RUITENBURG HALVE, AV WATERWEG, MAASSLUIS, 22.01.2017
                              UITSLAGENLIJST
26-01-2017 22:13                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MSEN, 21,1 KM                                          
    1 Paul Visser            83 Tilburg Road Runners  1:12:36
    2 Christiaan Solleveld   84 Olympus '70           1:16:00
    3 Jelle Enthoven         85 Loopgroep PK          1:18:54
    4 Arco Poot              84 Olympus '70           1:19:11
    5 Allard Lambers         89 Haag Atletiek         1:19:23
    6 Bas Nivard             90 PAC                   1:20:56
    7 Freek Goedhart         84 Flakkee               1:21:00
    8 Michael Megos          87 Sparta                1:22:05
    9 René Kleizen           87 PAC                   1:22:27
   10 Niels van Hoorn        91 Haag Atletiek         1:22:58
   11 Albert Ruijg           82 PAC                   1:23:00
   12 Coen Visser            91 PAC                   1:23:02
   13 Wikash Chedi           85 Rotterdam Atletiek    1:24:15
   14 Leon Schadee           87 PAC                   1:24:41
   15 Maaikel Koenis         84 De Koplopers          1:25:24
   16 Thijs Käfer            83 Schiedam              1:25:38
   17 Gerben Vreugdenhil     82 Naaldwijk             1:25:44
   18 Bart Jan Schoone       84 Maassluis             1:26:12
   19 Kevin Versprille       95 PAC                   1:26:24
   20 Harm van Berkel        82 Maasland              1:27:37
   21 Mark Haaring           86 's-Gravenzande        1:28:09
   22 Bob Schlärmann         84 Maassluis             1:28:20
   23 Daniël Hordijk         83 Hellevoetsluis        1:28:39
   24 Christian Monna        82 Spijkenisse           1:28:53
   25 Kevin Verberkmoes      83 Rotterdam Atletiek    1:29:04
   26 Wouter van Rossum         Waterweg              1:29:28
   27 Wouter Wubben          82 Olympus '70           1:31:09
   28 Jelte Zwart            84 Oud-Beijerland        1:31:40
   29 Ralph Hofstede         92 Olympus '70           1:31:46
   30 Pieter Bax             89 PAC                   1:31:58
   31 Thom Paping            94 Maassluis             1:32:21
   32 Tom den Brabander      88 Naaldwijk             1:34:04
   33 Jeffrey Duyvestein     87 Fortuna               1:34:11
   34 Stuart Wainwright      84 Zwanenburg            1:35:28
   35 Niek van Zijl          88 Vlaardingen           1:36:16
   36 Leon Jacques           92 Rotterdam             1:36:19
   37 Jurriaan van den Berg  92 Rotterdam             1:37:58
   38 Bob van Aalst          92 Maassluis             1:39:33
   39 Ferry de Vendt         84 Rhoon                 1:40:58
   40 Guus Frölke            92 Rotterdam             1:41:38
   41 Robin Martens          87 Rotterdam             1:41:45
   42 Assad Mohunlol         83 Maassluis             1:42:57
   43 Ivo van Vliet          84 's-Gravenzande        1:43:45
   44 René Hoegen            88 Pernis Rotterdam      1:44:25
   45 RW Moerman             83 Vlaardingen           1:44:37
   46 Yannick Alsemgeest     96 Rotterdam             1:45:07
   47 Ferry Becker           84 Pallas '93            1:46:02
   48 Kevin Kleijwegt        96 Maasdijk              1:46:17
   49 Jerry de Knegt         86 PAC                   1:47:18
   50 Lucien Kroep           84 Hoek van Holland      1:48:49
   51 Paul Ammerlaan         85 De Lier               1:49:25
   52 Daan de Reus           99 Maassluis             1:50:08
   53 Melvin Huisman         87 Rotterdam             1:50:30
   54 Bas van Hattem         86 Fortuna               1:51:54
   55 Hans Suiker            95 Maassluis             1:52:03
   56 Evert van 't Hof       86 Fortuna               1:52:14
   57 Jeroen Poldervaart     86 Capelle aan den IJss  1:52:39
   58 Jordy Lansbergen       90 Waterweg              1:55:50
   59 Jacob de Graaf         87 Rotterdam             1:56:21
   60 Dick van Iperen        87 Oostvoorne            1:56:21
   61 Ferry Biesheuvel       96 Spijkenisse           1:57:24
   62 Remon van Holstein     82 Fortuna               2:00:59
   63 Julien Boelhouwer      90 Rotterdam             2:03:35
   64 Marcel Simons          93 Barendrecht           2:12:59
   65 Mazen Mroue            85 Utrecht               2:19:53
                                                             
