooijen     66 Fortuna               1:57:46
   16 Ingrid Klop            64 Fortuna               1:58:14
   17 Diana van der Veen     64 Fortuna               1:58:20
   18 Marian Heijkoop        66 Rotterdam             2:00:49
                                                             
 V50, 21,1 KM 
    1 Carla Ophorst          58 Honselersdijk         1:23:26
    2 Marianne de Schipper   59 THOR                  1:37:05
    3 Marjolein Goos         61 Fortuna               1:38:29
    4 Corry de Haan          61 Olympus '70           1:41:21
    5 Joke Immerzeel         60 Den Hoorn Zh          1:41:23
    6 Frederique Welle Donke 59 Fortuna               1:44:59
    7 Lucienne Hofland       61 Fortuna               1:45:21
    8 Saskia Warmer          52 De Kieviten           1:47:00
    9 Fumiko Inoue           55 Fortuna               1:50:47
   10 Elleke Koornneef       59 De Koplopers          1:51:51
   11 Corrie Muijselaar      61 Fortuna               1:52:14
   12 Francis Mulders        56 Zuiderster team       1:53:21
   13 Conja de Lange         53 C1000 van de Hoven    1:54:23
   14 Rina Noordijk          46 Fortuna               1:54:58
   15 Carla Stans            56 Fortuna               1:59:00
   16 Joke Rietdijk          53 Fortuna               2:02:23
   17 Lina Rapisarda         59 Schiedam              2:02:34
   18 Marjolein Huyts-Bakker 61 PAC                   2:13:33
   19 Corrie Bouwmeester     44 Maassluis             2:27:58
                                                             
 M10KM, 10,0 KM 
    1 Marc Meeder            74 Waterweg                33:30
    2 Maurice van Veldhooven 76 Olympus '70             34:34
    3 Matthijs Riemens       74 Fortuna                 34:59
    4 Victor Phaff           75 Pallas '93              35:12
    5 Danny Elbers           78 Fortuna                 35:42
    6 Ed de Niet             71 Loopgroep PK            35:58
    7 Cock Dorst             61 Pallas '93              37:46
    8 Bouke Bussemaker       77 Energie                 38:00
    9 Richard van Waardenbur 77 Pallas '93              38:47
   10 Erik Dulfer            61 Schiedam                39:20
   11 Mario Wesdorp          71 PAC                     39:21
   12 Bas van der Kooij      80 Maassluis               39:32
   13 Edward Geukes          66 Haag Atletiek           40:05
   14 Gert-Jan Smit          69 's-Gravenhage           40:15
   15 Nico Alberts           55 PAC                     40:15
   16 Peter Koedood          64 Maassluis               40:26
   17 Marcel de Brbander     68 Honselersdijk           40:45
   18 Walter Westhoven       69 De Koplopers            40:45
   19 Danny van Oudenaarden  92 Maassluis               41:16
   20 Thijs Boogert          80 PAC                     41:21
   21 Mathieu Soulie         80 Hilversum               41:28
   22 Anton van Spronsen     52 Santinirunners          41:46
   23 Dennis van de Worp     73 Maasland                41:51
   24 Patrick Kwakman        82 Rotterdam               42:00
   25 T K de Winter          77 Fortuna                 42:34
   26 Aart van Wijk          58 Passaat                 42:52
   27 Mark Stuurman          70 Oud Beijerland          42:55
   28 Folkert van de Waardt  90 Maasland                43:00
   29 Peter Uilenhoed        80 Maassluis               43:06
   30 Bob Hart               72 Fortuna                 43:08
   31 Hans van Meurs         54 Fortuna                 43:18
   32 Kevin Plein            81 Rotterdam               43:23
   33 Jan Diederik Kuiken    82 PAC                     43:31
   34 Win van Zijl           58 Santinirunners          43:46
   35 Jeroen Ruigrok         77 De Lier                 43:49
   36 Aad van Ruijven        50 Santinirunners          43:56
   37 Hans Zandwijk          64 Vlaardingen             44:25
   38 Frank de Bie           71 Waterweg                44:34
   39 Richard Poot           73 's-Gravenzande          44:35
   40 Frank v.d.Berg         62 's-Gravenzande          44:35
   41 Jeroen Alkemade        70 Rotterdam               44:37
   42 Koos de Vos            53 Rotterdam               44:38
   43 Dennis van Eijck       72 Waterweg                44:40
   44 Bas van Hattem         86 Fortuna                 44:51
   45 Ruud Prins             60 Rotterdam               45:01
