UITSLAGENLIJST
13-11-2015 20:18                                                     Pag: 1

Plts  Naam                   GJ Vereniging/Woonplts  Tijd
----- ---------------------- -- -------------------- --------
      MPUM, 3 KM                                             
    1 Tamar vd Berg          02 Maassluis               16:48
    2 Norah vd Berg          06 Maassluis               17:21
    3 Gysa Vliegenthart      08 Maassluis               17:43
                                                             
      JPUP, 3 KM                                             
    1 Boyd Aaldring          06 Trifa                   15:16
    2 Mika de Ruiter         03 Rotterdam               18:19
    3 Alexander Cornelisse   06 Nieuwekerk a/d IJsse    18:21
    4 Lennart Mureau         00 Maassluis               19:33
    5 Lukas Heskes           04 Maassluis               22:21
                                                             
      V-3KM, 3 KM                                            
    1 Mandy Huijsing         73 NN                      19:41
    2 Erica bouman           55 Waterweg                21:48
    3 Marianne van der Kaaij 61 Maassluis               22:26
                                                             
      M-3KM, 3 KM                                            
    1 Jaap van Zevenbergen   99 Fortuna                 13:40
    2 Marius van Drunen      55 NN                      21:52
    3 Hans Bourquin          48 Waterweg                22:09
    4 Ab van Rijn            47 Waterweg                22:35
                                                             
      V-6KM, 6 KM                                            
    1 Monique Leentvaar      68 Fortuna                 28:10
    2 Ilvia Hederik          01 Energie                 30:32
    3 Pam Smid               52 Santini Runners         36:22
    4 Lisette Fransen        77 Maassluis               36:50
    5 Viola Cornelisse       79 Nieuwekerk a/d IJsse    37:25
    6 Miranda de Ruiter      72 Rotterdam               37:25
    7 Hanneke van Drunen     58 NN                      37:54
    8 Monique de Bie         73 BC Mix                  39:30
    9 Nikki Wessels          92 Waterweg                40:03
                                                             
      M-6KM, 6 KM                                            
    1 Daan Valstar           97 Olympus '70             25:51
    2 Aart Verburg           81 Waterweg                27:31
    3 Frank van der Weck     86 Waterweg                28:20
    4 Folkert v/d Waardt     90 Maassluis               28:43
    5 Alex Nieuwerhuyzen     67 Waterweg                28:49
    6 Quirijn Oudshoorn      73 Waterweg                29:26
    7 Frank Hendriks         68 NN                      30:27
    8 Nico Scheffer          68 Vlaardingen             30:36
    9 Elmar Huijsing         97 NN                      30:44
   10 Marcel Huijsing        66 NN                      31:01
   11 Rolik Hermans          89 Rotterdam               31:07
   12 Rene Krouwel           84 Maassluis               31:20
   13 Emile Gravemaker       83 Pijnacker               31:24
   14 Bert Hederik           62 avVN                    31:57
   15 Daniel Planting        85 NN                      32:03
   16 Hans Valstar           64 Olympus '70             32:16
   17 Tom van Vliet          66 Trifa                   32:39
   18 Team Timber            12 Canicross               28:59
   19 Maarten v/d Lans       83 's-Gravenzande          34:13
   20 Hans Bakker            60 Olympus '70             35:18
   21 Stephan Zwiers         89 Capelle a/d IJssel      35:29
   22 Ron van Kampen         60 Olympus '70             35:33
   23 Sem Steenbergen        02 Mahrokan                36:01
   24 Rob van Tiel           44 Fortuna                 36:27
   25 Leo Fransen            50 Thof                    36:56
   26 Rob Boer               70 Nn                      38:30
   27 Paul Heskes            69 Waterweg                40:09
   28 Leo Harreman           47 Waterweg                40:46
   29 Gerard Rolff           60 Fortuna                 50:19
   30 Jelle Bolte            63 NN                      56:35
                                                             
      V-9KM, 9 KM                                            
    1 Marjolein Dam          71 Haag Atletiek           49:55
    2 Esther Oosterlee       86 Waterweg                52:42
    3 Jolande Ammerlaan      55 Thof Running            52:59
                                                             
      M-9KM, 9 KM                                            
    1 Rene van der Stap      74 Olympus '70             36:58
    2 Arco Poot              84 Olympus '70             37:40
    3 Gerard de Lange        65 Waterweg                38:46
    4 Leon van der Wilde     70 Vlaardingen             39:01
    5 Bart van der Kruk      80 Olympus '70             39:12
    6 Ron vd Berg            65 Waterweg                39:32
    7 Henk Kerkhof           63 avVN                    40:21
    8 Willem de Voogd        62 TVR                     41:37
    9 Marcel v/d Water       66 Maassluis               42:23
   10 Max v Dorsten          57 Santini Runner          43:26
   11 Marcel Vonk            63 Santini Runners         43:28
   12 Jaap van Pelt             Waterweg                43:42
   13 Ronald v/d Hoeven      83 Thof Running            44:33
   14 Peter Noordam          67 Waterweg                45:15
   15 Arne van Aalst         65 Strijen                 45:36
   16 Ari Borgstijn          53 De Koplopers            46:12
   17 Frank de Bie           71 Waterweg                46:18
   18 Ralph Penning          73 NN                      46:23
   19 John van Zweeden       85 NN                      46:49
   20 Wernher v/d Hoek       69 Waterweg                46:56
   21 Hubert vd Planken      57 NN                      47:43
   22 Pieter Aaldring        67 Trifa                   48:14
   23 Michiel de Vries       80 Naaldwijk               48:54
   24 Mike Linnenbank        85 Olympus '70             48:55
   25 Jos van Asselt         67 Waterweg                49:25
   26 Peter Fortuin          69 Waterweg                49:55
   27 Philip van Dongen      63 Thof Running Maaslan    50:11
   28 Oscar The              67 PAC                     50:18
   29 Koos Fransen           50 Olympus '70             50:29
   30 Bert Eeuwijk           50 Waterweg                50:32
   31 Peter Bergman          64 NN                      52:08
   32 Ruud Schrijver         70 De Hardloper Schiplu    52:38
   33 Ronald v Berkel        79 Maassluis               53:14
   34 Dim Mureau             60 Waterweg                53:26
   35 Kees Post              57 PAC                     57:22