      M35, 21,1 KM                                           
    1 Nixon Fernandes        80 PAC                   1:13:55
    2 Bram van Dongen        79 Haag Atletiek         1:14:39
    3 Sandor Stuut           81 Haag Atletiek         1:14:48
    4 Cornelis Chatziioannou 79 Passaat               1:16:42
    5 Harmen den Boer        77 De Kieviten           1:16:45
    6 Waldo Karbaat          77 De Kieviten           1:19:46
    7 Ali Vakili             79 De Koplopers          1:21:41
    8 Stefan Lukken          80 Berghem               1:23:56
    9 Sander Hage            81 Haag Atletiek         1:24:04
   10 Niels Wiese            77 Rotterdam             1:24:42
   11 Tim Baas               81 the Hague Road Runne  1:24:43
   12 Anko Goudswaard        78 Naaldwijk             1:25:50
   13 Bert de Wit            78 Nieuwerkerk ad IJsse  1:26:01
   14 Sebastiaan van den Ber 78 PAC                   1:26:23
   15 David Forbes           81 Delft                 1:27:28
   16 Martijn Stougje        81 Naaldwijk             1:29:09
   17 Robert de Valk         78 Fortuna               1:29:24
   18 Peter Versluis         78 Papendrecht           1:29:47
   19 Diem Loukareas         81 Fortuna               1:32:02
   20 Gerbrand Quak          78 Naaldwijk             1:32:10
   21 Sjoerd Ham             78 Maasland              1:34:29
   22 Rogier Jonkman         78 Papendrecht           1:35:02
   23 Mark de Kok            79 Maasland              1:37:14
   24 Jasper Mulder          78 Rotterdam             1:38:06
   25 Bram Heijdra           80 Thof                  1:38:41
   26 Reinoud van Soest      80 Rijswijk Zh           1:39:03
   27 Stephan Hehaiha        80 Capelle aan den IJss  1:40:42
   28 Tim Kolmus             78 Maassluis             1:42:07
   29 Rob Groenewegen        78 Naaldwijk             1:42:13
   30 Brian van Geer         79 Zierikzee             1:43:13
   31 Hilbert van Dijk       79 Maasdijk              1:43:25
   32 Bas van Leeuwen        79 De Lier               1:43:26
   33 Matthijs Morra         81 Maassluis             1:43:42
   34 Frank Rasens           79 Maasland              1:43:47
   35 Arjen Robbemond        80 Maasdijk              1:43:50
   36 Roel Warmolts          81 Maarssen              1:44:53
   37 Kevin van Leusden      81 Rotterdam             1:45:59
   38 Ivan Cajiao            79 Rotterdam             1:46:49
   39 Ron van Gent           78 Oudemolen Nb          1:48:46
   40 Brosn van der Linde    77 Vlaardingen           1:50:22
   41 Bas Pronk              77 Pallas '93            1:50:54
   42 Mark de Bode           77 Capelle aan den IJss  1:52:00
   43 Vincent Rolvers        79 Maassluis             1:53:04
   44 Thom Bartelse          77 PAC                   1:53:14
   45 Hans Ouwehand          81 Rotterdam             1:56:35
   46 Maurice de Gier        81 Maassluis             1:57:51
   47 Arne Vlielander        79 Spirit Oud Beijerlan  1:59:25
   48 Erik Gerritsen         78 Maassluis             1:59:25
   49 Michael Klaasse        81 Schiedam              2:07:37
                                                             
      M40, 21,1 KM                                           
    1 Jeroen van Damme       72 THOR                  1:09:42
    2 Victor Phaff           75 Rotterdam Atletiek    1:15:16
    3 Ali Shugul             75 PAC                   1:15:55
    4 Albert Jan Groen       74 Haag Atletiek         1:16:47
    5 Rutger Kramer          76 De Koplopers          1:18:06
    6 Rene van der Stap      74 Olympus '70           1:21:33
    7 Marc Rotsaert          76 De Koplopers          1:21:38
    8 Stephan Stam           74 Olympus '70           1:21:39
    9 René Korevaar          76 Passaat               1:24:40
   10 Raoul Majewski         75 Rotterdam TVR         1:24:48
   11 Andre Brouw            76 Passaat               1:25:17
   12 Leon Stolk             72 De Kieviten           1:25:33
   13 Erik van Houten        75 Haag Atletiek         1:26:02
   14 Lars Gootjes           73 De Kieviten           1:26:54
   15 Erik Nieuwenboom       72 Rotterdam             1:27:21
   16 Bart Veelers           76 Rotterdam Atletiek    1:28:18
   17 Rutger Thung           73 Vlaardingen           1:30:27
   18 Martin den Hamer       74 Waterweg              1:31:52
   19 Paul Johan de Voogd    74 Fortuna               1:31:55
   20 Jeroen Vijverberg      76 Naaldwijk             1:34:09
   21 Diego Kooy             75 Den Hoorn Zh          1:34:10
   22 Timo Nuijten           75 Lentiz college        1:34:49
   23 Leon Lankester         72 Naaldwijk             1:35:51
   24 Bart Sterkenburg       77 Hendrik-Ido-Ambacht   1:35:54
   25 Dennis Brouwer         73 Rotterdam             1:36:32
   26 Richard Trifunovic     75 Rotterdam             1:37:36
   27 Mark van Reijn         74 Delft                 1:40:51
   28 Kaj de Vries           74 Delft                 1:40:57
   29 Evert van Zanten       76 Olympus '70           1:41:36
   30 Frank Magnin           72 Maassluis             1:42:09
   31 Carlo van Noort        75 Hendrik-Ido-Ambacht   1:43:11
   32 Tom Visser             73 Maasland              1:43:47
   33 Dennis Scherpenberg    74 Rotterdam             1:43:52
   34 Wilco van Zijl         72 Monster               1:45:02
   35 Emile Smits            76 Schiedam              1:45:51
   36 Eric Schwiebert        74 's-Gravenhage         1:46:10
   37 Arjen Visser           75 's-Gravenhage         1:46:44
   38 Barry de Roode         72 Vlaardingen           1:47:05
   39 Tino Klijn             76 Ouddorp Zh            1:47:34
   40 Carlo Pijnenburg       72 Spijkenisse           1:47:58
   41 Erick Schouten         73 Rotterdam             1:51:55
   42 John Stut              76 Haarlem               1:51:58
   43 John Valstar           73 Olympus '70           1:53:28
   44 Frank de Gier          74 Maassluis             1:53:33
   45 Marvin Verroen         73 Pallas '93            1:53:36
   46 Remco Vervloet         72 Fortuna               1:53:47
   47 Geert Jan Tigchelaar   75 Fortuna               1:55:49
   48 Erik de Gier           76 Maassluis             1:56:35
   49 Menno Been             72 Rotterdam             1:56:37
   50 Frank Holierhoek       73 Vlaardingen           1:56:49
   51 Stevan Blom            76 Maassluis             1:59:22
   52 Michel Sap             75 Fortuna               2:01:00
   53 Ivar Westerholt        73 Maassluis             2:01:39
   54 Sven Westerholt        72 Maassluis             2:01:40
   55 Ronald Grothues        75 Fortuna               2:02:42
   56 Rob Smit               72 Hardlopen.nl          2:06:44
   57 Jelle de Wit           74 Maasland              2:09:30
                                                             