   46 Hans Kuiper            68 's-Gravendeel           45:03
   47 Anne Reitsma           62 Delft                   46:16
   48 Remko Dalkmann         66 Spijkenisse             46:16
   49 Ron Barendse           67 Poeldijk                46:30
   50 Jan Wierenga           47 avVN                    46:39
   51 Aad van Leeuwen        58 Maassluis               46:45
   52 Peter de Wit           60 's-Gravenhage           46:46
   53 Fred Wetsteijn         59 Fortuna                 47:03
   54 Dennis Schilder        73 Rotterdam               47:20
   55 Donald Tap             77 's-Gravenhage           47:23
   56 Stephan van der Burgh  77 Thof Running            47:35
   57 Ab Rood                62 Santinirunners          47:47
   58 Remco Rosbergen        70 Heinenoord              47:48
   59 Jan van Leijen         69 Vlaardingen             47:59
   60 Jos Koenen             60 Maassluis               48:08
   61 Erik Gerritsen         78 Maassluis               48:11
   62 Bert Lammerts          55 Haag Atletiek           48:16
   63 Leon de Gier           89 Maassluis               48:18
   64 René Alblas            58 Haag Atletiek           48:37
   65 Ad van Benten          66 De Koplopers            48:48
   66 Ferry Blonk            75 Vlaardingen             48:49
   67 Stef van Holstein      58 Sparta                  48:53
   68 Sander van Assen       88 's-Gravenzande          49:02
   69 Peter van Meel         50 Pallas '93              49:09
   70 Oscar The              67 PAC                     49:12
   71 Sunil Girdhari         77 Maassluis               49:31
   72 Dave Karssen           76 Amsterdam               49:39
   73 Richard Verdonk        73 Maasdam                 49:57
   74 Martin Bot             70 Maassluis               50:05
   75 Willem van den Thoorn  65 Maassluis               50:29
   76 Kees Stolk             63 Hendrik-Ido-Ambacht     50:29
   77 Bert Koelma            69 Delft                   50:33
   78 Kor van der Zwan       68 Rozenburg Zh            50:33
   79 Carl Marcus            63 Haag Atletiek           50:34
   80 Jan Willem Hartman     68 Vlaardingen             51:05
   81 Bram van Leijen        72 Vlaardingen             51:12
   82 Rob Beckermann         62 Barendrecht             51:24
   83 Yuri Pouwels           72 Waterweg                51:45
   84 Hendrik Slijkhuis      45 Rhoon                   51:46
   85 Kees Post              52 PAC                     51:52
   86 Fred Hilvers           61 's-Gravenhage           52:02
   87 Gerard vd Stok         56 Olympus '70             52:13
   88 Fatih Yukler           88                         52:14
   89 Bart Zwart             82 Geomet Funderingen      52:15
   90 Rob Out                60 Fortuna                 52:32
   91 Kas Delwel             51 PAC                     52:34
   92 Jan Overgaauw          54 PAC                     52:42
   93 Hans van der Staaij    53 Naaldwijk               53:18
   94 Gerrit van Woerden     65 Hoek van Holland        53:28
   95 Bart van de Ende       56 Santinirunners          53:35
   96 Jan Jansen             43 Waterweg                53:50
   97 John Dijns             78 Zoetermeer              53:53
   98 Hans Doesburg          52 Maassluis               54:03
   99 Marcel Kesselring      66 Maassluis               54:11
  100 Steven vd Waard        87 Maassluis               54:27
  101 Hans Bakker            60 Olympus '70             54:37
  102 Simon Pleijsier        35 Waterweg                54:41
  103 Gerrit Brinkman        53 Fortuna                 55:07
  104 Jack Budding           36 Vlaardingen             55:07
  105 Jan de Vos             51 Geomet Funderingen      55:17
  106 Patrick Bleumink       73 Apeldoorn               55:27
  107 Jan Henk de Vast       59 Thof Running            55:41
  108 Ron Broekhart          58 Schiedam                55:41
  109 Henk Meerten           42 Geomet Funderingen      55:52
  110 Cedric Beaufume        74 's-Gravenhage           55:54
  111 Anton Wustrow          40 Rotterdam               56:14
  112 Ab van Rijn            47 Waterweg                56:27
  113 Koen Hartigh           58 Poortugaal              56:29
  114 Frank van Roon         75 Maassluis               56:52
  115 Jason de Ridder        73 Maassluis               57:31
  116 Simon Jansson          68 Nieuwerkerk ad IJsse    57:41