      M45, 21,1 KM                                           
    1 Patrick Kwist          68 Rotterdam             1:11:17
    2 Erwin Sparreboom       71 Olympus '70           1:12:45
    3 Hans Berendsen         67 Pallas '93            1:14:58
    4 Marcel de Vette        71 Spirit Oud Beijerlan  1:17:02
    5 Jan van Hoeven         68 Olympus '70           1:19:17
    6 Danny van Wijk         69 Pallas '93            1:21:25
    7 Mark Wilson            71 Vlaardingen           1:24:48
    8 Caspar Houben          71 Terheijden            1:25:46
    9 Silvius Roche          69 Olympus '70           1:26:13
   10 Jack van Schie         69 De Kieviten           1:26:52
   11 Ron Dekker             68 Fortuna               1:27:16
   12 Patrick Bruce          69 Monster               1:27:33
   13 Niels van Oostrum      70 PAC                   1:28:31
   14 Eric Brommert          67 PAC                   1:28:47
   15 Daniël Hamerslag       70 De Koplopers          1:28:56
   16 Raymond Mauritz        71 Olympus '70           1:29:30
   17 Jeroen Koelewijn       68 Haag Atletiek         1:29:50
   18 René van Zanten        69 Naaldwijk             1:32:05
   19 Piet de Jong           70 Santini Runners       1:33:22
   20 Mario Wesdorp          71 PAC                   1:33:56
   21 Rene Verkade           67 Thof                  1:34:53
   22 Maurice Dijkshoorn     70 Schipluiden           1:36:41
   23 Henry van Willigen     68 Maassluis             1:39:13
   24 Ruud Bakker            68 De Spartaan           1:39:30
   25 Edwin Evengroen        68 Gouderak              1:40:26
   26 Cees den Dunnen        68 Vlaardingen           1:40:46
   27 Jeroen Alkemade        70 Rotterdam             1:40:55
   28 Ed Meijster            67 Berkel en Rodenrijs   1:41:23
   29 Johan Ringelberg       68 Vlaardingen           1:41:45
   30 Stef Hoens             68 's-Gravenhage         1:42:21
   31 Ronald Ketel           67 Dordrecht             1:43:23
   32 Peter Ringelberg       71 Maassluis             1:43:38
   33 Ed Spruit              69 Rotterdam             1:43:52
   34 Paul Vermeulen         71 PAC                   1:45:45
   35 Allard Zomer           70 Santini Runners       1:45:49
   36 Sieto de Vreeze        67 Olympus '70           1:47:15
   37 Frank van Hemert       70 Capelle aan den IJss  1:47:56
   38 Stefan Buur            68 Spijkenisse           1:47:57
   39 Ruud Waage             68 Voorburg              1:48:51
   40 Nico Bakker            68 Maassluis             1:49:20
   41 Marco Veen             69 Maassluis             1:50:26
   42 Rene Bruggeling        67 Monster Win           1:52:39
   43 Douwe Pietersma        72 's-Gravenhage         1:52:44
   44 Oscar The              67 PAC                   1:52:55
   45 Andre Buitenhek        69 's-Gravenhage         1:55:30
   46 Jan van Buuren         67 Schiedam              1:56:16
   47 Marc van Eijck         69 Waterweg              1:56:16
   48 Hans de Groot          69 Fortuna               1:56:45
   49 Leen Warnaar           68 Schiedam              1:57:37
   50 Raymond van Steenberge 71 PAC                   2:01:10
   51 Edwin vd Wick          69 Honselersdijk         2:04:47
   52 Paul Leenheer          69 Zwijndrecht           2:04:47
   53 Dirk Hollander         69 Hoek van Holland - W  2:04:49
   54 Duncan Kikkert         70 Hoek van Holland      2:06:11
   55 Oscar Holterman        69 Fortuna               2:10:11
   56 Huseyin Macit          68 Rotterdam             2:11:18
   57 Joost Magermans        67 Voorne Atletiek       2:12:56
   58 Fernando Rivadeneira   71 Capelle aan den IJss  2:16:44
                                                             
      M50, 21,1 KM                                           
    1 Willem de Graaf        62 Olympus '70           1:17:34
    2 Gerard de Lange        65 Waterweg              1:17:51
    3 Ferry Engel            62 Flakkee               1:21:41
    4 Paul Jansen            65 Olympus '70           1:21:44
    5 Wim Padmos             66 Pallas '93            1:21:57
    6 Arjen van Velden       65 Olympus '70           1:23:42
    7 Paul de Koning         66 Maassluis             1:23:52
    8 Willem de Voogd        62 Vlaardingen - TVR     1:24:52
    9 Werner Giesbergen      65 Scorpio               1:29:26
   10 Ruud Kaarsemaker       65 Maasdijk              1:32:38
   11 Rob Verdurmen          62 Capelle aan den IJss  1:33:34
   12 Ruud Nobel             66 Haag Atletiek         1:33:39
   13 Rob van Noordt         64 Monster - Thof        1:33:49
   14 Peter van den Bent     63 Vlaardingen           1:34:08
   15 Andre Lambregts        65 Scorpio               1:34:12
   16 Hans Vermeer           66 Maasland              1:35:05
   17 Arno van Unnik         65 Fortuna               1:35:24
   18 Leo van Geest          65 Honselersdijk WIN     1:36:27
   19 Erwin Tareilus         63 Fortuna               1:36:38
   20 Martin Pronk           62 Fortuna               1:37:13
   21 Willem Biemolt         66 Friesland             1:37:48
   22 Rene Wisselo           66 De Koplopers          1:38:26
   23 Kees Vreugdenhil       63 Olympus '70           1:39:09
   24 Alex Alingh            62 Rotterdam             1:39:36
   25 Arjen van den Bos      63 Vlaardingen           1:41:27
   26 Theo van Vliet         65 Olympus '70           1:42:37
   27 Edwin van Oosten       63 Ter Heijde            1:43:04
   28 Ron de Haan            67 PAC                   1:43:06
   29 Wil Meershoek          64 Olympus '70           1:43:14
   30 Jan Knipmeyer          66 Fortuna               1:43:16
   31 Ruurd Gietema          64 PAC                   1:43:27
   32 Paul Wolters           64 Waterweg              1:43:43
   33 Philip van Dongen      63 Maasland              1:43:49
   34 Ron Vink               65 PAC                   1:44:42
   35 Peter van Geffen       62 Pallas '93            1:46:02
   36 Geert van Dijk         63 Naaldwijk             1:46:12
   37 Koert Kouwenhoven      65 Pijnacker             1:46:12
   38 Jan van Busschbach     62 Rotterdam             1:47:23
   39 Rob Delfgauw           64 's-Gravenhage         1:47:41
   40 Matti Paping           62 Thof                  1:48:15
   41 Leo van Zielst         63 Pallas '93            1:48:59
   42 John Sprokop           63 Rotterdam             1:50:09
   43 Corne van Zijl         65 Kwintsheul            1:50:58
   44 Gert-jan Tjeertes      65 Loopgroep Run A Roun  1:53:39
   45 Wilko Schilder         62 Maassluis             1:54:27
   46 Ben van de Berg        65 Vlaardingen           1:54:47
   47 Gijsbert van der Kooij 66 Oud-Beijerland        1:54:55
   48 Edwin Heuvelman        66 Fortuna               1:56:45
   49 Ronald te Lindert      66 Fortuna               1:56:45
   50 Marcel Kesselring      66 Maassluis             1:57:24
   51 Rob Blomjous           66 Olympus '70           1:58:47
   52 Marcel van Leeuwen     65 Olympus '70           1:59:13
   53 Dennis Middel          66 PAC                   1:59:20
   54 Eric Klok              64 Waterweg              1:59:28
   55 Wijnand Ybema          64 Olympus '70           2:01:54
   56 Jan Bouke Tiersma      65 Honselersdijk         2:03:50
   57 Ad van der Valk        63 Vlaardingen           2:06:23
   58 Ronald Tertoolen       63 Fortuna               2:08:00
   59 Hans Sloot             64 Fortuna               2:09:08
   60 Walter Popken          62 Utrecht               2:10:44
   61 Hans Schaap            66 Vlaardingen           2:13:43
                                                             
      M55, 21,1 KM                                           
    1 Wim de Jong            61 Olympus '70           1:22:57
    2 Ruud de Vette          58 Pallas '93            1:25:13
    3 Ad van Marrewijk       57 PAC                   1:29:53
    4 Amriet Oemraw          60 Rotterdam Atletiek    1:30:27
    5 Jan van Gent           58 Spirit Oud Beijerlan  1:31:01
    6 Ard Persoon            60 Monster               1:32:34
    7 Adrie Visser           58 PAC                   1:33:59
    8 Guido Breedveld        61 Den Hoorn zh          1:34:54
    9 Jan van Zwolle         59 Rotterdam             1:35:26
   10 Rolf Dekens            58 Mijnsheerenland       1:37:04
   11 Egbert Roodbol         57 PAC                   1:39:04
   12 Frank de Mönnink       59 Roosendaal            1:39:23
   13 Frans Greve            57 Santini runners       1:39:25
   14 Max van Dorsten        57 Santini Runners       1:40:15
   15 Hans Trompert          57 Maassluis - Portierd  1:40:59
   16 Jan Brabander          60 Olympus '70           1:41:09
   17 Cor van der Blom       58 De Kieviten           1:41:41
   18 Paul van Lieshout      60 Hoogvliet Rotterdam   1:42:32
   19 Bert Vreugdenhil       61 Olympus '70           1:42:34
   20 Wim Heijblom           59 Fortuna               1:42:48
   21 Rob Paardekooper       59 's-Gravenhage         1:42:53
   22 Toon Schenkelveld      60 De Lier               1:43:11
   23 Eite Slootheer         58 Waterweg              1:43:49
   24 Aad van Leeuwen        58 Waterweg              1:43:49
   25 Kees Montanus          59 Fortuna               1:44:01
   26 Ruud Verhoef           60 Utrecht - Ron Clarke  1:44:19
   27 Jos van Dorp           59 Santini Runners       1:44:48
   28 Gert van Holst         61 Maassluis             1:45:19
   29 Willem van der Vaart   61 Fortuna               1:48:17
   30 N Huyts                57 PAC                   1:50:29
   31 Cock Buitelaar         58 's-Gravenzande        1:51:43
   32 Frits Bergmann         61 Rotterdam             1:55:37
   33 Johan Struijs          61 Fortuna               1:56:46
   34 Willem Spoorendonk     57 Hellevoetsluis        1:57:23
   35 Ron 't Lam             58 Schiedam              1:59:38
   36 Rinus Huis             57 Olympus '70           2:00:05
   37 George Steentjes       61 Maasdijk              2:00:21
   38 Bram Klaris            58 PAC                   2:00:58
   39 Jan Stofberg           58 Capelle aan den IJss  2:01:37
   40 Aat Kortleven          58 Fortuna               2:02:00
   41 Eric Reij              61 Fortuna               2:07:12
   42 Dick Buis              60 Rotterdam             2:10:07
   43 Frans van Kampenhout   60 Running Holland vere  2:17:29
                                                             