  117 Martijn van der Valk   76 Rotterdam               57:50
  118 Wim van Ginneke        50 Rotterdam               58:25
  119 Erik Snaathorst        86 Papendrecht             58:30
  120 Arie Molendijk         58 Waterweg                58:34
  121 Mesut Caner            88 Rotterdam               58:47
  122 Gabriel CESCUTTI       77 Rijswijk Zh             59:01
  123 John Ammerlaan         63 Maasland                59:29
  124 Gerard van Os          40 Waterweg                59:42
  125 Henno Janmaat          72 's-Gravenhage           59:44
  126 Marius van Zanten      38 PAC                   1:01:42
  127 Pierre Mijnsbergen     46 Zuiderster team       1:03:02
  128 Ron ´t Lam             58 Schiedam              1:06:08
  129 André Spaans           74 Maassluis             1:06:08
  130 J van Heijningen       57 's-Gravenzande        1:06:59
  131 Marcel Jongejan        74 Vlaardingen           1:07:28
                                                             
 V10KM, 10,0 KM 
    1 Ingrid le Comte        86 Olympus '70             39:12
    2 Marieke Prince         77 Maasdam                 39:53
    3 Corina Voorn           63 De Koplopers            42:05
    4 Jolanda Nell           79 Maasland                42:19
    5 Anita Kleijweg         66 Olympus '70             42:47
    6 Petra Aaldring         77 Delft                   43:05
    7 Marja Zwijnenburg      71 Maassluis               43:33
    8 Anne Wedd              75 Utrecht                 43:59
    9 Marian Geldof          77 Vlaardingen             44:55
   10 Tamara Kleijwegt-Jonkm 74 Thof Running            46:28
   11 Marian Bruins          74 Vlaardingen             49:20
   12 Nanda de Jong          98 Olympus '70             49:58
   13 Marije Scheffer        76 Haag Atletiek           50:23
   14 Gerdien Meijerink      67 Haag Atletiek           50:31
   15 Annelies de Jongh      64 Haag Atletiek           50:36
   16 Alice van de Hoef      62 's-Gravenhage           50:52
   17 Sandra Jellema         63 Haag Atletiek           50:53
   18 Maartje Doesburg       87 Maassluis               50:55
   19 Jolanda Ammerlaan      55 Thof Running            51:08
   20 Ellen Biesheuvel       64 Maassluis               51:10
   21 Hannie de Jong         53 Fortuna                 52:03
   22 Dorothe Albers         68 's-Gravenhage           52:26
   23 Linda Lansbergen       71 Thof Running            53:13
   24 Manuela Stoop          77 Pallas '93              55:03
   25 Lize Dirks             50 Fortuna                 55:05
   26 Angelique Kloppenburg  68 Pallas '93              55:11
   27 Wilma Buitelaar        70 Thof Running            55:11
   28 Anne Marijn Troost     76 Rotterdam               55:12
   29 Marja Heijdra          85 Maasland                55:41
   30 Patricia Peeters       64 's-Gravenhage           56:03
   31 Elke Helmus            74 Maassluis               56:32
   32 Judith Poot            67 Maassluis               56:32
   33 Jantine Tjeerdsma      62 PAC                     56:40
   34 Sandra Middel-de Sterk 68 PAC                     56:40
   35 Marjan Bovill-Roubos   56 PAC                     57:02
   36 Anne den Boogert       87                         57:15
   37 Ursula Amas            71 Spijkenisse             57:48
   38 Jessica Veen           73 Maassluis               57:49
   39 Angela Westerholt-Meed 71 Maassluis               58:00
   40 Conny van Ginneke      54 Rotterdam               58:25
   41 Karin Beyer            66 Fortuna                 59:31
   42 Reny Tertoolen         69 Fortuna                 59:56
   43 Marieke van der Staaij 52 De Lier                 59:56
   44 Sylvia Szalai          62 Maasland                59:57
   45 Helma Vermeer          66 Thof Running          1:00:13
   46 Nathalie Corsini       66 Vlaardingen           1:00:36
   47 Lenny Elkerbout        58 Rotterdam             1:01:21
   48 Sasja Stolk            74 Maasland              1:02:15
   49 Martine Rijnberg       70 Maassluis             1:02:27
   50 Jolanda Klop           67 Maassluis             1:02:27
   51 Marjolein Leenderts    57 PAC                   1:02:45
   52 Linda van der Weijde   67 Vlaardingen           1:03:04
   53 Eline Saas             91 Schiedam              1:03:08
   54 Jeanette van der Lugt  56 Lierse Roadrunners    1:05:47