      M60, 21,1 KM                                           
    1 Cor Hoebeke            53 De Koplopers          1:26:25
    2 Willem van der Kooij   56 De Kieviten           1:28:43
    3 Paul Streep            51 PAC                   1:29:49
    4 Kees Voogt             54 De Kieviten           1:30:28
    5 L van Hoorn            49 PAC                   1:31:53
    6 Fep van den Ende       55 Monster               1:32:28
    7 Johan Stolze           51 De Lier               1:35:09
    8 Tom De Raad            54 Hellevoetsluis        1:35:30
    9 Cees Wubben            49 Olympus '70           1:36:15
   10 Rob Bosboom            56 PAC                   1:37:16
   11 Willem Willemsen       53 Olympus '70           1:37:29
   12 Rob Barendregt         50 Sparta                1:37:36
   13 Ben Ellenbroek         52 PAC                   1:38:42
   14 Henk van Kempen        54 Fortuna               1:40:31
   15 Peter Los              56 Waterweg              1:41:01
   16 Jan Noordam            54 Olympus '70           1:41:03
   17 Ton van Wageningen     46 Voorne Atletiek       1:44:16
   18 Jos van den Berg       48 PAC                   1:47:19
   19 Andre Arbman           56 Bergschenhoek         1:48:04
   20 Henry vd Vegt          55 De Lier               1:48:29
   21 Gerard vd Berg         55 Olympus '70           1:48:42
   22 Dick Kamps             53 Amersfoort            1:50:26
   23 Kees van Paassen       54 Olympus '70           1:51:30
   24 Joek Sloots            46 Pallas '93            1:51:46
   25 Kees Post              52 Maassluis             1:52:56
   26 Aad de Groot           56 Honselersdijk WIN     1:54:38
   27 Martien van Veen       42 Krimpen aan de Lek    1:58:15
   28 Gerard van der Ende    54 's-Gravenzande        1:59:24
   29 John Westerholt        47 Maassluis             2:01:40
   30 Ad Nuijten             48 Voorne Atletiek       2:08:01
   31 Job de Greeve          55 Delft                 2:08:12
   32 Bob Westenberg         39 Fortuna               2:11:15
   33 Teun Noordhoek         53 Spirit Oud Beijerlan  2:14:21
   34 Friedes Lameris        46 Maassluis             2:17:26
   35 Rob Ferwerda           51 Haag Atletiek         2:20:53
   36 Flip Waslander         54 Schiedam              2:23:39
                                                             
      VSEN, 21,1 KM                                          
    1 Janna van Dijk         86 Haag Atletiek         1:24:34
    2 Esmee Teeling          93 Olympus '70           1:25:55
    3 Ayesha van Marrewijk   85 PAC                   1:30:37
    4 Petra Dubben           90 Rotterdam Atletiek    1:31:38
    5 Maaike Slingerland     78 PAC                   1:35:05
    6 Ingrid Verheij         79 Rotterdam             1:38:06
    7 Esther Ligthart        90 Kilometers voor Casp  1:41:07
    8 Kim van Herk           95 Honselersdijk         1:43:19
    9 Marloes Kanselaar      86 Rotterdam             1:45:40
   10 Babette Heijblom       90 Maasland              1:45:52
   11 Berna van Dijk         82 Maasdijk              1:48:37
   12 Anouk Damen            94 Schipluiden           1:49:20
   13 Willemien Akerboom     89 Vlaardingen           1:50:37
   14 Bronwyn Wainwright     80 Zwanenburg            1:51:45
   15 Jacqueline Plouvier    80 Voorburg              1:52:42
   16 Sabine Bartelse van de 85 PAC                   1:52:43
   17 Kelle van der Meer     92 Thof                  1:55:27
   18 Michelle Bol           87 Thof                  1:56:00
   19 Veerle van der Stok    94 Thof                  1:56:26
   20 Marja Heijdra          85 Thof                  1:56:33
   21 Lieneke van Lopik      93 Rotterdam             1:57:24
   22 Christel Grootscholten 80 Olympus '70           1:57:34
   23 Diana Schulz           81 Abbenbroek            1:58:20
   24 Wilma van Staalduijnen 86 Delft                 1:59:38
   25 Siasia Lin             84 Rotterdam             2:00:27
   26 Christel Kortleven     89 Fortuna               2:02:00
   27 Katherine Preece       89 Utrecht               2:03:35
   28 Marieke Plandsoen      90 Rotterdam Atletiek    2:03:47
   29 Lisette Mol            87 Pallas '93            2:06:57
   30 Hillie Heinsbroek      84 Fortuna               2:07:17
   31 Joyce Vlems            88 Sprint                2:07:50
   32 Nikki van Herk         91 Honselersdijk         2:16:20
   33 Marjolijne van der Sto 80 Rotterdam             2:16:51
   34 Karlijn Lansbergen     90 Waterweg              2:17:39
                                                             
      V40, 21,1 KM                                           
    1 Jeanet van den Berg    76 PAC                   1:28:52
    2 Renata Haring          74 Numansdorp            1:28:54
    3 Leonieke Kranenburg    76 Rotterdam             1:36:10
    4 Judith Poot            76 Lentiz College        1:37:20
    5 Eline Vree             74 Spirit Oud Beijerlan  1:49:00
    6 Gabriella Brouwer      76 Rotterdam             2:02:02
    7 Cindy Leenheer-Taqheei 74 Zwijndrecht           2:04:47
    8 Bianca Schuddebeurs    73 Runners Club Woerden  2:08:14
    9 Miranda Hueting        75 Vlaardingen           2:17:18
                                                             
      V45, 21,1 KM                                           
    1 Monique Leentvaar      68 Fortuna               1:29:41
    2 Elly van Ooijen        68 PAC                   1:38:44
    3 Marleen Westhoff       68 Haag Atletiek         1:38:50
    4 Ilse Houtman           69 Haag Atletiek         1:39:05
    5 Anja Rienstra          71 Haag Atletiek         1:39:33
    6 Ann Tentenier          69 Puurs (BEL)           1:41:55
    7 Marielle ter Laak      71 Den Hoorn Zh          1:42:06
    8 Hanneke Vliet Vlieland 70 De Kieviten           1:42:43
    9 Yvonne van den Berg    67 Olympus '70           1:42:47
   10 Tineke Stolk           71 De Kieviten           1:43:25
   11 Rianne Boek            68 Delft - DYC Bertus    1:45:43
   12 Miranda Kaslander Stol 70 Olympus '70           1:49:15
   13 Anita Hendriks         69 Leiden Atletiek       1:53:48
   14 Annemieke Lalleman     67 Fortuna               1:54:10
   15 Margaretha Elbers      68 Oud-Beijerland        1:54:55
   16 Geera Poot Toren       70 Fortuna               1:55:18
   17 Ellen Dieperink        69 De Koplopers          1:55:30
   18 Patricia Koerts-Bijl   70 Voorne Atletiek       1:56:38
   19 Annette Schapers       69 Fortuna               1:56:46
   20 Sonja van Breukelen    68 Haag Atletiek         1:57:29
   21 Sandra Voois-van Alphe 71 Olympus '70           2:00:55
   22 Edwine Kooyman         70 Maasland - Thof       2:07:08
   23 Bianca Rousse          70 Fortuna               2:07:58
   24 Reny Tertoolen         69 Fortuna               2:10:45
   25 Kelly Dijkshoorn-Bradl 70 Thof                  2:11:17
   26 Sandra Visser          68 Schiedam              2:14:11
   27 Bernadette de Jongh    68 Schiedam              2:16:26
                                                             
      V50, 21,1 KM                                           
    1 Carla Ophorst          58 Honselersdijk         1:28:35
    2 Martine Lust           65 Voorne Atletiek       1:32:05
    3 Anneke Starrenburg     58 Olympus '70           1:35:01
    4 Silvia Verhoeven       63 Achilles              1:35:35
    5 Joke Immerzeel         60 Naaldwijk             1:40:18
    6 Ingrid Baggerman       63 De Kieviten           1:40:33
    7 Johanna van Randwyk    57 Fortuna               1:44:55
    8 Anita Hollemans        65 Pijnacker             1:48:52
    9 Diana Gram             66 Olympus '70           1:50:39
   10 Wilma van der Linde Br 58 Fortuna               1:50:59
   11 Jorien van den Doel    62 Fortuna               1:50:59
   12 Jolanda Ammerlaan      55 Thof                  1:53:27
   13 Carolien Kooiman       64 Vlaardingen           1:54:46
   14 Brigitte Slot          64 PAC                   1:55:06
   15 Ellen Biesheuvel       64 Maassluis             1:55:15
   16 Linda Vermeulen        60 Fortuna               1:55:20
   17 Hieka Jager            65 De Koplopers          1:55:29
   18 Ingrid Klop            64 Fortuna               1:56:41
   19 Ellen Zeegers          66 Thof                  2:01:13
   20 Tineke den Oudsten     54 Thof                  2:01:13
   21 Ellen Stolk            61 Zevenhuizen Zh        2:01:51
   22 Hetty Struijs          61 Fortuna               2:06:29
   23 Sonja vd Broek         63 Oostvoorne            2:06:57
   24 Hellen Brusse          63 Fortuna               2:07:03
   25 Akke Dijkshoorn        61 Fortuna               2:08:02
   26 Astrid Adriaanse       66 Fortuna               2:08:13
   27 Christine van der Swal 64 Schiedam              2:13:04
   28 Marjolein Huijts       61 PAC                   2:17:40
   29 Astrid Kraan           63 Fortuna               2:17:48
                                                             