   55 Carla Jongejan         72 Vlaardingen           1:07:27
   56 Marie Sanchez Vega     43 CHILI (CHI)           1:17:31
                                                             
 M5KM, 5 KM 
    1 Henk van Leeuwen       92 Pallas '93              16:10
    2 Ton Hettema            84 Rotterdam               18:29
    3 Ferdi Vonk             83 Rotterdam Atletiek      18:30
    4 Abdel Kechouh          90 Maassluis               18:52
    5 Mohammed Kechouh       89 Waterweg                18:58
    6 Ronald Veraar          65 Olympus '70             19:00
    7 Cees den Dunnen        60 Vlaardingen             19:16
    8 Wouter Ton             95 's-Gravenzande          19:23
    9 Leo Klaasse            56 Pallas '93              19:23
   10 Dolf van de Voort      74 PAC                     19:43
   11 Marlo Moedig           73 Maasland                19:55
   12 Ronald van Steeg       66 Fortuna                 20:13
   13 Daan Valstar           97 Olympus '70             21:02
   14 Eelco van Eijsden      74 Nieuwerkerk ad IJsse    21:57
   15 Wouter Steentjes       97 Maasdijk                22:04
   16 Borus vd Sar           99 's-Gravenzande          22:05
   17 Erwin Kuin             67 Barendrecht             23:14
   18 Marco Zwijnenburg      72 Maassluis               23:24
   19 Guido Persoon          99 Olympus '70             24:32
   20 Pim Veraar             99 Olympus '70             24:32
   21 George Steentjes       61 Olympus '70             25:08
   22 Roy Willemse           88 Delft                   25:11
   23 Tom van den Thoorn     98 Maassluis               25:27
   24 Koos Schaaij           45 avVN                    26:04
   25 Albert Wierda          87 Dordrecht               27:02
   26 Raymond de Bock        68 Zoetermeer              27:14
   27 Robert Bransen         71 Maassluis               28:08
   28 Patrick Koek           70 Halsteren               28:26
   29 Ian Bell               71 Maassluis               28:39
   30 Sem Steenbergen        02 Maassluis               29:03
   31 Robin Visser           91 Maassluis               29:53
   32 Nico Wesstein          61 's-Gravenhage           30:36
   33 Koos Hamer             51 Maassluis               31:09
   34 Bert Baur              55 Schiedam                31:53
   35 Cor van den Berg       35 's-Gravenzande          34:00
   36 Ton de Mooij           33 Maassluis               41:53
                                                             
 V5KM, 5 KM 
    1 Kristel van den Berg   98 Fortuna                 19:40
    2 Linda van Steeg        97 Olympus '70             20:12
    3 Jolanda Troost         83 Pallas '93              20:31
    4 Pam Smid               52 Santinirunners          24:55
    5 Mieke ten Kate         87 Waterweg                28:21
    6 Karlijn ten Kate       90 Waterweg                28:46
    7 Tanja Pols             72 Rozenburg Zh            29:36
    8 José Dautzenberg       70 Rozenburg Zh            29:37
    9 Nikki Wessels          92 Waterweg                29:53
   10 Saskia de Vries        74 Maassluis               30:29
   11 Tessa Wesstein         92 Honselersdijk           30:32
   12 Rebekka van de Pol     81 Vlaardingen             31:00
   13 Angelique Blom         68 Rotterdam               31:03
   14 Lianne Nivo            85 Waterweg                31:11
   15 Edith Sas-Stolk        63 Fortuna                 31:51
   16 Mariëlle Jansen        75 Rotterdam               31:52
   17 Marianne van der Kaaij 61 Fortuna                 31:53
   18 Jacqueline Barto       67 Nieuwerkerk ad IJsse    32:05
   19 Jeanet van Leijen      72 Vlaardingen             32:13
   20 Irene de Vink          66 Fortuna                 32:19
   21 Marina Kleinschmidt    66 's-Gravenzande          32:32
   22 Monique Poot-Doornink  69 Vlaardingen             32:39
   23 Davina Noordermeer     78 Maassluis               32:47
   24 Esther van der Vaart   87 Vlaardingen             33:23
   25 Sandra Doornink        72 Vlaardingen             33:45
   26 Ingrid Hofman          63 Fortuna                 33:58
   27 Wilma van der Kraan    71 Maassluis               34:23
   28 Diana Quist            70 Maassluis               35:15
   29 Ineke van der Vaart    62 Fortuna                 36:22
opmerkingen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.