      MAN, 10,0 KM                                           
    1 Yunis Abu Stitan       89 NOVA                    32:36
    2 Wesley Odenkirchen     94 Olympus '70             34:41
    3 Maarten Bakker         94 Olympus '70             35:07
    4 Leon van der Wilde     70 Vlaardingen             37:01
    5 Folkert van de Waardt  90 Maassluis               37:12
    6 Fred Louter            65 Maassluis               37:29
    7 Mark Schuitemaker      79 Loopgroep PK            37:49
    8 Werner Helvensteijn    79 Rotterdam Atletiek      37:54
    9 Aad van Zeijl          51 Naaldwijk               38:28
   10 Frans-Peter Dechering  66 Maasland                38:35
   11 Matthijs Stam          77 PAC                     38:44
   12 Robert van der Toorn   77 Schiedam TVR            38:50
   13 Rick Zwinkels          80 's-Gravenzande          39:54
   14 Jelle Dijkshoorn       00 Fortuna                 39:56
   15 Jan Verwijs            64 Energie                 40:01
   16 Alex Nieuwenhuijzen    67 Rozenburg Zh            40:18
   17 Richard Lagerwey       73 's-Gravenhage           40:29
   18 Ben Zwartveld          66 Monster                 40:48
   19 Ronald van der Hoeven  68 Thof                    40:54
   20 Spas Gueorguiev        75 Loopgroep Ophorstrun    41:24
   21 Rene Olierhoek         87 Rozenburg Zh            41:29
   22 Ton Hereijgers         78 's-Gravenzande Ophor    41:57
   23 Kees van Dongen        63 Hooge Zwaluwe           42:04
   24 Ed Plugge              73 Maassluis               42:16
   25 Jeroen Verkade         88 De Lier                 42:17
   26 Nico Scheffer          68 Vlaardingen             42:38
   27 Johrus Gommers         89 Rotterdam               42:38
   28 Evert Wassink          92 Rotterdam               42:40
   29 Sebastiaan Gesquierre  81 Hellevoetsluis TVS'9    42:56
   30 Marnix de Zeeuw        78 Monster                 43:08
   31 Bob van der Gaag       82 Maasland                43:13
   32 Hans Beijer            64 Fortuna                 43:41
   33 Sebastiaan Vermaas     69 Barendrecht             43:49
   34 André Schravemade      70 Zoetermeer              43:56
   35 Jan den Hartigh        58 Fortuna                 44:01
   36 Arie Mol               58 Rozenburg Zh            44:10
   37 Ronald Kolloffel       54 Waterweg                44:21
   38 Hilair Zwinkels        67 Olympus '70             44:25
   39 Normunds Taurins       83 Maassluis               45:06
   40 Wouter Dalmeijer       92 Utrecht                 45:06
   41 Hans Valstar           64 Olympus '70             45:20
   42 Jesse Koymans          80 Wateringen              45:21
   43 B Harms                51 Fortuna                 45:42
   44 Gerard Casteleijn      71 's-Gravenzande Zeker    46:21
   45 Albert Hoeksema        66 Maassluis               46:34
   46 Arne van Aalst         65 Strijen                 46:37
   47 Gerben Splinter        68 Vlaardingen             47:08
   48 Dennis Flinterman      75 Olympus '70             47:28
   49 Rob de Hair            69 Berkel en Rodenrijs     47:38
   50 Raymond Wissink        53 Voorne Atletiek         48:15
   51 Sjaak Dijksman         58 Hendrik Ido Ambacht     48:17
   52 Evert van de Vlekkert  51 Hardlopen.nl            48:27
   53 Theo Ebens             63 Voorburg                48:44
   54 Rob van Woudenberg     67 Delft                   49:07
   55 Marcel Stam            69 Vlaardingen             49:25
   56 Dirk Aben              71 Capelle aan den IJss    49:25
   57 Sjoerd Kuiper          79 Maassluis               49:37
   58 John Visser            64 Fortuna                 49:44
   59 Sem Steenbergen        02 Maassluis               50:35
   60 Ruud Schrijver         70 Schipluiden             50:35
   61 Teun Kuijvenhoven      60 Olympus '70             50:50
   62 Rob Prins              70 MAASSLUIS               50:52
   63 Martin van 't Hoff     79 Maassluis               51:10
   64 Ad de Groot            64 Olympus '70             51:24
   65 Rene van de Grient     78 Berkel en Rodenrijs     51:26
   66 Marco Romein           76 Maasdijk                51:28
   67 Leo van Spronsen       62 Poeldijk                51:35
   68 Frank Donerbos         65 Rotterdam               52:10
   69 Jan-Willem Verwoerd    69 Delft                   52:15
   70 Leo Fransen            50 Maassluis               52:50
   71 Cock Van der Klooster  61 Spijkenisse             52:54
   72 K de Vos               53 Rotterdam TVR           53:00
   73 Jos Koene              60 Maassluis               53:20
   74 Jasper van der Zwan    87 Maassluis               53:28
   75 Hans van der Staaij    53 Naaldwijk               53:34
   76 P Schenk               86 Maassluis               54:07
   77 Jan Louter             54 Fortuna                 54:19
   78 John Kaijen            70 Barendrecht             54:29
   79 Edmond Walma           53 Schoonhoven             55:08
   80 Sandor Wolfs           65 Thof                    55:28
   81 Jan Vermeer            64 Maasland                55:50
   82 Eric de Bruin          64 Schiedam                55:52
   83 Patrick Koek           70 Halsteren               56:04
   84 Koos Fransen           50 Olympus '70             56:05
   85 Jan Henk de Vast       59 Thof                    56:25
   86 Simon Hertogh          65 Thof                    56:54
   87 Geer Jansen            59 Maasland                56:54
   88 Daan Emmerik           76 Naaldwijk               57:36
   89 Marnix van Dam         73 Maassluis               58:33
   90 Lars de Water          78 Maassluis               58:53
   91 Dennis Baars           81 Maassluis               59:09
   92 Harold Brouwer         65 Maassluis             1:00:08
   93 Wojtek Rutkowski       76 Maassluis             1:00:22
   94 Jan vd Meijs           44 Fortuna               1:00:37
   95 John Sluiters          59 Maassluis             1:02:25
   96 Len Blonk              71 Leiderdorp            1:03:56
   97 Simon Pleysier         35 Waterweg              1:04:17
   98 Pim Waslander          84 Schiedam              1:08:04
   99 Victor Kappelhof       68 Maassluis             1:09:02
  100 Walter de Ling         49 Fortuna               1:09:08
                                                             
      VROUW, 10,0 KM                                         
    1 Lisan Duijvestijn      98 Olympus '70             35:47
    2 Kristel van den Berg   98 Energie                 38:29
    3 Inge van 't Veer       86 Phoenix                 42:27
    4 Sabina Zanetta         78 Loopgroep Ophorstrun    44:20
    5 Yvette van der Ploeg   79 Vlaardingen             47:22
    6 Yvonne Dijksman-de Waa 62 Hendrik Ido Ambacht     48:17
    7 Jacqueline Beumers     92 Schiedam                48:21
    8 Annelies Vos           82 Pallas '93              48:58
    9 Robin Wessels          88 Rotterdam               49:30
   10 Lotte Harms Visser     92 Vlaardingen             49:44
   11 Linda van der Voort    86 Santini Runners         49:55
   12 Silvia Brechler        68 Energie                 50:37
   13 Nadine van der Nol     76 Hellevoetsluis          50:48
   14 Jane Petterson         63 Rotterdam               51:36
   15 Suzanne Fa             81 Maasland                51:46
   16 Milly Romney           66 Vlaardingen             51:57
   17 Fabienne van Dam       78 Maassluis               52:06
   18 Lisette Fransen        77 Maassluis               52:15
   19 Nienke Fierlier        87 Maassluis               53:06
   20 Selinde 't Hart-Vrij   82 Lentiz College          53:36
   21 Ilona de Ronde         77 Voorne Atletiek         53:43
   22 Jolanda Maarseveen     66 Hercules                53:47
   23 Laura Blom             79 Thof                    53:52
   24 Natascha Kok-Schenk    80 Grootebroek             54:07
   25 Hilde Baasten          58 Maassluis               54:34
   26 Machteld van der Lelij 84 Maassluis               55:01
   27 Karlijn van der Lelij  77 Den Hoorn Zh            55:02
   28 Annette Rooling        64 Fortuna                 55:27
   29 Irene de Bloois        61 Thof                    55:30
   30 Sandra Suiker          86 Delft                   55:59
   31 Agata Rutkowska        79 Maassluis               56:26
   32 Saskia Uitdenboogaard  71 Rotterdam               56:32
   33 Irma van Gelderen      65 Thof                    57:11
   34 Heleen Dingjan         69 Maasland                57:11
   35 Mirella Magnin         75 Maassluis               57:22
   36 Eltina van Wijk        88 Maasdam                 57:39
   37 Helma Vermeer          68 Maasland                58:06
   38 Jacqueline Taal        70 Thof                    58:07
   39 Marja Zwijnenburg      71 Waterweg                58:08
   40 Nicoletta Roggen       62 Hoek van Holland        58:09
   41 Sandra Huisman         77 Naaldwijk               58:11
   42 Arja Vermeulen         86 Lentiz College          58:36
   43 Sandra van Hove        68 Lentiz Colleg           58:36
   44 Sandra Middel          68 PAC                     58:46
   45 Chantal van Paasseb    69 Maassluis             1:00:09
   46 Karine Draayer         72 Maassluis             1:00:11
   47 Joyce Leijendekkers    66 Maassluis             1:00:50
   48 Anne van Dam           91 Lentiz College        1:01:56
   49 Chantal Kats           80 Maassluis             1:01:58
   50 Krista Sjardijn        75 Maassluis             1:01:58
   51 Bregje van den Elsen   86 Rotterdam             1:01:58
   52 Marianne van der Kaaij 61 Maassluis             1:05:28
   53 Marielle Grootveld     74 Maassluis             1:06:44
   54 Wendy de Lavoir        85 Mijnsheerenland       1:06:46
   55 Annemieke Broxks       81 Mijnsheerenland       1:06:49
   56 Anneke Belder          64 Mijnsheerenland       1:06:50
   57 Wendy Kolmu            73 Maassluis             1:07:04
   58 Mariska van Meer       88 Rotterdam             1:07:48
   59 Jeanette Lugt          56 De Lier               1:07:58
   60 Roos Admiraal          72 Thof                  1:09:02
   61 Carolina Pardo         75 Capelle aan den IJss  1:10:19
   62 Marjolein Leenderts    57 PAC                   1:11:10
                                                             
      MAN, 5,0 KM                                            
    1 Erwin Poldervaart      92 Pallas '93              16:04
    2 Henk van Leeuwen       92 Pallas '93              16:11
    3 Jorin Kamps            93 Amsterdam               16:27
    4 Tristan Valkenburg     98 Olympus '70             16:35
    5 Sjoerd van Marrewijk   89 Olympus '70             16:43
    6 Richard van der Knaap  87 Olympus '70             17:35
    7 Karsten Nefs           96 Etten-Leur              17:37
    8 Daan Valstar           97 Olympus '70             17:49
    9 Ricardo van der Zijden 95 Naaldwijk               17:57
   10 Justin Scheffers       92 PAC                     18:57
   11 Frank van Schie        99 De Kieviten             20:47
   12 Aad Geluk              66 Vlaardingen TVR         21:49
   13 Joost van Vliet        87 Naaldwijk               22:33
   14 Marco van Schie        93 Honselersdijk           23:40
   15 Edwin Rijpsma          79 Maassluis               23:44
   16 Ed van Paassen         66 Maasdijk                24:09
   17 Tom Ebens              03 Voorburg                25:45
   18 Sander kramer Freher   76 Vlaardingen             26:24
   19 Ricardo Kraak          77 Maassluis               26:24
   20 Fred Vermeer           60 Thof                    27:12
   21 Ben Christen           54 Leiden                  27:15
   22 Dick van der Wal       49 Spijkenisse             27:42
   23 Stefan Blokland        85 Maassluis               28:15
   24 Lars Kesseling         09 Maassluis _ Mahoroka    28:23
   25 Bart Ebens             01 Voorburg                29:06
   26 Martijn Hoogendam      86 Delfgauw                29:11
   27 Danny van Vliet        74 Maassluis               29:22
   28 Luca Heck              06 Vlaardingen             30:32
   29 Anton Wustrow          40 PAC                     31:11
   30 Jan Janssen            43 Waterweg                31:59
   31 Rainer Schutt          55 Maassluis               34:29
   32 Gerard Rolff           60 Fortuna                 38:00
                                                             
      VROUW, 5,0 KM                                          
    1 Judy Middelburg        89 Olympus '70             18:31
    2 Maartje van Erkelens   78 Voorne Atletiek         23:19
    3 Nadine de Jong         94 Olympus '70             24:29
    4 Rianne Govaerts        75 Voorne Atletiek         27:15
    5 Hannie de Jong         53 Fortuna                 27:21
    6 Pam Smid               52 Santini Runners         27:33
    7 Rosanne van Dijk       87 De Lier                 27:50
    8 Angelique Pijl-Ummels  67 Ridderkerk              28:15
    9 Jane Prins             82 Maassluis               28:54
   10 Renate Hanemaaijer     91 De Lier                 29:13
   11 Annemieke den Hoed     86 De Lier                 29:18
   12 Jorine Boekhout        91 Vlaardingen             29:28
   13 Linda Schram           75 Maasland                29:43
   14 Esther van Vliet       75 Maassluis               29:45
   15 Wilma Buitelaar        70 Thof                    29:55
   16 Ada Westerhof          69 Maassluis               30:26
   17 Conny van Dam          70 Maasdijk                30:41
   18 Petra van Eijmeren     63 Maasland                30:41
   19 Amy vd Meer            88 Thof                    30:54
   20 Kathy van der Kraan    63 Maassluis               31:10
   21 Esmeralda van Roon     76 Maassluis               35:21
   22 Maria sanchez Vega     43 Maassluis               42:03

Iedereen weer bedankt en graag tot bij 1 van onze 
30 km trainingslopen of in Schipluiden; zie ook:
http://www.dehardloper.nl/md-halve/

    Voor vragen of opmerkingen over de uitslag email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.